Strona główna Relaks Spij i odpoczywaj jak chcesz

Spij i odpoczywaj jak chcesz

przez admin

Na płasko, w pozycji półsiedzącej, a może z nogami do góry? Wybierając do łóżka stelaż z możliwością regulacji możemy dowolnie zmieniać ułożenie, bez potrzeby obkładania się stosem poduszek.

Materac potrzebuje stelaża. Ten ostatni odpowiada za właściwą amortyzację i cyrkulację powietrza. Jeśli marzy się nam komfort absolutny oznacza to, że potrzebujemy stelaża z regulacją. Najlepiej sterowanego elektronicznie, na pilota. Tak jak stelaż Macedonia z Fabryki Materacy Janpol, który pozwala na ułożenie ciała aż w pięciu pozycjach. Jego dodatkowym atutem są elastyczne listewki o rozstawie 3 centymetrów, dzięki którym materac idealnie dopasowuje się do potrzeb użytkownika. Macedonia umożliwia także regulację stref twardości w części środkowej, co  pozwala na optymalny odpoczynek i regenerację kręgosłupa.

Łóżko wyposażone w stelaż z regulacją to świetne rozwiązanie dla tych, którzy lubią w łóżku czytać lub oglądać telewizję. Jest także dużym ułatwieniem dla ludzi chorych, spędzających dużo czasu w pozycji leżącej.

Stelaż regulowany Macedonia bardzo dobrze współpracuje z materacami lateksowymi i z pianki termoelastycznej. Nie nadaje się natomiast do łóżka z materacem bonnellowym.

Alejakobiet.pl

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej