Strona główna Aktualności Atrakcje na wieczór panieński – 4 pomysły

Atrakcje na wieczór panieński – 4 pomysły

przez AlejaKobiet.pl

Wieczór panieński powinien być niezapomniany. To prawda. Ale powinien też być zorganizowany tak, żeby nawet po wielu latach nie trzeba się było zastanawiać, czyja to była zabawa – każda taka impreza powinna być jedyna i niepowtarzalna. Oto 4 pomysły, które pomogą w spełnieniu tego warunku.

Po pierwsze: wyjechać

Każdy lubi się chwalić wakacyjnymi wojażami, ale nie oszukujmy się – zawsze są one za rzadkie, za krótkie i często w dodatku z rodziną. To nie jest sposób na ich zapamiętanie. Dlaczego więc nie wykorzystać wieczoru panieńskiego? Można go zorganizować w domkach nad jeziorem (na pewno masz takie jakieś 50 kilometrów od domu), ale można też pojechać na weekend gdzieś dalej. Jest wiele miejsc, w których można urządzić wieczór panieński, którego największą atrakcją będzie już samo to, że rzadko tam bywacie, a już na pewno nie w takiej paczce.

Po drugie: coś na temat

Owszem, możecie po prostu urządzić rundę po lokalach i tym samym stworzyć jeden z najbardziej sztampowych, choć w sumie nawet fajnych wieczorów. Możecie przejechać się po mieście limuzyną, ale tu też – co to za atrakcja, skoro tak wygląda co drugi panieński? Może, zamiast brnąć w oklepane rozwiązania, warto z góry założyć jakiś kierunek i urządzić panieński w konkretnym temacie? Można przecież dograć wszystko, żeby impreza utrzymała klimat lat 60 albo 90, można urządzić ją na luzie albo w stylu office. Moda, gadżety i miejsca, które odwiedzicie, mogą stworzyć pewną spójną całość. Rozejrzyjcie się w mieście, może są tam jakieś tematyczne kluby albo miejsca, które by wam przypadły do gustu.

Po trzecie: dobry striptiz

Striptizer na wieczór panieński to jeden z elementów, w które w planie wieczoru pojawiają się dość regularnie. Ale możesz i tutaj zrobić krok w przód. Niech to nie będzie po prostu striptiz – poszukaj tancerza erotycznego, który wygląda dobrze nie tylko na zdjęciach, a striptiz w jego wykonaniu to nie jest po prostu pozbycie się ubrań, tylko całe show, na które się przyjemnie patrzy. Striptizer może swój występ utrzymać w dowolnym klimacie i zwykle nie ma problemu z organizacją widowiska ani w waszym wynajętym domku, ani w prestiżowym klubie. Różne mogą być detale organizacyjne, ale jeśli coś z klasycznego schematu warto zostawić, to bez dwóch zdań będzie to striptizer na wieczorze panieńskim.

Po czwarte: może mniej szumu

Jednym z podstawowych powodów, dla których panieński później rozmywa się pamięci, wcale nie jest ilość wypitego alkoholu, tylko fakt, że idzie się na ilość, a nie na jakość. Może zamiast ekipy 20 osób, wybierzcie się w miasto we czwórkę albo piątkę? Taka impreza przeważnie jest mniej głośna i to sprawia, że na pierwszy rzut oka może wydać się mniej interesująca, ale to nieprawdziwe skojarzenie. Jeśli zbierzecie się w zgranej paczce, to skupicie się bardziej na emocjach – kameralny striptiz, położona nieco na uboczu loża w dobrym klubie i dostęp do nietypowych atrakcji to coś, co dopiero wtedy może stać się rzeczywistością.

I jeszcze jedna podpowiedź

Jeśli chodzi o striptizera, to sprawa jest łatwa do zorganizowania. Daj nam znać, czego oczekujesz, gdzie chcesz urządzić imprezę i podaj parę szczegółów. Faceci, którzy z nami pracują, mają zwykle napięte grafiki, ale bez problemu powinna zmieścić się jeszcze wasza impreza! I to będzie show, które postawi ten jeden panieński wysoko nad wszystkie inne imprezy.

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej