Strona główna Aktualności Horoskop tygodniowy od 30 stycznia do 5 lutego

Horoskop tygodniowy od 30 stycznia do 5 lutego

przez admin
BARAN
Barany w poniedziałek obudzą się w doskonałym nastroju, będą pełne energii i zapału, ale już popołudniu opadnie je rozleniwienie, zwolnią tempo, będą pracować niechętnie, czas wolny będą spędzać w domu z rodziną. Od czwartku ożywi się ich życie towarzyskie, w weekend będą brać udział w imprezach karnawałowych, świetnie będą się bawić. W niedzielę mogą mieć chandrę.
BYK
Byki w poniedziałkowy ranek mogą być spięte, ale już od południa czekają na nie dobre wieści, które poprawią im humor na długo. Będą pracować z zapałem, a ich relacje z ludźmi będą pełne życzliwości. Od czwartku wokół nich będzie dużo ruchu, plotek i intryg. Mogą planować na weekend imprezy towarzyskie, ale w niedzielę poświęcą czas rodzinie i sprawom osobistym.
BLIŹNIĘTA
Bliźnięta rozpoczną tydzień w dobrej formie, ale już w poniedziałkowe popołudnie nastrój może im się zwarzyć, gdy okaże się, że trzeba żyć oszczędnie, a czas wolny wypełnią obowiązki domowe. Od czwartku będą nastawione towarzysko, mogą mieć mnóstwo dobrych pomysłów, które najczęściej będą dotyczyć sposobów spędzania weekendu. Niedzielę spędzą w gronie rodzinnym.
RAK
Raki w poniedziałkowy ranek będą nastawione bardzo negatywnie do życia i do pracy, ale od południa nastrój im się poprawi, poczują się bezpiecznie, mogą liczyć na przypływ gotówki, co znacznie je uspokoi. Od czwartku wiele będzie się wokół nich działo, będą ożywione, mogą spotykać się z przyjaciółmi. Weekend spędzą z rodziną, stworzą ciepłą, serdeczną atmosferę, a samotne Raki mogą się zakochać.
LEW
Lwy rozpoczną tydzień w świetnym humorze, będą miały dużo energii i pomysłów, ale od poniedziałkowego popołudnia mogą stać się kłótliwe, zmęczone, nadmiar zajęć sprawi, że nie będą miały czasu dla siebie. Od czwartku będą nastawione rozrywkowo, będą spotykać się z przyjaciółmi, korzystać z życia towarzyskiego i kulturalnego. Niedzielę spędzą rodzinnie, znajdą czas dla bliskich.
 
PANNA
Panny w pierwszej połowie tygodnia będą bardzo racjonalne, stanowcze i zdecydowane, sprawnie będą sobie radzić z obowiązkami. Będą skuteczne w działaniu, mogą liczyć na znaczące wpływy gotówki. Od czwartku znajdą czas na przyjemności, mogą wybrać się do fryzjera lub na zakupy, ale mogą dość nerwowo reagować na wydarzenia. W niedzielę będą nastawione na uczucia.
 
WAGA
Wagi do środy skupią się na sprawianiu sobie przyjemności, mogą wybrać się na zakupy, bo kupią rzeczy praktyczne i trwałe, nabiorą chęci na życie w luksusie. Za to w pracy mogą niechętnie wywiązywać się z obowiązków. Od czwartku będą bardzo towarzyskie, rozplotkowane, będą prowadzić intelektualne dyskusje. Niedziela może działać na nie przygnębiająco, mogą mieć chandrę.
SKORPION
Skorpiony będą w pierwszej połowie tygodnia zajęte sprawami praktycznymi, materialnymi, mogą być zaborcze wobec partnera. Dobrze będzie im się wiodło w interesach, mogą liczyć na wpływy na konto bankowe. Od czwartku życie towarzyskie może zawrócić im w głowie, dużo będzie się działo, mogą dostać nowe wiadomości. W niedzielę będą uczuciowe, sentymentalne i nastawione rodzinnie.
 
STRZELEC
Strzelce na początku tygodnia będą pozytywnie naładowane, świetnie będzie się im pracować, ale od wtorku mogą mieć poczucie, że obowiązki zanadto je ograniczają, mogą pokłócić się z partnerem i humor im się pogorszy. Od czwartku będą bardzo towarzyskie, wciąż w ruchu, wśród ludzi, mogą planować wyjazd na weekend lub imprezy karnawałowe. Niedziela będzie dniem życia rodzinnego.
 
KOZIOROŻEC
Koziorożce w poniedziałek mogą być rozdrażnione i podenerwowane, wszystko im będzie szło pod górkę, ale już popołudniu aura wokół nich się zmieni, mogą liczyć na dobre wiadomości w sprawach zawodowych. Od czwartku mogą mieć sporo kontaktów towarzyskich, będą brać udział w imprezach lub wyjadą na weekend na narty. Niedzielę będą chciały spędzić z rodziną.
 
WODNIK
Wodniki na początku tygodnia będą tryskać dobrym humorem i dowcipem, będą pełne energii i radości życia. Od wtorku mogą popaść w konflikt ze swoją drugą połową dotyczący pieniędzy, a z szefem mogą pokłócić się o kwestie odpowiedzialności. Od czwartku czas będzie im płynął na plotkowaniu, życiu towarzyskim, wyjazdach. W niedzielę mogą czuć się przytłoczone życiem rodzinnym.
 
RYBY
Ryby w poniedziałek mogą czuć się zmęczone zbyt szybkim tempem wydarzeń. Od wtorku poczują się bezpieczniej, emocje się ustabilizują, będą mogły skupić się na pracy, znajdą też czas na przyjemności zmysłowe, kąpiel z olejkiem aromatycznym lub wizytę u kosmetyczki. Od czwartku mogą czuć się zmęczone lub chore, nerwy mogą odmawiać im posłuszeństwa. Niedziela w gronie rodziny przyniesie im wytchnienie.
Tekst został opracowany przez Viversum

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej