Strona główna Aktualności Elektryczne prezenty na Dzień Kobiet

Elektryczne prezenty na Dzień Kobiet

przez admin
Oczywiście, że kwiaty i czekoladki, które dostajemy od swoich mężczyzn są miłym gestem, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby Dzień Kobiet  wykorzystać na odrobinę relaksu i podarować sobie zestaw pielęgnacyjny do twarzy i stóp, który składa się z 2 urządzeń i posłuży nam przez dłuższy czas.
Dla pięknej twarzy
Odpowiednia pielęgnacja twarzy może przynieść spektakularne efekty. Idealnie gdybyś dbała
o nią regularnie, ale nawet taki jednorazowy zabieg sprawi, że poczujesz się piękniejsza. Podstawą pielęgnacji twarzy, szyi i dekoltu jest oczyszczenie. Do tego przyda Ci się szczoteczka do czyszczenia twarzy. Ta od marki Rival de Loop (42,99 zł) to zaawansowane narzędzie pielęgnacyjne, które pomaga zachować młody i zdrowy wygląd skóry. Wyposażona jest w 4 wymienne głowice (w tym 2 normalne szczoteczki i 2 miękkie dla wrażliwej skóry), aby skutecznie wyeliminować zanieczyszczenia twarzy, tłuszcz czy pozostałości kosmetyków.
Efektem stosowania szczoteczki jest przyśpieszona odnowa komórek, odmłodzenie skóry i spowolnienie procesów jej starzenia. Po zastosowaniu szczotki do twarzy skóra staje się gładka i miękka. Szczotka usuwa martwy naskórek, a także oczyszcza pory mogące prowadzić do powstawania zaskórników i innych problemów ze skórą.
 
Dla pięknych stóp
 
O ile raz na jakiś czas uda nam się znaleźć chwilę na to, by zadbać o nasze dłonie, o tyle stopy z reguły mają mniej szczęścia. Zwłaszcza „poza sezonem”. Dzień Kobiet to idealna okazja, żeby zafundować sobie urządzenie, którego będziesz używać regularnie – zwłaszcza, że wiosna, a wraz z nią dni, w których będziemy nosić odkryte obuwie, już niedługo.
Elektroniczny pilnik do usuwania zrogowaciałego naskórka Fusswohl (69,99 zł) pomaga usunąć zrogowaciały naskórek, odciski i szorstkie miejsca (posiada szczoteczkę do czyszczenia i 2 nakładki: drobno- i gruboziarnistą). Skutecznie dba o miękką i gładką skórę – w zestawie znajdziemy nierdzewną tarkę w rączce dla jeszcze bardziej efektywnego usuwania zrogowaciałego naskórka.
Przed użyciem pilnika rekomendowane jest umycie stóp ciepłą wodą oraz peeling.
Alejakobiet.pl

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej