Strona główna Moda Deszcz nam nie straszny: pora na KALOSZE

Deszcz nam nie straszny: pora na KALOSZE

przez admin

Jesień ma to do siebie, że lubi zaskakiwać deszczem. Ty jednak nie musisz się tym dłużej martwić. Drogie Panie, czas na kalosze!

Kalosze są nie tylko wygodne i komfortowe w czasie ulewy, ale przede wszystkim bardzo modne. Myśląc o butach tego typu wyobrażasz sobie swojskie klimaty? Te czasy dawno minęły. Gumiaki nie są już domenom farmerów i wędkarzy. 

Spytacie, co się zmieniło?

Po pierwsze, kalosze takich firm jak Hunter, Gioseppo, czy Mel znajdziecie w wielu krojach, kolorach i wzorach. Wygoda to ich drugie imię, a ponadto prezentują się niesamowicie.

        

Możesz wybrać te bardzo klasyczne, pikowane, sznurowane i z guzikami. Długie oraz krótkie. Ozdobione między innymi futrem, ćwiekami, kokardką, czy frędzelkami. W metalicznym odcieniu, ze skóry węża, z brytyjską flagą, a także podeszwą w intensywnym kolorze. Opcji jest tak dużo, że nie wiadomo, która jest najlepsza. Musisz polegać na swoim indywidualnym stylu i wybrać te spełniające twoje oczekiwania.

Ładnej pary kaloszy nie powstydzi się studentka, zaganiana mama, ani kobieta sukcesu. Wystarczy wybrać odpowiedni fason.

Bardzo ważna informacja jest taka, że kalosze w połączeniu ze specjalną, polarową skarpetką, (jak te firmy Hunter), są idealnymi butami na zimę. Zapomnij o mokrych, zmarzniętych stopach. Nie przemakają, nieprzepuszczaną zimna i tym samym wygrywają walkę ze śniegiem, deszczem i pluchą.

Pozostaje pytanie, które Ty wybierzesz?

Elena Stefańska

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej