Strona główna Aktualności Sposoby na seksowne loki

Sposoby na seksowne loki

przez admin

Podstawę udanej fryzury, a tym samym dobrego humoru stanowią wszelkie zabiegi przed samym procesem kręcenia. Dlatego bez wątpienia powinnaś zainwestować w kosmetyki ułatwiające podkręcanie: żele, pianki, spraye. Takie kosmetyki najlepiej jest nakładać na podsuszone, bardzo lekko wilgotne włosy. Ponieważ wybór środków oraz narzędzi pomagających zakręcić twoje włosy jest duży, do codziennych loków staraj używać się wszystkiego co nie nadwyręży zbytnio kondycji twoich włosów. Przed ważnym wyjściem zaś, inwestuj swoje siły jedynie w sprawdzone oraz szybkie rozwiązania. Stosowanie raz na pewien czas lokówek, suszarek itp. niezbyt pozytywnie wpływających na zdrowie twoich włosów nie powinno zaszkodzić. Pamiętaj, że i w tym wypadku ważny jest umiar.

Z wałkami

Najbardziej popularne wałki potrafią pięknie podkręcić włosy. Efekty mogą być zachwycające tym bardziej, że w zależności od grubości wałków osiągnąć możesz całą paletę pięknych fryzur. I tak dla osiągnięcia lekkich fal w stylu Madonny potrzebne będą średniej grubości wałki oraz pianka do włosów. Pamiętaj, aby włosy nawijać jedynie do połowy ich długości. Modnymi gęsto poskręcanymi loczkami podobnymi do tych Rihanny będziesz mogła pochwalić się, jeśli pożyczysz od babci wałeczki służące do trwałej ondulacji.


Lokówka

Lokówka jest jedynym sprzętem, dzięki któremu uzyskasz idealne loki. Skręt będzie perfekcyjny, a wysoka temperatura pozwoli bardzo szybko wyczarować wymarzone loki. W rodzajach lokówek możesz dowolnie przebierać, co więcej, na rynku pojawiły się także nowe bardzo wygodne lokówki spiralne. Dzięki nim twoja fryzura przypominać będzie tę wykonaną w profesjonalnym salonie.

Prostownica

Okazuje się, że i prostownica oprócz swojego tradycyjnego zastosowania, może działać w zupełnie przeciwną stronę i zamiast prostować – kręcić! Do osiągnięcia efektu drobnych loczków najlepsza będzie węższa i dłuższa prostownica, która umożliwi wygodne nakręcenie każdego kosmyka. Starsze prostownice lub te szersze i grubsze idealnie nadają się do stworzenia większych loków oraz tak zwanej fryzury w nieładzie.

Termowałki

Są idealnym połączeniem wałków oraz wykorzystania ciepła do utrwalenia fryzury. Są niesamowicie wygodne w użyciu, bardzo szybkie, a na dodatek nie niszczą włosów. Stanowią zatem świetną alternatywę dla lokówek czy prostownic.

Patrycja Bednarek

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej