Strona główna Aktualności Czym zajmuje się numerologia?

Czym zajmuje się numerologia?

przez AlejaKobiet.pl

Cyfry i liczby otaczają nas ze wszech stron. Często przechodzimy obok nich obojętnie, nie przywiązując większej wagi do wysyłanych przez nie sygnałów. Warto jednak wejść do fascynującego świata numerologii i poznać swoją sekretną liczbę. Gdzie możemy zdobyć wiedzę numerologiczną i w czym może ona nam pomóc? Dowiesz się tego z naszego artykułu.

Poczuj energię płynącą z liczb

Liczby to znaki, które określają ilość i mają praktyczne zastosowanie w naszym codziennym życiu. Jednak mogą ona mieć również inne, symboliczne znaczenie, którego badaniem zajmuje się fascynująca dziedzina z pogranicza ezoteryki, psychologii i magii, czyli numerologia. Badając poszczególne wibracje liczb numerolodzy obserwują i analizują ich jakość, pozwalając nam lepiej zrozumieć samych siebie. Koncepcja, zgodnie z którą wszystkie ciała we Wszechświecie emitują wibracje ma bardzo długą tradycję, a za jej twórcę uznaje się greckiego filozofa i matematyka Pitagorasa (570 – 469 p.n.e.). Znajomość narzędzi i praktyk numerologicznych otwiera drogę do zupełnie nowego spojrzenia na otaczającą nas rzeczywistość, we wszystkich jej szczegółach.

Twój portret numerologiczny

Większość ludzi pragnie szczęśliwego życia, pełnego harmonii. Nie zawsze jednak potrafimy rozpoznać, co jest dla nas najlepsze i którą ścieżką powinniśmy podążać, aby zaznać pełni szczęścia lub przynajmniej jak najbardziej zbliżyć się do takiego stanu. Numerologia (https://szkolanumerologii.pl/numerologia/) i jej narzędzia mogą okazać się pomocne w znalezieniu odpowiedzi na wiele pytań związanych zarówno z naszym życiem prywatnym, jak i zawodowym. Na podstawie daty narodzin każdego człowieka można zbudować tzw. portret numerologiczny, poznając wibracje oraz podwibracje liczb, które wpływają na nasze wybory życiowe i kontakty z otaczającymi nas ludźmi. Innym narzędziem pomocnym w numerologii jest analiza wibracji imienia (imion) i nazwiska (nazwisk), które również skrywają wiele informacji na nasz temat i zapisane są w nich liczby karmiczne.

Wejdź do fascynującego świata liczb

W oparciu o wibracje liczbowe, które wszyscy posiadamy, związane z naszą datą urodzenia oraz innymi indywidualnymi cechami, możemy spojrzeć na siebie i swoje życie z zupełnie nowej perspektywy. Jeśli czujesz, że tematyka numerologii jest Ci szczególnie bliska i pragniesz zagłębić się w jej fascynujący świat, warto zapisać się na warsztaty lub szkolenia z tego zakresu. Wiedza przekazana przez doświadczonych numerologów połączona z ćwiczeniami praktycznymi może przynieść wiele satysfakcji i stać się pierwszym krokiem w stronę zmian.

Alejakobiet.pl

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej