Strona główna Aktualności Poznaj bezprzewodowy odkurzacz Philips z funkcją mycia

Poznaj bezprzewodowy odkurzacz Philips z funkcją mycia

przez admin

Odkurzacze bezprzewodowe to coraz popularniejsze urządzenia. Zainteresowanie nimi wynika z tego, że są bardzo wygodne w użytkowaniu, bezpieczne oraz zajmują niewiele miejsca podczas przechowywania. Nie każda osoba poważnie myśląca o zakupie odkurzacza bezprzewodowego wie jednak, że dostępne w sprzedaży są także modele odkurzaczy bezprzewodowych z funkcją mycia podłóg. Należy do nich m. in. odkurzacz Philips PowerPro Aqua. Czym charakteryzują się bezprzewodowe odkurzacze marki Philips z funkcją mycia i dlaczego warto wybrać właśnie je do codziennego dbania o porządek oraz czystość w swoim domu?

Odkurzacz Philips PowerPro Aqua 3w1 – odkurza i myje

Odkurzacz Philips PowerPro Aqua 3w1 to wielofunkcyjne urządzenie, za którego pomocą nie tylko dokładnie odkurzymy podłogi oraz dywany z zalegających na nich zanieczyszczeń, ale także w tym samym momencie dokładnie umyjemy na mokro podłogę. Dzięki temu to, co do tej pory zajmowało nam dwa razu tyle czasu, zrobimy za jednym zamachem. To świetny wybór zwłaszcza dla osób zapracowanych, które chcą do minimum zmniejszyć czas potrzebny na utrzymanie podłóg w swoim domu w czystości.

Zaletą modelu PHILIPS Bezprzewodowy PowerPro Aqua 3w1 pionowy myjący FC6408 jest także obecność pojemnego zbiornika na wodę, którego rozmiary pozwalają na umycie ok. 50 m2 powierzchni. W modelu tym, oprócz odłączanego od urządzenia zbiornika na wodę, znajdziemy także dodatkowe ściereczki z mikrofibry, które możemy z powodzeniem prać w pralce.

Odkurzacz Philips PowerPro Aqua 3w1 – zalety odkurzania i mycia bezprzewodowego

Bezprzewodowy odkurzacz Philips pracuje w oparciu o wbudowany akumulator. Brak fizycznego przewodu sprawia, że samo sprzątanie jest za jego pomocą znacznie wygodniejsze oraz bezpieczniejsze niż przy użyciu tradycyjnego odkurzacza przewodowego. Za pomocą pionowego odkurzacza bezprzewodowego możemy bowiem bez problemu manewrować w ciasnych miejscach, bez konieczności przekładania jego kabla oraz dbania o to, by nie przewrócić nim przedmiotów oraz mebli ustawionych na podłodze. Idealnie nadaje się także do sprzątania w wielopiętrowych domach.

Odkurzacz Philips został także wyposażony w praktyczny odkurzacz ręczny, który w prosty i szybki sposób możemy odłączyć od całego urządzenia i za jego pomocą dokładnie odkurzyć trudnodostępne miejsca, wyczyścić okruchy ze stołu, a także posprzątać wnętrze naszego auta. Osoby, które nie potrzebują odkurzacza ręcznego mogą z kolei postawić na inny odkurzacz Philips PowerPro Aqua 2w1 myjący FC6402.

Warto bowiem wiedzieć, że odkurzacz Philips w Neonet.pl i jego modele PowerPro Aqua to nie tylko sprzęt przeznaczony do użytkowania we wnętrzu domu lecz także urządzenie, które idealnie sprawdzą się również poza nim. Ich bezprzewodowa konstrukcja pozwala bowiem na korzystanie z odkurzacza także w miejscach, w których nie mamy dostępu do prądu.

Alejakobiet.pl

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej