Strona główna Aktualności Nanobébé – butelki imitujące pierś matki

Nanobébé – butelki imitujące pierś matki

przez AlejaKobiet.pl

Karmienie dziecka to niezwykle ważny i wielokrotnie powtarzany element każdego dnia. Butelki imitujące pierś matki dedykowane są dla kobiet, które karmią piersią jak i tych, które z różnych względów nie mogą karmić tradycyjnie.
Butelki jak pierś przydadzą się w wielu sytuacjach, na przykład kiedy chcemy wyjść poza dom i powierzyć dziecko opiekunowi, gdy karmienie piersią jest bardzo bolesne lub gdy organizm matki produkuje więcej mleka niż dziecko jest w stanie spożyć. Co wyróżnia butelkę Nanobébé od innych?

Rewolucyjny produkt w karmieniu niemowląt

Butelka jak pierś to rewolucyjny produkt, który dba zarówno o bezpieczeństwo dziecka jak i wygodę matki. Jej geometryczny kształt ma nie tylko ułatwiać oraz podtrzymywać proces karmienia, ale także pomagać na każdym etapie od karmienia do przechowywania pokarmu.

Butelka jak pierś matki

Kształt butelki został zaprojektowany tak, aby składniki odżywcze i immunologiczne zachowywały swoją wartość przez dłuższy czas. Poza tym butelki imitujące pierś matki ułatwiają dziecku przejście z karmienia piersią na butelkę, a gdy zachodzi taka potrzeba, wrócić do karmienia piersią.

Taki geometryczny kształt jest również wygodny dla dziecka, gdyż ułatwia samodzielne trzymanie butelki.  Dzięki temu rozwiązaniu mama ma wolną rękę i może wykorzystać cenny czas na wykonanie innych ważnych czynności.

Wyjątkowy smoczek Nanobébé

Silikonowy smoczek butelki Nanobébé przypomina brodawkę sutkową nie tylko samym kształtem, ale także intensywnością przepływu mleka. Dzięki temu nie zaburza umiejętności ssania malucha i ułatwia proces adaptacji z piersi na butelkę i odwrotnie.

Ochrona cennych składników pokarmowych

Bardzo ważną korzyścią tak nowatorskiego kształtu butelki jest to, że pozwala on na równomierne wypełnienie mlekiem. Skraca się przez to czas podgrzewania i schładzania produktu. A mleko w tym samym czasie osiąga równomierną temperaturę bez ryzyka poparzenia delikatnego niemowlęcia.

Butelka jak pierś posiada wiele atutów. Jednym z nich jest to, że dzięki  geometrycznemu kształtowi pokarm nie traci swoich wartości odżywczych podczas podgrzewania i schładzania oraz uniemożliwia namnażanie się bakterii.

Praktyczność użytkowania butelki Nanobébé

Butelka imitująca pierś matki jest nie tylko wygodna ale też praktyczna. W lodówce nie zajmuje dużo miejsca, ponieważ można ułożyć jedną na drugą. Bez obaw można wybrać się na spacer, gdyż zmieści się w termoopakowaniu. Pojemnik na mleko można wygodnie umyć w zmywarce.

Butelka nadaje się do przechowywania zarówno w zamrażarce jak i w lodówce. Jest bezpieczna dla maluszków, ponieważ nie zawiera szkodliwych BPA i ftalanów. Dzięki załączonemu adapterowi można napełniać ją mlekiem od razu  z laktatora.

Producent zadbał o silikonową antypoślizgową nakładkę u podstawy butelki. Ten praktyczny dodatek ułatwia otwieranie butelki jedną ręką. Butelka posiada potrójny system odpowietrzania zmniejszający ryzyko kolki niemowlęcej.

Jak widać butelka imitująca pierś matki ma wiele zalet i jest dostosowana zarówno pod potrzeby dziecka jak i matki. Butelek dla niemowląt jest bardzo dużo na rynku. Każda świeżo upieczona mama pragnie dla swojego dziecka tego co najlepsze. Warto więc zawczasu przemyśleć zakup i zdobyć więcej informacji na temat danych produktów, tak aby być zadowolonym ze swojej decyzji.

Źródło informacji: https://www.nanobebe.pl

Alejakobiet.pl

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej