Strona główna UrodaNowości kosmetyczne Do celu z CELLU FREE PRE

Do celu z CELLU FREE PRE

przez admin
Walka z cellulitem to zmora niemalże każdej kobiety, a sukces w tym boju może przynieść jedynie odpowiednio zastosowana kuracja. Jak oddać celny strzał w walce z pomarańczowa skórką?   

Zadbaj o skórę od podstaw. Antycellulitowy Peeling Myjący do ciała i CELLU FREE PRE to skuteczny sposób na dokładne oczyszczenie skóry i usunięcie obumarłych komórek naskórka. Masaż przy pomocy peelingu pobudza mikrokrążenie w skórze co przyśpiesza procesy przemiany materii a tym samym stymuluje spalanie tłuszczów oraz usuwanie toksyn. W efekcie skóra pozostaje czysta i wyjątkowo gładka, a cellulit zostaje stopniowo zredukowany. Skuteczność działania została potwierdzona w badaniach naukowych.

Po 7 dniach stosowania :

– zmniejszenie szorstkości naskórka nawet o 41%,
– wzrost nawilżenia skóry u nawet o 42%,
– poprawa wygładzenia skóry w opinii 86% badanych,
– poprawa ogólnej kondycji skóry w opinii 90% badanych

CELLU FREE PRE od Pharmaceris to linia produktów stworzona z myślą o największym wrogu gładkiej skóry, jakim jest uporczywie powracający cellulit i nierówności na powierzchni skóry. Codzienna pielęgnacja wspomaga redukcję pomarańczowej skórki i nadaje skórze piękny, gładki wygląd.

Alejakobiet.pl / Materiały prasowe

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej