Strona główna Aktualności Horoskop tygodniowy od 28 maja do 3 czerwca 2012

Horoskop tygodniowy od 28 maja do 3 czerwca 2012

przez admin

BARAN
Barany w poniedziałkowy poranek będą pełne życia i energii, ale już od południa obowiązki i praca przytłoczą je i sprawią, że nic nie będzie je cieszyć. Powinny każde działanie dokładnie przemyśleć i przeanalizować. Od środowego popołudnia nastąpi urozmaicenie w życiu towarzyskim, Barany staną się romansowe i miłe dla otoczenia. W weekend będą wybierać zajęcia wymagające ruchu. 

BYK
Byki w poniedziałkowy ranek będą źle nastawione do życia, ale już popołudniu wpadną w rytm pracy i obowiązków i to sprawi, że poczują się znacznie lepiej, mogą sporo teraz osiągnąć na niwie zawodowej. W środę popołudniu wyluzują się, rozejrzą wokół siebie i będą cieszyć się życiem towarzyskim i uczuciowym. W weekend będą nastawione na pasje i namiętności, będą podejmować trudne wyzwania.
 
BLIŹNIĘTA
Bliźnięta w poniedziałek rano będą pełne zapału do pracy, ale już od południa ich zapał zostanie zgaszony przez nadmiar nudnej rutynowej pracy i obowiązków, będą miały gorsze samopoczucie i obniżone poczucie własnej wartości. Środa zmieni sytuację, nabiorą chęci do życia, będą kontaktowe, romansowe i będą umawiać się na randki. W weekend nastawią się na turystykę i sport.

RAK
Raki w poniedziałek rano mogą czuć się przytłoczone przez silniejsze osoby w swoim otoczeniu, ale już od południa atmosfera wokół nich się zmieni i będą mogły spokojnie zająć się swoimi obowiązkami i sprawami. Środowe popołudnie zmieni ich nastawienie do życia, mogą negatywnie podchodzić do nowych pomysłów, a otoczenie będzie je irytować. Dopiero w weekend odzyskają dobry humor.

LEW
Lwy na początku tygodnia będą pewne siebie, wspaniałomyślne dla innych i zadowolone z życia. Od poniedziałkowego popołudnia humor zepsuje im konieczność uporania się ze zobowiązaniami, mogą czuć się osaczone i przytłoczone. Środowe popołudnie zmieni ten stan rzeczy, życie nabierze barw, przyjaciele nie dadzą im się nudzić. W niedzielę muszą uważać na wybuchy złości. 

PANNA
Panny od poniedziałku wezmą się raźno za pracę i obowiązki, żeby nadgonić czas stracony w weekend, powinny uważnie rozglądać się, żeby nie przegapić ostatnich okazji, które jeszcze jakiś czas mogą się w ich życiu pojawiać. Środa zmieni im nastrój na bardziej towarzyski, znajdą czas na spotkania z przyjaciółmi i randki, ale dopiero w weekend poczują, że ich życie uczuciowe nabiera rumieńców.

WAGA
Wagi rozpoczną tydzień w doskonałym humorze, będą twórczo podchodzić do rzeczywistości, ale już w poniedziałkowe popołudnie humor zważy im nadmiar obowiązków i szarość życia. W środowe popołudnie będą mogły wrócić do życia towarzyskiego i uczuciowego, będą miały wyjątkowe wyczucie piękna. W weekend mogą mieć poczucie, że życie jest zbyt intensywne.

SKORPION
Skorpiony w poniedziałek rano będą poirytowane, mogą wpadać w złość, trudno będzie im się porozumieć z innymi. Od popołudnia ich życie nabierze spokojnego tempa, ze wszystkimi terminami zdążą w samą porę i wypełnią wszelkie obowiązki. W środę aura wokół nich się zmieni, ludzie staną się bardzo towarzyscy i Skorpiony również się tej tendencji poddadzą. W weekend zaplanują wyczyny sportowe.

STRZELEC
Strzelce w poniedziałkowy ranek będą tryskać energią i dobrym humorem, ale od popołudnia nastrój wyraźnie im się popsuje, będą zmuszone wykonywać nudne, rutynowe zadania, monotonia życia będzie dawać im się we znaki. Od środy będą mogły wreszcie oddać się życiu towarzyskiemu, będą nastawione na flirty i romanse. W weekend mogą zająć się sprawami wymagającymi dużego nakładu sił i energii.

KOZIOROŻEC
Koziorożce w poniedziałek rano mogą mieć problemy w kontakcie z przełożonymi, ale od południa wszystko zacznie układać się jak należy, będą pracowite, dobrze zorganizowane i chętnie będą pracować. Od środowego popołudnia mogą mieć gorszy nastrój i napady melancholii, gorzej też będą wyglądały relacje uczuciowe. W weekend poczują się lepiej, mogą liczyć na namiętność w związkach.

WODNIK
Wodniki w poniedziałek w pracy będą błyszczeć elokwencją i dowcipem, ale od południa nie wystarczy dobry pomysł, trzeba będzie wziąć się za pracę i obowiązki. Dopiero w środowe popołudnie atmosfera się zmieni, życie nabierze blasku za sprawą uczuć i kontaktów towarzyskich, zajmą się tym, co lubią, będą bardzo towarzyskie i zadowolone. W weekend mogą czuć się ograniczone przez partnera. 

RYBY
Ryby na początku tygodnia mogą czuć się przytłoczone obowiązkami i pracą, dużo spraw zaległych i rutynowych może być ważnych, mogą mieć przez to gorsze samopoczucie i skłonności do melancholii. Od środowego popołudnia rozleniwią się, oddadzą się plotkowaniu i romansowaniu, a praca będzie leżała odłogiem. W weekend będą nastawione na życie rodzinne i uczuciowe.

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej