Strona główna Aktualności Scoot and Ride, czyli prezent dwa w jednym!

Scoot and Ride, czyli prezent dwa w jednym!

przez AlejaKobiet.pl

Mamy dla Ciebie pomysł, co sprezentować maluszkowi między 1. a 5. rokiem życia: hulajnogę Scoot and Ride Kiwi! Innowacyjna budowa sprawia, że sprzęt będzie zarówno doskonałym jeździkiem, jak i hulajnogą. Rośnie razem z dzieckiem, dostarczając mu całe mnóstwo zabawy. To się po prostu opłaca!

Scoot and Ride Kiwi – bezpieczeństwo przede wszystkim

Wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo Twojego malucha. Dlatego też Scott and Ride Kiwi wyposażona została w antypoślizgowe koła. Rozstawione kółka pozwalają na utrzymanie równowagi, a dzięki temu, że są odpowiednio grube, niestraszne im żadne wyboiste tereny. Hulajnoga–marzenie! Pamiętaj jednak, że przed każdą przejażdżką należy bezwzględnie założyć kask. To pozwoli również wyrobić dobry nawyk noszenia kasku u malucha. Bo jak wiadomo, nie zawsze starsze dzieci mają na to ochotę!

Musisz wiedzieć, że hulajnoga jest stabilna, wykonana z solidnych materiałów wysokiej jakości. Użytkowana zgodnie z przeznaczeniem będzie służyć przez długie lata, rosnąć razem z dzieckiem i co najważniejsze – pozwoli na bezpieczną zabawę zarówno w domu, jak i na zewnątrz.

Cisza i spokój? Nie musisz z tego rezygnować!

Domyślamy się, że rodzice małych dzieci (tych starszych też!) nie narzekają na nadmiar ciszy i spokoju, ale mamy dobrą wiadomość. Hulajnoga Scoot and Ride Kiwi z pewnością nie sprawi, że będzie jeszcze głośniej! To wszystko dzięki pokrytym odpowiednim silikonem kółkom, które nie będą hałasować.

Trening umiejętności motorycznych? Z Scoot and Ride Kiwi to możliwe!

Hulajnogę dziecko sterować będzie balansując ciałem, co bezpośrednio wpłynie na rozwój umiejętności motorycznych dziecka. Jest to doskonały trening równowagi, Jak wiemy, ten aspekt jest ogromnie istotny, dlatego warto dać dziecku przestrzeń na rozwój tego obszaru. Z odpowiednimi narzędziami jest to jeszcze prostsze!

Scoot and Ride Kiwi – sprzęt na lata

Producenci chcieli stworzyć coś, co posłuży dziecku przez lata. Dlatego też musieli wziąć pod uwagę również kwestię przechowywania! Dlatego też Scoot and Ride Kiwi nie jest wymagające, jeśli chodzi o przechowywanie. Nie wymaga narzędzi, by sprzęt rozmontować, a także nie zajmuje dużo miejsca. Dlatego dla nas to strzał w dziesiątkę!

Wiemy, że znalezienie odpowiedniego sprzętu dla dziecka jest nie lada wyzwaniem. Dlatego zachęcamy Cię do wypróbowania Scoot and Ride Kiwi – hulajnogi, która ukochana jest przez wielu zarówno w Polsce, jak i za granicą!

Alejakobiet.pl

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej