Strona główna Moda Kobalt – król jesieni

Kobalt – król jesieni

przez admin
Z królem jesieni warto się przyjaźnić, bo może z tej przyjaźni wyniknąć dla Ciebie wiele pozytywnych emocji. Kobalt jest wszechdostępny – wypływa do nas zewsząd. Sięgnij więc po swój ulubiony modowy gadżet i zmień go na – kobaltowy!!!
Po wysłużonych czerwieniach, rudościach, pomarańczach i brązach nastała era kobaltu. Kolory typowo kojarzone z jesiennymi teraz ustępują miejsca bardziej wyrafinowanym odcieniom. Wyjątkowo modny niebieski zagościł już na salonach widać go także na ulicach, więc nadszedł najwyższy czas żebyśmy poszukały go także we własnych szafach.
Najlepsze jest to, że teraz modne jest absolutnie wszystko co jest lazurowe, począwszy od biżuterii skończywszy na butach. Można nosić ten kolor wszędzie i co więcej nie musisz używać kontrastów bo total blue jest również na czasie. Przejrzyj swoją szafę wydobądź z niej to co najlepsze i komponuj, używaj dodatków, stawiaj na detale i przede wszystkim baw się swoim wizerunkiem a na pewno jesienna chandra będzie omijać Cię szerokim łukiem. Czasem wystarczy kobaltowa apaszka, torebka czy pasek żeby wstrzelić się w obowiązujące trendy. Łącz go z czernią a nikt nie zarzuci Ci braku dostojeństwa. Niebieski to również kolor sukcesu, więc przyda się także w biurze i na spotkaniu biznesowym. W symbolice kobalt to kolor przyjaźni, z taką wiedzą ciężko będzie teraz nie zabrać go go na zakupy z koleżanką. Bądź pewna siebie bo niebieski według statystyk jest najbardziej lubianym kolorem przez ludzi.
Osobiście mnie to cieszy że trochę zapomniany i na pewno nie kojarzący się z jesienią kobalt teraz jest numerem jeden. Cieszy mnie to z jednej strony dlatego, że te wszystkie głębokie błękity mają w sobie coś z mijającego lata, pozwalają zatrzymać na dłużej wspomnienie o wakacjach nad pięknymi wodami i sprawiają że łatwiej „niebu zejść na ziemię”, bo kiedy zrobi się naprawdę szaro nie będziemy musieli już zadzierać głowy do góry, żeby zobaczyć nieco błękitu. Poza tym jeśli przyrzekniesz mu wierność – kobalt jako dostojny król koloru – zadba o to abyś nie czuła się samotna w żaden długi wieczór tej jesieni. Od dziś będziecie spędzać je razem.
Alejakobiet.pl

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej