Strona główna Aktualności Nowoczesny kurier dla każdego

Nowoczesny kurier dla każdego

przez AlejaKobiet.pl

Kurier GLS to jeden z najpopularniejszych przewoźników na rynku. Jest wybierany przez klientów indywiduach oraz biznesowych, a charakterystyczne logo jest synonimem szybkich i rzetelnych realizacji usług. Przewoźnik dostarcza listy, paczki, przesyłki paletowe do odbiorców w kraju oraz za granicą. Wykorzystuje własną sieć pojazdów, a nowoczesne rozwiązania technologiczne sprawiają, że przewoźnik doskonale odpowiada na potrzeby klientów. Powodzeniem cieszy się w GLS śledzenie przesyłek. Szczególnie chętnie jest ta bezpłatna opcja wybierana przez sklepy internetowe, ponieważ im najbardziej zależy na terminowych dostawach.

Jak nadać przesyłkę GLS?

W GLS śledzenie przesyłek nie wymaga wyjścia z domu ani obsługi specjalnych aplikacji. Na stronie internetowej w module wpisuje się numer listu przewozowego, by dowiedzieć się, gdzie jest aktualnie przesyłka i jaki jest przewidywany termin dostawy. W tym miejscu otrzymujemy informację, że odbiorca odebrał paczkę. Ta jest szczególnie ważna, gdy terminowość dostaw jest dla nas priorytetowa. Warto również zwrócić uwagę na fakt, że GLS śledzenie przesyłek daje również opcję, by zaplanować, kiedy ma przyjechać kurier z paczką. A to bardzo wygodne. Ta opcja jest niezwykle popularna i bezpłatna. Umożliwia sprawdzenie aktualnego statusu paczki lub palety. Wystarczy w odpowiednie miejsce dedykowanego formularza wpisać numer Track ID, co może zrobić i nadawca, i odbiorca. Numer listu przewozowego przydaje się oczywiście przy każdym kontakcie z kurierem.

Opcje GLS

Choć w GLS śledzenie przesyłek jest najchętniej wybieraną i standardową usługą, klienci chętnie wybierają również inne opcje dodatkowe. Niektóre z nich są płatne, ale pomagają dopasować wysyłkę do swoich potrzeb lub też wymagań odbiorcy. Klienci indywidualni i biznesowi chętnie wybierają więc pobranie, usługi ekspresowe czy też dodatkowe ubezpieczenie i wiele innych. Wyboru dokonuje się w czasie zamówienia kuriera. Podstawowe dane takie jak waga i wymiary paczki wpisuje się w formularz na stronie internetowej. Na tej podstawie usługa została wyceniona, choć na koszty całkowite wpływać będą również wspomniane wyżej opcje dodatkowe oraz to, czy paczka mieści się w standardowych parametrach GLS. Śledzenie przesyłki jest bezpłatne i pozwala również zaplanować dzień także pod kątem tego, że kurier może do nas przyjechać.

Na podstawie wprowadzonych w formularzu danych otrzymujemy wycenę GLS. Wystarczy uzupełnić dane adresowe, opłacić usługę i wydrukować list przewozowy, który przykleja się na przesyłce. Po paczkę przyjedzie kurier i dostarczył prosto do odbiorcy.

Alejakobiet.pl

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej