Strona główna Aktualności Obrotowy fotelik samochodowy iZi Turn i-Size

Obrotowy fotelik samochodowy iZi Turn i-Size

przez admin

Prawdziwa rewolucja na rynku – pojawił się innowacyjny obrotowy fotelik samochodowy iZi Turn i-Size. To jeszcze więcej wygody niż kiedykolwiek wcześniej. Nie tylko możesz zamontować go zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy, ale także obracać o 360°. Czy obrotowy fotelik dla dziecka to rozwiązanie dla twojej rodziny? Dowiedz się o nim więcej!

Łatwe wkładanie i wyjmowanie dziecka, bezpieczeństwo potwierdzone licznymi testami i niewiarygodny komfort jazdy – to właśnie kryją w sobie foteliki samochodowe z obrotowym siedziskiem. iZi Turn i-Size to jednak zupełna nowość. W dalszym ciągu możesz wozić dziecko tyłem do kierunku jazdy, ale daje także możliwość zamontowania go przodem, a do tego pozwala na pełny obrót wokół własnej osi. A w tym wszystkim szereg innowacyjnych funkcji, które zdecydowanie warto poznać.


Fotelik tyłem i przodem do kierunku jazdy iZi Turn i-Size

Pasuje do niemal każdego samochodu. Jak wiadomo, każdy fotelik samochodowy musi być dopasowany do samochodu. Tylko wtedy podróżowanie w nim jest naprawdę bezpieczne. Często jednak rodzice mają trudności z doborem właściwego modelu, bo kąt pochylenia kanapy, zwłaszcza w samochodach sportowych, jest bardzo ostry.

Obrotowy fotelik samochodowy iZi Turn i-Size został wyposażony w innowacyjną metodę instalacji Universal Level Technology™, która rozwiązuje ten dość powszechny problem. Gdy chcesz zamontować obrotowy fotelik samochodowy tyłem do kierunku jazdy, nie musisz już zmieniać auta. Najnowsze rozwiązania pomogą ci osiągnąć właściwą, poziomą instalację.

Jest jeszcze bezpieczniejszy niż jego poprzednicy!
Obrotowy fotelik samochodowy iZi Turn i-Size posiada specjalny pochłaniacz energii Dynamic Force Absorber™ umieszczony w zagłówku. W szczególny sposób chroni więc to, co najwrażliwsze – głowę twojego maleństwa. Pochłaniacz został wykonany ze specjalnych materiałów, a jego konstrukcja składa się ze stref o różnej elastyczności. Dzięki temu w czasie zderzenia bocznego skutecznie pochłaniają siły, zapewniając większe bezpieczeństwo jadącym w nich dzieciom.

Poza tym, fotelik samochodowy obrotowy iZi Turn i-Size posiada podwójną ochronę boczną – SIP i SIP+. Wszystko po to, by dziecko było jeszcze bardziej bezpieczne podczas zderzenia bocznego, które staje się coraz częstsze na drogach. 

Innowacyjna wkładka Two-Fit Cushions™ dopasowuje się do twojego dziecka. To kolejna nowość, o której warto wiedzieć. Obrotowy fotelik dla dziecka iZi Turn i-Size ma wkładkę wykonaną z naprawdę miękkich, ale jednocześnie odpowiednio wspierających materiałów. Dzięki niej niemowlak uzyskuje pełną stabilność w czasie jazdy. Jej dodatkową zaletą jest możliwość stopniowego wyjmowania wraz z rozwojem dziecka, składa się bowiem z dwóch części. Najczęściej towarzyszy maluchowi do 2 roku życia.
Fotelik obrotowy

Obrotowy fotelik dla dziecka to po prostu wygoda

Najnowsze foteliki samochodowe z obrotowym siedziskiem to już nie tylko łatwiejsze wyjmowanie i wkładanie maluszka. To także znacznie większe bezpieczeństwo. Oprócz wymienionych wyżej technologii, producent postawił na kilka praktycznych rozwiązań, dzięki którym ich codzienne użytkowanie staje się jeszcze łatwiejsze. Co warto wiedzieć?
  • Foteliki obrotowe zostały wyposażone w system magnesów Magnetic Belt Assistants™ – pasy ramienne odkładamy na bok fotelika, by móc swobodnie włożyć do niego dziecko.
  • Można w nich regulować kąt pochylenia fotelika także już po instalacji.
  • Informują rodziców o poprawnej instalacji – efektami dźwiękowymi i wizualnymi.
  • Nowe foteliki samochodowe z obrotowym siedziskiem dają możliwość jednoczesnej regulacji zagłówka i uprzęży w foteliku tak, by zarówno zagłówek i pasy były w poprawnej pozycji względem wzrostu dziecka.

Alejakobiet.pl

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej