Komu pasuje miodowy blond? - Uroda | AlejaKobiet.pl
Szukaj
Newsletter
Imię:
E-mail:
Logowanie

Komu pasuje miodowy blond?

Tagi: fryzury

Data: 21.11.2017


Po chłodnych platynach do łask wrócił miodowy blond. Ten naturalny i kobiecy kolor pięknie rozświetla twarz i jest prawdziwym hitem w koloryzacji włosów!

Z upodobaniem noszą go gwiazdy i celebrytki. Pojawia się na pokazach mody, na głowach znanych modelek. Króluje w kobiecych czasopismach i coraz częściej możemy spotkać się z koleżankami, które już go pokochały. Miodowy blond - zmysłowy kolor, który zdecydowanie warto wypróbować!

Komu pasuje?

Na temat blondu powstało niezwykle wiele wariacji. Ten kolor dostępny jest w odcieniach zimnych - takich jak platyna, która wpada w srebro i ciepłych, w tym między innymi właśnie w wersji miodowej, która wygląda bardzo świeżo - przywodzi na myśl wakacje i włosy muśnięte słońcem.

Miodowy blond pasuje kobietom o ciepłym typie urody. Dobrze w nim poczują się panie, które mają brązowe oczy i odcień karnacji wpadający w beż, żółć i róż. Przy takim typie urody odcień ten rozświetli twarz i sprawi, że będzie ona wyglądała na bardziej wypoczętą i wyspaną. Gdy jesteś ciepłą jesienią, latem bądź wiosną spokoj