Strona główna Relaks Morgan Freeman ponownie poszuka Boga

Morgan Freeman ponownie poszuka Boga

przez admin
National Geographic Channel potwierdził plany produkcji drugiego sezonu serii „W poszukiwaniu Boga z Morganem Freemanem”. Nowe odcinki programu ponownie zabiorą widzów w podróż w poszukiwaniu odpowiedzi na jedne z najważniejszych pytań dotyczących wszechświata, widzianych z perspektywy największych światowych religii, nauki, antropologii i archeologii. 
Premiera zapowiadana jest na 2017 rok. 
Pierwszy sezon cyklu, którego producentami wykonawczymi ze strony Revelations Entertainment byli Morgan Freeman, Lori McCreary i James Younger, wkrótce po premierze wiosną ubiegłego roku, stał się najchętniej oglądaną serią w historii stacji w Stanach Zjednoczonych. Premiera programu zajęła zaś czwarte miejsce pod względem oglądalności w National Geographic Channel od początku istnienia kanału. Cykl, określony przez Wall Street Journal mianem „fascynującego” oraz przez MediaPost „otwierającego oczy”, zdobył w 2016 r. nominację do nagrody Emmy w kategorii na najlepszy program lub serial informacyjny. 
Emisja 2. sezonu „W poszukiwaniu Boga z Morganem Freemanem” została wyznaczona na początek 2017 r., a cykl pojawi się na antenie National Geographic Channel w 171 krajach i 45 językach, jak również w hiszpańskojęzycznej stacji Nat Geo Mundo. Tym razem spróbuje m.in. odpowiedzieć na pytanie „czy istnieje naród wybrany?”, a także omówi tematy, jak „dowody istnienia Boga” oraz „niebo i piekło”.
„Widzowie na całym świecie w niezwykle entuzjastyczny sposób przyjęli pierwszy sezon »W poszukiwaniu Boga z Morganem Freemanem«. Dlatego z ogromną radością patrzymy na perspektywę dalszej współpracy z Morganem, Lori i Jamesem oraz ekipą Revelations, pragnąc zapewnić odbiorcom jeszcze więcej wyczekiwanych przez nich treści”, mówi Tim Pastore, prezes National Geogprahic Channel odpowiedzialny za oryginalne programy i produkcję. „Cykl symbolizuje ofertę programową, na której nieustannie zależy National Geographic Channel, uosabiając nie tylko ogromną kreatywność, lecz również ambicję prezentowania odkrywczych, zachęcających do myślenia treści” – dodaje Pastore.
„Poprzedni sezon był dla mnie fascynującą podróżą, nie tylko pod względem liczby przebytych kilometrów”, przyznaje Freeman. „Spotkałem niezwykłych ludzi, którzy otworzyli mi oczy i umysł na nowe idee i na nowe sposoby myślenia o wierze, świecie i całej ludzkości. Udało mi się jak dotąd zaledwie prześliznąć po powierzchni tego, czego możemy się dowiedzieć, i z chęcią będę kontynuował wędrówkę w poszukiwaniu sensu życia i religii oraz tego wszystkiego, co się pomiędzy nimi zawiera”.
„W poszukiwaniu boga z Morganem Freemanem” to produkcja Revelations Entertainment dla National Geographic Channel. Po stronie Revelations Entertainment producentami wykonawczymi są Morgan Freeman, Lori McCreary i James Younger. Po stronie National Geographic Channel producentem wykonawczym jest Michael J. Miller; a za cykl będą odpowiadać również Kevin Tao Mohs, wiceprezes ds. produkcji i rozwoju oraz a Tim Pastore, prezes ds. programów oryginalnych i produkcji.
Alejakobiet.pl

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej