Strona główna Kuchnia W rytmie serca

W rytmie serca

przez admin
Regularność i dokładność

Regularność i dokładność prawidłowego pomiaru ciśnienia krwi zapewnia Geratherm Desktop – w pełni automatyczny ciśnieniomierz naramienny wyposażony w funkcję wykrywania arytmii serca. Ciśnieniomierz polecany jest osobom dbającym o zdrowie, a w szczególności osobom starszym, które z pewnością docenią prostotę obsługi, bardzo duże przyciski oraz duży wyświetlacz ciekłokrystaliczny. Zastosowanie inteligentnej metody pomiaru „fuzzy logic” skraca czas jego trwania. Urządzenie Geratherm(r) Desktop dzięki pamięci 85 ostatnich pomiarów pomaga określić wartości ciśnienia krwi w dłuższym okresie czasu, co jest szczególnie ważne jeśli pacjent chce upewnić się, czy stosowana terapia przynosi spodziewane efekty.

Do ciśnieniomierza Geratherm Desktop dodawany jest komplet baterii, które wystarczą na efektywne używanie produktu przez rok i 4 miesiące ( pomiar co drugi dzień), a automatyczna funkcja samoczynnego wyłączania się po 150 sekundach od zakończenia pomiaru zapobiegnie niepotrzebnemu marnotrawstwu energii.

Prawidłowe ciśnienie przez chodzenie

Do każdego ciśnieniomierza Geratherm Desktop dołączone są kijki do nordic walking. Ta forma aktywności w postaci długich spacerów jest polecana każdemu. W zajęciach mogą brać udział zarówno osoby wysportowane, jak i osoby nie mające na co dzień czasu na żadną aktywność ruchową oraz osoby w wieku podeszłym, które dzięki „dodatkowej parze nóg” mogą maszerować dużo bardziej bezpiecznie, bez nadmiernego obciążania stawów. Jest to też dobry sposób marszu dla Pań w ciąży (bezpieczeństwo podczas zawrotów głowy). Podczas zajęć zorganizowanych,  często powstają grupy wspólnych zainteresowań i hobbystów.  Jest to znakomita forma ruchu pozwalająca ustabilizować ciśnienie na prawidłowym poziomie, a przy okazji pozbyć się nadmiaru kilogramów.  

Dla uzyskania stabilnego ciśnienia krwi rekomendowany jest umiarkowany wysiłek fizyczny (przy maksymalnym tętnie 130 uderzeń na minutę) podejmowany co najmniej 3 razy w tygodniu.
Wyłącznym dystrybutorem produktu jest firma ALBERT Polska www.albert.com.pl

Cena w aptece:

Ciśnieniomierz Geratherm Desktop (z kompletem baterii oraz kijkami do Nordic Walking): 259,00 zł

Wysoka jakość ciśnieniomierza Geratherm Desktop odpowiada przepisom dyrektywy Rady Unii Europejskiej w sprawie produktów medycznych 93/42 EWG z dnia 14 czerwca 1993 r. oraz odpowiada normom EN 1060-1 i EN 1060-3.   

Produkty są do nabycia w aptekach na terenie całego kraju oraz w sprzedaży internetowej (sklep Albert Polska).

Informacje nt. marki Geratherm dostępne na stronie: www.albert.com.pl

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej