Strona główna Uroda Zapach kobiety – naturalny afrodyzjak z domieszką perfum

Zapach kobiety – naturalny afrodyzjak z domieszką perfum

przez admin
Jedną z wielu niesamowitych właściwości naszego mózgu jest fakt, że rejestruje on wszystkie zapachy, które nas otaczają. Już po urodzeniu, jeszcze jako niemowlak jesteśmy silnie związani ze swoją matką charakterystyczną wonią wydzielaną przez jej ciało. Kojarzy się nam ona z bezpieczeństwem, troską. Później w czasie całego życia poznajemy jeszcze setki tysięcy innych zapachów. Mniej lub bardziej intensywny, to ma akurat małe znaczenie. Większość z nich wiąże się z jakimś ważnym wydarzeniem w naszym życiu, spotkaną osobą, emocjami.
 
Zapach to nic innego jak chemia miłości
Zapach ciała drugiej osoby jest także elementem składowym naszej miłosnej chemii. To właśnie woń drugiej osoby wywołuje u nas bardzo silne reakcje fizjologiczne oraz psychiczne. Zapachy znacznie silniej zapisuję się w naszej pamięci w porównaniu z tym co widzimy lub słyszymy. To właśnie dlatego większość osób najpierw zakochuje się w zapachu danej osoby.
Każdy z nas ma swój charakterystyczny zapach. Można go nazwać najsilniejszym afrodyzjakiem, jaki jesteśmy sobie tanie sobie wyobrazić.
Co ciekawe, kobiety świadomie reagują na męski zapach nie tylko przy bezpośrednim cielesnym kontakcie, ale także biorąc pod uwagę różne odległości. Świadczą o tym spojrzenia kobiet rzucane na mężczyznę w czasie spaceru, podczas mijania się na ulicy. Podobnie jest zresztą i w drugą stronę. Mężczyźni czują tak samo silnie.
Skoro zapach jest w naszym życiu tak ważny, to nic dziwnego, że poznając daną osobę, która nam się podoba momentalnie stwierdzamy, że lubimy jej zapach. Chcemy go czuć codziennie, najlepiej w każdym miejscu i każdej godzinie.
 
Miłość jest ślepa, ale zapachy czuje bardzo dobrze
Organizm osoby zakochanej wytwarza więcej fenyloetyloaminy, która wywołuje euforię, radość i przekonanie, że jest się szczęśliwym. Oczywiście obiekt naszego zainteresowania jest wspaniały, a my cały świat widzimy w kolorowych barwach.
 
Naturalny afrodyzjak z domieszką perfum
Płeć piękna uwielbia podkreślać swoją kobiecość. To dlatego panie łączą naturalne feromony z perfumami. Wiadomo, kiedy kobieta ładnie pachnie, zwraca na siebie znacznie większą uwagę otoczenia. 
Perfumy są dla kobiety bardzo ważne w codziennym życiu. To dlatego dobieramy je pod kątem naszej osobowości, humoru i stylu życia. Niekiedy posiadamy nawet kilka flakonów perfum jednocześnie – tak, by zapach dostosować do danej sytuacji i okazji.

Jakie zapachy kobiet lubią mężczyźni?
Okazuje się, że mężczyźni lubią, gdy kobieta pachnie świeżo. Świeży zapach kojarzy im się z mile spędzonym czasem, życzliwością oraz pogodną naturą kobiety.
Mężczyzn kręcą też nuty kwiatowe. Potrafią nawet wymienić nazwy znanych perfum, które kojarzą im się właśnie z tą nutą zapachów: są to flakonik Givenchy Very Irresistible, Issey Miyake, czy Flower by Kenzo (wszystkie możemy zakupić chociażby w perfumeriach Mon Credo).
Jeśli zatem rzeczywiście chcemy zwrócić na siebie uwagę płci przeciwnej koniecznie pamiętajmy o tych dwóch zapachach. Woń świeżych kwiatów powinna znaleźć się na wyposażeniu toaletki każdej z pań, która lubi pięknie pachnieć. Efekt w postaci zainteresowania ze strony panów gwarantowany.
Alejakobiet.pl

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej