Strona główna Aktualności Streetwear – stylizacja dla odważnych

Streetwear – stylizacja dla odważnych

przez admin

Wiele osób ma problem z zakupem ubrania dla siebie. Często wchodzą do sklepu, przeglądają mnóstwo modeli bluzek, spódnic czy spodni i trudno im się zdecydować na jakiś fason. Niejednokrotnie, decydując się wreszcie na wybór, kierują się inspiracjami modowymi, podpatrzonymi w magazynach dla kobiet lub internecie. Okazuje się jednak, że nie zawsze jest to dobry wybór. Dobrym rozwiązaniem będzie na pewno odnalezienie swojego stylu ubierania, bo tylko pod tym warunkiem można stworzyć własną garderobę, która odzwierciedli charakter i upodobania człowieka.

Streetwear – propozycja dla osób poszukujących własnego stylu

Pojęcie streetwear na pewno wielu osobom nie jest obce. To po prostu nazwa bardzo popularnego ostatnio w Polsce trendu modowego. Pojęcie to, zapożyczone z języka angielskiego, sugeruje tzw. modę uliczną, a więc ubrania noszone na co dzień. Jednak nie do końca jest tak, bowiem streetwear łączy w sobie elementy miejskiej mody zachodniej (typu skate), mody hip-hopowej oraz japońskiej mody ulicznej. Po ubrania takie sięgają najczęściej młodzi ludzie, co nie znaczy, że starsi nie mogą ich nosić. Są to jednak zazwyczaj osoby, które nie obawiają się wyrazić własnego zdania czy poglądów na życie, właśnie stylem ubioru.

Ubrania cechuje więc luz, ale i bardzo wyrazista oryginalność. Niezastąpionym elementem tej stylizacji są markowe sneakersy o najmodniejszym designie. Nie może zabraknąć także luźnej bluzy, t-shirtu z szokującymi napisami i osobliwą grafiką, a także spodni w stylu boyfriend lub joggerów. Streetwearowcy na głowie noszą czapkę z daszkiem również ozdobioną oryginalną grafiką, a na ręku kultowy zegarek G Shock.

Zegarek G Shock nie tylko dla fanów stylu streetwear

Ze względu na ogromną popularność warto bliżej przyjrzeć się tym zegarkom. Są to modele wyprodukowane przez znaną międzynarodową firmę Casio specjalizującą się w branży elektronicznej. Produkuje ona nie tylko zegarki, ale także cyfrowe aparaty fotograficzne, kalkulatory, projektory, instrumenty muzyczne, telefony komórkowe, kasy fiskalne i wiele innych.

Jeżeli chodzi o zegarki G Shock, warto podkreślić ich zalety, takie jak:

  • Wygląd, który doskonale pasuje do sportowego luźnego stroju (dlatego cieszy się popularnością wśród fanów stylu streetwear);
  • Niezawodność, a więc odporność na wstrząsy, wodę i piasek. Dodatkowo zegarek posiada wygodną elastyczną bransoletę.
  • Wysoka jakość i niezawodność oraz dostępna cena.
  • Funkcjonalność. Zegarek wyposażony jest w szereg narzędzi niezbędnych w trudnych warunkach. W zależności od modelu posiada m. in. stoper, timer, krokomierz, kompas, automatyczny kalendarz, połączenie bluetooth.

Alejakobiet.pl

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej