Strona główna Aktualności Pampersy dla dorosłych i zastosowane w nich innowacyjne rozwiązania

Pampersy dla dorosłych i zastosowane w nich innowacyjne rozwiązania

przez admin

Pampersy dla dorosłych to wyrób medyczny, z którego najczęściej korzystają osoby z problemami w poruszaniu się i w starszym wieku. Zdarza się jednak, że ze względu na okresowe problemy z nietrzymaniem moczu zakładają je osoby bardzo aktywne na co dzień.  Niestety, w kwestii stosowania takich pieluch można się spotkać nadal z licznymi uprzedzeniami. Wynikają one z obaw o wygodę oraz ryzyko związane z zauważeniem ich pod ubraniem.

Pieluchy dla dorosłych – wysoka jakość wykonania

Firmy produkujące majtki pieluchowe (jak np. TENA) zadbały o maksymalnie komfortowe rozwiązania w różnych aspektach. Produkty te podlegają restrykcyjnym testom przed ich wprowadzeniem do sprzedaży, stąd też obawy wielu osób w zakresie ich stosowania są przesadzone. Dzięki nim możliwe jest ich dostosowanie do wymagań praktycznie każdej osoby, która będzie z nich korzystała. Można je używać bez względu na wiek, wymiary ciała, stan zdrowia oraz poziom aktywności. Pampersy dla dorosłych stanowią doskonały zamiennik klasycznej bielizny.

Pampersy dla dorosłych a komfort

Specjalne materiały, z których wyprodukowano majtki pieluchowe dla dorosłych, zapewniają szybkie wchłanianie wilgoci. Wielowarstwowa bariera ochronna minimalizuje z kolei możliwość wypłynięcia moczu na odzież prawie do zera. Majtki pieluchowe dla dorosłych mogą kojarzyć się z podobnymi produktami dla dzieci, ale w rzeczywistości wyglądają one nieco inaczej. Nie odstają one bowiem od ciała i ciężko jest je zauważyć na pierwszy rzut oka. Ich konstrukcja jest tak doskonała, że przy ich prawidłowym założeniu praktycznie nie można ich zauważyć, nawet pod klasycznymi dżinsami, które są bardzo popularne. Należy tylko unikać obcisłych ubrań, ale można się do tego przyzwyczaić.

 

Poruszanie się w pieluchach dla dorosłych

Pieluchy dla dorosłych dostępne na rynku pozwala na bezpieczne użytkowanie ich w standardowych przypadkach. Można je nosić na uczelnię, w sklepie, w miejscu pracy, jak i przy pracach porządkowych w domu. Pieluchy dla dorosłych stosują również osoby aktywne, które dużo się poruszają i uprawiają różne sporty. Warto w takim przypadku skorzystać jednak z pampersów o wzmocnionej ochronie w zakresie przeciekania moczu oraz o bardzo wysokiej chłonności. Dzięki nim można cieszyć się ruchem także wtedy, gdy pojawiają się problemy z inkontynencją. Z powodzeniem takie pieluchy stosują amatorzy, jak i profesjonalni sportowcy, którym zależy na utrzymaniu formy w trakcie okresowych problemów ze zdrowiem (również podczas oficjalnych zawodów sportowych).

Pampersy dla dorosłych są doskonale dostosowane nie tylko do potrzeb osób schorowanych, ale również dla tych z okresowymi problemami w zakresie inkontynencji. Korzystanie z wysokiej jakości pieluch dla dorosłych daje sporą pewność siebie, bez względu na sytuację. Można nimi z powodzeniem zastąpić klasyczną bieliznę.

Alejakobiet.pl

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej