Strona główna Aktualności „O czym szumi las” – animacja, która uczy solidarności, koleżeństwa i empatii

„O czym szumi las” – animacja, która uczy solidarności, koleżeństwa i empatii

przez admin

ZWIERZOLAS to dom dla wielu małych stworzeń: myszy, wiewiórek, ptaków. Nie zawsze jednak czują się one w nim bezpiecznie – muszą uważać, by nie zostać pożartymi przez większe
i silniejsze drapieżniki. Szczególnie groźny jest lis Rudolf, który uwielbia polować na – zdawałoby się – bezbronne myszy, jak chociażby babcia Leona Myszomędrka.

Ta próba prowadzi do prawdziwej rewolucji. Myszomędrek wraz z przyjaciółmi postanawiają działać! Chcą wprowadzić ustawę o życiu wszystkich zwierząt w zgodzie i zaprzestaniu wzajemnego zjadania się. Przekonanie drapieżników do nowego pomysłu będzie prawdziwym wyzwaniem. Czas pokaże, czy mu podołają.

Zobaczcie zwiastun:

„O czym szumi las” to pierwszorzędna rozrywka dla dzieci i rodziców z energiczną muzyką, która przywraca nostalgiczne obrazki z dzieciństwa. Animacja – dzięki barwnym i mądrym tekstom piosenek – wnosi powiew świeżości, który poza dobrą zabawą, jest też lekcją koleżeństwa i lojalności. Film ma idealne proporcje – czas trwania, kolorystykę, profile postaci – niczego w nim nie brakuje, wszystko jest na swoim miejscu.

„O czym szumi las” premiera 1 września 2017r, czas trwania: 75 minut, dla widzów 6+, produkcja: Norwegia

Alejakobiet.pl

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej