Strona główna Moda Brafitting – sztuką przez duże „S”

Brafitting – sztuką przez duże „S”

przez admin
Z pozoru banalna czynność, jaką jest dobór biustonosza, często kończy się w sklepie porażką i rezygnacją z jego zakupu. Idealnie dobrany biustonosz nie tylko odpowiednio zabezpiecza kobiecy biust, potrafi również wyeksponować walory damskiego ciała. Ażeby jednak móc osiągnąć zamierzony efekt, trzeba poznać podstawowe zasady brafittingu.
Śmiało można stwierdzić, że chyba każda z pań w swoim życiu przeżyła porażkę związaną z odpowiednim doborem biustonosza. A to uwierał, a to był za luźny, czy też miseczka okazała się za mała… No tak, ale do niedawna uważano, że najbardziej popularnym i pasującym niemal na wszystkie panie rozmiarem biustonosza jest 75 B… Nic bardziej mylnego! Każda kobieta
 bowiem ma inny kształt piersi oraz różne sylwetki i proporcje.
 
Znajomość zasad brafittingu to podstawa
Brafitting jest sztuką doboru biustonosza. Każda kobieta może, a nawet powinna, posiadać odpowiednio dobrany stanik. Tylko wówczas czuć się w nim będzie w pełni komfortowo. Co więcej, dobrze dobrany biustonosz zapewni, żewyeksponowane zostaną dotąd ukryte walory kobiecego ciała, a wszelkie niedoskonałości zostaną sprytnie ukryte i zamaskowane. Odpowiednie dobranie biustonosza zapewni także ochronę przed schorzeniami piersi. Dobierając bieliznę kobiety powinny kierować się kilkoma podstawowymi zasadami – ich znajomość sprawi, że kupno biustonosza stanie się przyjemnością, a nie sklepowym horrorem.
 
Zasady brafittingu
Każda kobieta, kierująca się zasadami brafittingu jest świadoma tego, że rozmiar rozmiarowi nie jest równy, a na przykład biustonosz w rozmiarze 75 B i 85 B przeznaczony jest dla pań o innych rozmiarach biustu. Bodaj najważniejszym elementem, który pomaga w odpowiednim doborze biustonosza jest obwód. Zgodnie z zasadami brafittingu to właśnie obwód pod biustem musi być dobrze dopasowany do ciała. Tylko to zapewni wysoki komfort noszenia biustonosza, który nie będzie przesuwał się w dół i w górę pleców. Co niezwykle istotne wśród zasad brafittingu – na początku użytkowania biustonosz może wydawać się za ciasny. Wszystko jednak w granicach rozsądku – jeśli stanik odciska się na skórze zbyt mocno – należy, rzecz jasna, zmienić rozmiar na większy.
Z pewnością cenną informacją dla pań jest wiadomość, że to właśnie obwód podtrzymuje cały kobiecy biust, a nie ramiączka biustonosza, jak do niedawna twierdzono.
Zastanawiając się nad wyborem i kształtem miseczek, należy kierować się zasadą, że muszą one obejmować całą pierś. Tylko wówczas biust będzie odpowiednio ułożony a panie uratują go przed tak zwanym niepożądanym efektem wylewania się nadmiaru biustu poza jego obręb. Warto pamiętać i o tym, że fiszbiny, których zadaniem jest podtrzymywanie piersi, powinny mieć swój koniec tuż za nimi. Tylko wówczas biustonosz spełni swoje podstawowe funkcje – odpowiedniego podtrzymywania tej części ciała.
 
Dobrze dobrany biustonosz to piękny wygląd piersi
Brafitting jest sztuką, która pomaga kobietom uzyskać doskonały wygląd piersi i całej damskiej sylwetki. Dobrze dobrany stanik, który w każdym punkcie – to jest: w miseczce, obwodzie oraz w mostku idealnie przylega do ciała, pod ubraniem jest praktycznie niewidoczny.
Tylko wówczas kobieta wygląda elegancko, a odpowiednio podtrzymany i uwydatniony biust przyciąga zazdrosne spojrzenia innych pań i wzbudza zainteresowanie mężczyzn.
Alejakobiet.pl

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej