Strona główna Relaks Trudny powrót na dobrą drogę

Trudny powrót na dobrą drogę

przez admin
Nie jest łatwo być uczciwym i ciężko pracować, jeśli przez lata szło się „na skróty”. W styczniu na kanale CBS Drama poznamy rodzinę Westów, która spróbuje zerwać z przeszłością i żyć 
w zgodzie z prawem. Wiąże się z tym mnóstwo zabawnych sytuacji oraz lawina kłopotów. 
Rodzinie Westów od wielu pokoleń nie jest obca przestępczość, a tradycja złodziejstwa trwa u nich aż do dnia, kiedy głowa rodziny Wolfgang West trafia do więzienia na długie cztery lata. Jego żona Cheryl postanawia, że od tej chwili rodzina ma wyjść na prostą i zadbać o to, by nic więcej na ich temat nie znalazło się w policyjnych aktach. Czy Westowie dadzą radę żyć według nowych zasad ustanowionych przez Cheryl i pozostać daleko od przestępczości? Nie jest łatwo być świętym, gdy masz w sobie geny grzesznika. 
Wolf wcale nie jest zadowolony z decyzji żony, która chce zerwać z przestępczym życiem, ale zza krat niewiele może zrobić. Sama Cheryl napotyka początkowe niepowodzenia, ale wraz z przyjaciółmi otwiera firmę o nazwie „Hoochie Mama”, która ma zająć się produkcją i sprzedażą seksownej bielizny. Musi też odpierać zaloty sierżanta Wayne’a Judda, podczas gdy dzieci głównych bohaterów: Jethro, Van, Pascalle i Loretta próbują na swój sposób przystosować się do nowych zasad.
„Do diabła z kryminałem” to rodzinny komediodramat o ludziach, którzy wracają na ścieżkę dobra, ale nie spotyka ich za to natychmiastowa nagroda – za błędy trzeba płacić. Serial jest odważny, świeży i satyryczny, ale wcale nie odbiegający aż tak bardzo od rzeczywistości.
Na 1. i 2. sezon serialu „Do diabła z kryminałem” kanał CBS Drama zaprasza od 20 stycznia w dni powszednie o 22:00 i 01:00.
Alejakobiet.pl

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej