Strona główna Aktualności Horoskop tygodniowy od 6 do 12 lutego

Horoskop tygodniowy od 6 do 12 lutego

przez admin
BARAN
W poniedziałek Barany będą musiały rozwiązać ważne sprawy rodzinne, co odbije się negatywnie na pracy zawodowej i ich nastroju. Od wtorku będą tryskać energią, będą mieć osiągnięcia i sukcesy w pracy, będą bardzo atrakcyjne dla płci przeciwnej. Od czwartku będą musiały zająć się prozą życia i sprawami materialnymi. W weekend będą prowadzić ożywione życie towarzyskie.
BYK
W poniedziałek Byki leniwie zabiorą się za pracę, myślami będą jeszcze leniuchować i odpoczywać. Od wtorku mogą mieć trudności z koncentracją, będą rozdrażnione, w pracy mogą natykać się na przeszkody. Od czwartku sprawy się unormują, Byki będą uporządkowane, mogą dostać dobre wiadomości w sprawach zawodowych. W weekend mogą zapragnąć kontaktu ze sztuką.
BLIŹNIĘTA
W poniedziałek Bliźnięta zajmą się sprawami rodzinnymi, wysyłaniem pociech na zimowisko. Od wtorku będą miały powodzenie u płci przeciwnej, będą romansować, flirtować i muszą uważać, by nie ucierpiała na tym praca. Od czwartku mogą mieć obniżony poziom energii, problemy z pamięcią, z bliskimi może dojść do nieporozumień. W weekend będą się bawić w dobrym towarzystwie.
RAK
W poniedziałek Raki będą zadowolone, uczuciowe i nastawione na opiekowanie się innymi. Od wtorku mogą poczuć się zdominowane przez otoczenie, inni będą usiłowali narzucić im swoje zdanie. Czwartek przyniesie im czas spokojnego wypełniania obowiązków. W weekend mogą czuć się nienajlepiej, mogą mieć chandrę i bóle głowy, a poprawić nastrój może im spotkanie w gronie bliskich przyjaciół.
LEW
Lwy w poniedziałek mogą mieć nastawienie uczuciowe, będą miały do załatwienia sprawy rodzinne. Od wtorku będą błyszczeć w pracy, zostaną zauważone i docenione, będą osiągać sukcesy i będą się podobać płci przeciwnej. Od czwartku będą musiały się wziąć do pracy, bo samo się wszystko zrobić nie może, a na sukcesy mimo wszystko trzeba zapracować. Weekend spędzą w towarzystwie miłych ludzi.
PANNA
Panny w poniedziałek będą się martwić tym, jak ich pociechy radzą sobie na zimowisku. Od wtorku będą musiały zająć się sprawami zawodowymi, mogą dostać atrakcyjne propozycje współpracy, ważne dla ich przyszłości. Od czwartku zajmą się pracą, obowiązkami, nikt już nie będzie im przeszkadzał w osiągnięciu ładu i porządku. Weekend mogą poświęcić na sprawy kultury.
WAGA
Wagi w poniedziałek będą miały w pracy urwanie głowy, mogą mieć problemy w kontaktach z ludźmi. Od wtorku wszystko będzie układać się lepiej, zostaną docenione w pracy za kreatywność, będą flirtować i romansować. Od czwartku będą musiały zająć się sprawami prozaicznymi, obowiązkami lub robieniem porządków. Weekend spędzą romantycznie, ważne będą uczucia.
SKORPION
W poniedziałek Skorpiony będą bardzo uczuciowe, nastawione na miłość i rodzinę. Od wtorku będą miały gorszy nastrój, mogą się pokłócić z otoczeniem, będą rozdrażnione i nerwowe. Od czwartku będą mogły odetchnąć, wezmą się za wypełnianie obowiązków i to pozwoli nabrać im dystansu do rzeczywistości. W weekend mogą przeżyć romantyczną przygodę lub będą przyjmować gości.
STRZELEC
W poniedziałek Strzelce mogą poczuć się przytłoczone sprawami rodzinnymi. Od wtorku odżyją, będą tryskać energią, być może wyjadą gdzieś, a jeśli nie, to będą miały spore osiągnięcia zawodowe. Od czwartku niestety dopadnie je szara rzeczywistość, praca, sprzątanie, obowiązki i rutyna. Za to weekend zaowocuje spotkaniami towarzyskimi i imprezami sportowymi.
KOZIOROŻEC
Koziorożce w poniedziałek będą bardzo romantycznie nastawione do świata, osoby samotne mogą się zakochać. Od wtorku irytować je będzie szef w pracy, podwładni będą wyłamywać się z reguł i zasad, brak dyscypliny będzie je drażnił. Od czwartku nastrój im się zmieni, praca będzie szła dobrze, plany będą się realizować. W weekend mogą mieć chandrę i zły humor, który mogą sobie poprawić życiem towarzyskim.
WODNIK
W poniedziałek Wodniki będą się czuły osaczone i przytłoczone sprawami domowymi. Od wtorku odetchną, łatwiej będzie im nawiązać kontakt z otoczeniem, w pracy będą mogły oddać się pracy twórczej, nikt nie będzie ich poganiał. Od czwartku mogą mieć problemy z wypełnianiem obowiązków, rutyna i zasady będą je męczyć i nudzić. W weekend będą prowadzić ożywione życie towarzyskie.
 
RYBY
W poniedziałek Ryby będą rozmarzone i uczuciowe, empatycznie nastawione do otoczenia. Od wtorku zajmą się pracą twórczą, będą miały mnóstwo pomysłów, będą osiągać sukcesy. Czwartek zmieni im nastrój, zdecydują się na porządki i sprzątanie, kontakty z bliskimi mogą wydawać się im zbyt prozaiczne. W weekend będą przyjmować gości lub pojadą do kogoś z wizytą towarzyską.
Tekst został opracowany przez Viversum

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej