Strona główna Relaks Chiromancja – sztuka z tradycją

Chiromancja – sztuka z tradycją

przez admin
Od najdawniejszych czasów można odczytywać z ręki informacje o cechach charakteru człowieka, jak również o jego przyszłych losach. Pierwsze wzmianki o chiromancji pojawiły się w literaturze europejskiej w XII wieku.
Z chiromancją wiąże się zagadnienie Chirologii, czyli badania wnętrza dłoni, tj. wzgórków, linii i znaków. To umiejętność odczytywania losów ludzkich oraz cech charakteru z wnętrza dłoni.

Z lewej lub prawej ręki?

Każda dłoń rozpatrywana jest oddzielnie. Lewa dłoń ma związek z tym co ukryte, a mianowicie z przeznaczeniem człowieka czyli z tym co się w jego życiu wydarza, a na co nie ma wpływu. Na podstawie lewej dłoni chiromanta określa charakter człowieka, jego osobowość, uzdolnienia, wady i zalety. Prawa dłoń służy do ustalenia postawy i działania człowieka – ta dłoń została nazwana przez chiromantów dłonią wolnej woli.
Linie mówią o nas

Najważniejsze linie to: linia życia, linia głowy, linia serca, linia losu i linia miłości. Tak więc, osoba ubiegająca się o wróżbę otrzymuje z odczytania linii dłoni wiele informacji na temat różnych aspektów życia.

– Życie zaczyna się w linii zewnętrznej krawędzi dłoni i kończy się na nadgarstku.

– Linia życia jest uważana za wskaźnik żywotności człowieka.

– Linia głowy rozpoczyna się od zewnętrznej strony, a kończy w dłoni. Zawiera informacje na temat inteligencji i energii.

– Linia serca ma swój początek poniżej małego palca. Dostarcza informacji na temat uczuć i miłość życia.

– Tak zwana linia losu biegnie w połowie nadgarstka. Rozpoczyna się na nadgarstku i kończy się poniżej środkowego palca. Na podstawie linii losu, wykrywa się ewentualne problemy lub zagrożenia.

– Pozioma linia miłości jest na zewnętrznej krawędzi strony między małym palcem u ręki a początkiem środkowego.

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej