Strona główna Aktualności Małe AGD w Twojej kuchni

Małe AGD w Twojej kuchni

przez AlejaKobiet.pl

Niezależnie od tego, czy lubimy gotować czy nie, istnieją urządzenia, które w swoim domu warto mieć, ponieważ często ułatwiają i przyspieszają naszą pracę. Poza tym są nowoczesne i wydajne, świetnie wyglądają oraz sprawiają, że można odkryć w sobie smykałkę do pieczenia czy też przyrządzania apetycznych smoothie. Na szczycie listy koniecznych sprzętów są oczywiście różnego rodzaju miksery, które świetnie wpisują się w potrzeby współczesnych ludzi.

Blender do zadań specjalnych

Oczywiście w sklepach znaleźć można szereg różnych mikserów, robotów planetarnych czy też blenderów. Wybór konkretnego urządzenia w dużej mierze będzie uzależniony od indywidualnych potrzeb, tego, co i jak przygotowujemy i oczywiście, ile miejsca w kuchni i szafkach mamy. Wiele urządzeń potrafi przytłoczyć ilością dodatków, nakładek, pojemników. Na tym tle Kitchenaid blender staje się opcją najlepszą dla tych, którzy cenią jakość i funkcjonalność.

Marka wyróżnia się przede wszystkim dużą mocą, która jest odpowiedzialna nie tylko za skuteczność urządzenia, ale również za to, jak długo wytrzyma pracę bez przerwy. Wiele też w tej materii zależeć będzie od tego, co mamy zamiar miksować. Przy miękkich owocach blender będzie wykorzystywać tylko część swojej mocy, ale przy twardych i ciężkich produktach będzie jej potrzebować zdecydowanie więcej.

Jakie parametry blenderów się sprawdzają?

Ważnym aspektem jest również kształt stopy oraz ilość i jakość ostrzy. Tu producenci potrafią nas bardzo zaskoczyć, więc można znaleźć poruszające się „góra-dół” ostrza, modele z powłoką tytanową czy też falisty kształt stopy, co ma zapobiegać rozpryskiwaniu. Warto zawsze dokładnie sprawdzić też ułożenie ostrzy, by pracowały na różnych płaszczyznach. Poza tym produkowany przez Kitchenaid blender wyróżniać się będzie również jakością użytych materiałów. Najlepiej, by stopa była wykonana ze stali nierdzewnej. Dzięki temu nie tylko będzie wytrzymała, ale również będzie mogła być używana do miksowanie gorących produktów, a także nie będzie wchodzić w reakcję z jedzeniem i nie odbarwi się. W przypadku sięgania po urządzenia z korpusem wykonanym z tworzyw sztucznych warto również sprawdzić, czy materiał jest wolny od BPA. Sama obudowa powinna dobrze leżeć w dłoni. Musi być nam wygodnie go trzymać, a także intuicyjnie i łatwo zmieniać prędkość pracy. Dlatego właśnie marki Kitchenaid blender pokryty jest antypoślizgowym materiałem, co docenia się zawsze, gdy się po niego sięga.

Alejakobiet.pl

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej