Strona główna ModaDodatki Mix ciężkich łańcuchów i delikatnych tkanin – hit nadchodzącej wiosny

Mix ciężkich łańcuchów i delikatnych tkanin – hit nadchodzącej wiosny

przez admin

Kobieca natura bywa zmienna i nieprzewidywalna. Z jednej strony jesteśmy subtelne, kruche i delikatne, z drugiej drapieżne, wojownicze i nieprzystępne. Takie też są obowiązujące trendy biżuteryjne – dopasowane do naszych upodobań i często bardzo odmiennych nastrojów. Najnowszy styl w biżuterii – heavy light – w całości oddaje to jakie jesteśmy i dlatego pasuje niemalże do każdej z nas – pod warunkiem, że kochamy modę i dużą, widoczną biżuterię.

Biżuteria, tak jak kolekcje odzieży jest sezonowa, zmienna i bardzo różnorodna. Ta proponowana przez designerów na wiosnę i lato będzie z pewnością przyciągać spojrzenia. Najnowszy trend w światowej biżu zakłada bowiem miksowanie tego co z pozoru zupełnie do siebie nie pasuje – ciężkich, metalowych łańcuchów i delikatnych, subtelnych tkanin oraz materiałów.

Trend ten inspirowany jest głównie kulturą Orientu, która obfituje w różnorodne dekoracje i zdobienia, a kolor występuje tu nie jako akcent, ale jako motyw przewodni. W biżuterii role te zostają odwrócone. Łańcuchy i wisiory w odcieniu ciemnometalicznym lub kolorze antycznego srebra, ozdobione są kolorowymi „muchami”. Tkaniny wysadzane są dużymi kamieniami. Wszystko spowija metaliczny blask. Jest bogato i odważnie.
W Polsce trend heavy light promuje Cocktail’me. Dostępne są naszyjniki, bransolety i pierścionki Brandy Pham, stanowiące doskonały przykład połączenia tego, co ciężkie i drapieżne, z tym, co delikatne, zwiewne i kobiece.

Więcej informacji o kolekcji Brandy Pham i pozostałych designerach Cocktail’me zaleźć można na www.cocktailme.pl

Informacje o Cocktail’me
Cocktail’me to najmodniejsze miejsce na biżuteryjnej mapie każdej wielbicielki stylu i znawczyni trendów. Mekka gwiazd i stylistów. Showroom, a jednocześnie sklep, zlokalizowany jest w Pracowni Jaga Hupało Born To Create (Warszawa, ul. Burakowska 5/7). W Cocktail’me dostępne są m.in. kolekcje: CREART2 – feeria wzorów i animalistycznych motywów, Patrizia Daliana – włoska klasyka w najlepszym wydaniu, BEX ROX – artystyczne wariacje na temat art deco, La mer collections – trend kalifornijskich plaż, nOir, którą pokochały Madonna i Sarah Jessica Parker, Brokenfab – ulubienica Tokio, Fallon/Fenton – buntownicza pop kultura, Isharya, czyli hinduskie wpływy połączone z nowoczesną estetyką, a także KJL – ukochany projektant gwiazd i TKO – grupa nowojorskich designerów, tworzących zegarki z miłości do mody oraz Brandy Pham – autorka muszek, będących kwintesencją kobiecości. Pełna oferta showroomu dostępna jest także w sklepie internetowym.

Blog: http://cocktailmeblog.blogspot.com/

Więcej informacji na: www.cocktailme.pl

AlejaKobiet.pl / Materiały prasowe

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Pozostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej