Strona główna Aktualności Pilnujcie swoich skarpetek – nadchodzą „Niedoparki”

Pilnujcie swoich skarpetek – nadchodzą „Niedoparki”

przez admin

Już w piątek 11 sierpnia zacznijcie uważnie pilnować swoich skarpetek.
Nadchodzą bowiem „Niedoparki”, których największą aktywność
zaobserwowano w dobrych kinach.

Niedoparki zajmują się skakaniem na jednej nodze, robieniem kawałów, śpiewaniem śmiesznych piosenek, wymyślaniem niebezpiecznych zabaw. Są wśród nich również tacy, którzy należą do gangów, organizują skarpetkowe porwania. Jedno można powiedzieć na pewno – w ich życiu nie ma miejsca na nudę.

To dziarskie, pełne humoru, energii i pomysłów stworzenia, które zamieszkują szczeliny między książkami, szuflady, dna szaf i różne inne zakamarki. Są stałymi bywalcami ludzkich mieszkań – również Twojego! Niech nie dziwią Cię zatem ginące skarpetki, zwłaszcza te z naturalnych włókien – zapewne są już na dnie żołądka Hihlika lub Ramzesa. Gdy już zabierają skarpetkę, to tylko jedną z pary, bo wtedy jest o wiele weselej i zabawniej. Film jest ekranizacją książki pod tym samym tytułem, która jest już do kupienia w księgarniach w Polsce. Przyjdźcie do kina parami!

Zobaczcie zwiastun:

Oryginalny film, który w końcu wyjaśnia tajemnicę znikających skarpetek. Przewagą „Niedoparków” nad innymi tego typu animacjami są nietypowo wyglądające postaci o niezwykłej bystrości i charakterze, które utrwalają się w pamięci. To rozrywka dobra dla całej rodziny, niosąca powiew świeżości i szczerości.

Film trwa 83 minuty i jest przeznaczony dla widzów w wieku 4+.

Alejakobiet.pl

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej