Strona główna Aktualności Wybór idealnego krzesełka do karmienia

Wybór idealnego krzesełka do karmienia

przez admin

Kiedy w domu pojawia się nowy członek rodziny, noworodek z niecierpliwością codziennie oczekujemy jak zdrowo rośnie i zdobywa nowe umiejętności.

Rodzice czekają na to jak maluch zaczyna więcej widzieć, gaworzyć, raczkować, wstawać, siadać i tak dalej. Należy jednak pamiętać, że każde dziecko rozwija się indywidualnie i niektóre z umiejętności dziecko może rozwinąć w późniejszym czasie.

Rodzice mogą się bardzo się zdziwić, kiedy nie wszystko przebiega tak, jak się spodziewali, nie ma jednak powodów do niepokoju, gdyż dziecko rozwija się w swoim odpowiednim czasie. Niemowlę powinno nauczyć samodzielnie siadać między 7 a 10 miesiącem swego życia.

Kiedy dziecko opanuje już naukę siadania warto pomyśleć o zakupie odpowiedniego krzesełka do karmienia. Na rynku rodzice mają do wyboru różnego rodzaju krzesełka do karmienia plastikowe, drewniane, składane i nieskładne, takie na kółkach i stacjonarne.

Przykładem wielofunkcyjnego krzesełka do karmienia jest krzesełko Peg Perego Siesta. To wygodne funkcjonalne krzesełko, które w pierwszych miesiącach życia dziecka może pełnić rolę wygodnego leżaczka. W późniejszym okresie życia dziecka może być wygodnym krzesełkiem do karmienia, który może być używany przez kilka lat życia dziecka.

Krzesełko to z racji, że jest solidnie wykonanym krzesełkiem oraz wielofunkcyjnym nie należy do najtańszych, ale za to ma wiele zalet. Krzesełko Peg Perego Siesta można ustawić w pozycji leżącej i półleżącej, dodatkowo jest możliwość ustawienia fotelika w różnej wysokości, idealnie można więc dopasować je do stołu. Krzesełko wyposażone jest w kółka, dzięki temu jest mobilne i w zasadzie można jeździć nim po całym mieszkaniu.

Krzesełko jest wyposażone w pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, dzięki czemu dziecko jest bezpieczne i nie wypadnie z krzesełka, nawet gdy będzie się wiercić. Siedzisko krzesełka Peg Perego wykonane jest ze skórki ekologicznej, jest praktyczne więc pod względem czyszczenia. Natomiast tacka montowana do krzesełka może być wyciągana i czyszczona w zmywarce. Krzesełko dostępne jest w wielu wariantach kolorystycznych.

Alejakobiet.pl

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej