Strona główna Uroda Soczewki kolorowe i ze wzorkami – TOP10 nowości na rynku

Soczewki kolorowe i ze wzorkami – TOP10 nowości na rynku

przez admin
Gdy po raz pierwszy pojawiły się na rynku, wywołały prawdziwą burzę. Sprawdź nasz TOP10 soczewek kolorowych i ze wzorkami, które znaleźć można w liniach All Vue Crazy, Crazy Lens UV Glow, Big Eyes czy Crazy Lens.
 
1) Kusząca panterka
To zdecydowanie pozycja dla odważnych kobiet, które potrafią i lubią od czasu do czasu pokazać pazur. Te soczewki kolorowe idealnie nadają się na imprezę lub wieczorne wyjście ze znajomymi na miasto. Jedno jest pewne – będziesz wzbudzała zainteresowanie.
 
2) Purpurowe oko
Ciekawa propozycja soczewek kolorowych, które prezentują się świetnie i… widoczne są z daleka. Dzięki purpurowej tęczówce będziesz wyróżniać się z tłumu. Zdecydowanie dla kobiet, które lubią się wyróżniać i stawiają na odcienie różowego.
 
3) Zaświeć nocą
To wyjątkowe soczewki kontaktowe, gdyż świecą w ultrafiolecie. W ciągu dnia są transparentne i dlatego polecamy je na wieczorne wyjście ze znajomymi. Zapewniamy, że nie sposób będzie Cię przeoczyć!
4) Zielona koniczynka
Chcesz, aby szczęście było zawsze przy Tobie? Postaw na soczewki kolorowe, które posiadają wyjątkowy wzór koniczynki. Pamiętaj, że te soczewki powiększą również oko, dzięki czemu będziesz mogła uwodzić i przyciągać zainteresowanie spojrzeniem.
5) Białe oko
To nasza propozycja na karnawał, choć równie dobrze można pokazać się w tych soczewkach na weekendowej imprezie na mieście. Oko bez tęczówki będzie przyciągać spojrzenia. Z całą pewnością znajdziesz się w centrum uwagi.
6) Pajęcza sieć
Kto powiedział, że tak nie można? Zamiast źrenic możesz mieć pajęczą sieć – wystarczy, że sięgniesz właśnie po te soczewki kontaktowe. Ostrzegamy, wybierając tę propozycję możesz stać się obiektem zainteresowania wszystkich osób będących na imprezie…
7) Zebra
To kolejna ciekawa propozycja dla odważnych kobiet, które nie pozwalają zamknąć się w szablonach. Tym razem wzór nawiązuje do czarno-białej zebry. Jeżeli chcesz zaskoczyć znajomych, to z pewnością uda się to Tobie, jeżeli sięgniesz właśnie po te soczewki.
8) Kocie oczy
Bez wątpienia idealnie nadają się na każdą okazję. Kocie oczy z żółtą tęczówką świetnie pasować będą zarówno do przebrania, jak i pomogą podkreślić stylizację przygotowaną na wieczorne wyjście ze znajomymi.
 
9) Gwiazdka
Chcesz zaskoczyć? Zakup soczewki kolorowe w kształcie niebieskiej gwiazdki! To prawdziwy HIT i rynkowa nowość. Z cała pewnością zaskoczysz wyjątkowym spojrzeniem. Być może właśnie gwiazdka przyniesie Ci szczęście?
 
10) Prawie jak demon
Czerwone oko i czarna otoczka? To robi wrażenie! Jeżeli chcesz wyglądać groźnie lub szukasz dodatków do karnawałowego stroju, to te soczewki nadają się idealnie. Załóż i wyglądaj wyjątkowo na każdej imprezie!
Alejakobiet.pl

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej