Strona główna Aktualności Zdrowe prezenty BIO

Zdrowe prezenty BIO

przez admin

Bycie eko jest bardzo modne. Dlaczego zatem nie wykorzystać tego trendu przy okazji poszukiwań kolejnego prezentu dla najbliższych?

Życzenia zdrowia wydają się być już bardzo oklepanym sloganem wypowiadanym przy każdej okazji urodzin, imienin, świąt i w setce wielu podobnych sytuacji. Czy nie warto zatem życzenia przyjemnego życia zawrzeć w wymownym prezencie BIO?

Na dobry początek dnia…

Nikt z nas nie lubi porannych pobudek, zwłaszcza kiedy notorycznie budzimy się niewyspani, a wręcz obolali wskutek snu w niewygodnej pościeli. Jeśli chcesz sprawić bardzo pożyteczny prezent bliskiej osobie, dzięki któremu będzie mogła doskonale rozpocząć każdy nowy dzień, wybierz specjalną poduszkę z ryflowaną powierzchnią. Taką ekologiczną część pościeli odnajdziesz w sklepach medycznych oraz w niektórych aptekach. Ceny wahać mogą się od stu do kilkunastu złotych. Nietypowa poduszka warta jest jednak swojej ceny. Dzięki specjalnej budowie zapewnia idealne podparcie głowy oraz szyi, co zapobiegnie bólom głowy, szyi czy ramion pojawiających się w wyniku nieprawidłowej pozycji w czasie snu.

Światło, które leczy

Cudowne lecznicze urządzenie wygląda jak lampka na biurko. Podobnie wydziela światło, jednak jej zadaniem jest leczenie. Strumień z takiej specjalistycznej lampy pomoże między innymi w bólach zatok oraz reumatyzmie. Niezbędna okazać się może w wypadku przeziębienia czy stłuczeń. Lampę możesz kupić na przykład w aptece, licząc się z kosztem około 100 zł.

Kuchnia w stylu eko

Znakomitym prezentem, który sprzyjać będzie zdrowiu naszych bliskich jest ekologiczna patelnia. Jest przyjazna naszemu zdrowiu, figurze oraz środowisku. Patelnię pokryto nieprzywierającą powłoką ceramiczną. Dlatego też do smażenia używać trzeba jedynie bardzo niewielkiej ilości tłuszczu. Co najważniejsze, nawet po rozgrzaniu do bardzo wysokiej temperatury powłoka takiej patelni nie uwalnia toksycznych oparów.

Przyjemne zapachy

Niemal zawsze świetnym prezentem okazują się przedmioty, które bezpośrednio oddziaływują na nasze zmysły. Za pomocą zapachów przywołać możesz piękną, naturalną woń skoszonej trawy, cytrusów czy kwiatów z ogrodu. Dzięki nowym odświeżaczom powietrza, które odnajdziesz w pięknych, porcelanowych pojemnikach i wazonach, wymarzony zapach możesz wprowadzić do domu mamy, przyjaciółki i znajomych.

Patrycja Bednarek

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Pozostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej