Strona główna Aktualności Horoskop tygodniowy od 14 do 20 listopada

Horoskop tygodniowy od 14 do 20 listopada

przez admin
Horoskop tygodniowy od 14 do 20 listopada

BARAN
Barany rozpoczną tydzień pełne zapału, będą towarzyskie i pełne inwencji. Od wtorku nastrój im się popsuje, mogą mieć problemy ze zdrowiem, powinny ciepło się ubierać. Również z bliskimi osobami trudniej będzie się rozmawiało. W czwartek i piątek będą znowu w doskonałej formie, mogą odnieść sukces w pracy. W weekend powinny odpocząć i poświęcić więcej uwagi swojemu zdrowiu. 
BYK
Byki na początku tygodnia będą rozproszone i roztargnione. Od wtorku łatwiej będzie im się skupić, praca przyniesie im zadowolenie, więcej uwagi poświęcą sprawom domowym. Od czwartku mogą być podenerwowane, łatwo będzie o konflikty z innymi, mogą spodziewać się problemów z szefem. Weekend spędzą w gronie rodziny, w sobotę mogą zająć się sprzątaniem. 
 
BLIŹNIĘTA
W poniedziałek Bliźnięta będą miały mnóstwo okazji do ploteczek przy kawie, do rozmów z przyjaciółmi przez telefon. Od wtorku zajęte będą sprawami domowymi i rodzinnymi. Od czwartku będą bardzo kreatywne, będą odnosić sukcesy w pracy, zostaną docenione. W weekend mogą poczuć się zmęczone i rozdrażnione, powinny poświęcić trochę uwagi swojemu zdrowiu, zadbać o wypoczynek.
RAK
W poniedziałek Raki mogą być roztargnione, ludzie będą wzmagać ich nerwowość. Od wtorku będą miały dobre dni, mogą się zakochać, z bliskimi będą w dobrych relacjach, a w pracy mogą mieć sporo szczęścia. W czwartek i piątek mogą zostać docenione przez szefa. Weekend poświęcą rodzinie i sprawom domowym, zajmą się sprzątaniem, zakupami, będą pomagać dzieciom w lekcjach.
LEW
Lwy w poniedziałek będą prowadzić ożywione życie towarzyskie, będą miały dobre pomysły na rozwiązanie problemów w pracy oraz dużo kontaktów z ludźmi. Od wtorku ważne staną się sprawy rodzinne, w domu może być konieczne sprzątanie, dzieci będą wymagały uwagi. W czwartek i piątek będą miały dobre dni, mogą spodziewać się uznania. W weekend będą nudzić się w domu.
PANNA
Panny w poniedziałek mogą czuć się zmęczone i rozkojarzone, mogą narzekać na ból głowy, ale już popołudniu wszystko zacznie wyglądać pomyślnie. Od wtorku pociechy mogą potrzebować więcej uwagi, będą miały okazję służyć innym pomocą. W czwartek i piątek będą mogły pozwolić sobie na rozrywkę, kreatywne działania i zabawę. Na weekend zaplanują generalne porządki.

WAGA
Wagi w poniedziałek będą ożywione i towarzyskie, rano wymienią ze współpracownikami najnowsze ploteczki, ale już od południa może dopaść je chandra. We wtorek i środę mogą źle się czuć, mogą być mocno zmęczone i poirytowane. Od czwartku nastrój im się poprawi, będą romansować i umawiać się na randki. W weekend nastawią się na odpoczynek, choć będą musiały uporać się obowiązkami domowymi.
SKORPION
Skorpiony w poniedziałek będą czuły się nieswojo, za dużo będzie telefonów i kontaktów z ludźmi. Od wtorku poczują się kochane, życie rodzinne nabierze blasku, będą emanować ciepłem i uczuciami wobec bliskich osób. Od czwartku będą niecierpliwe i mogą być skłócone z otoczeniem. W weekend poświęcą się pracom domowym dla rozładowania stresów.
STRZELEC
Poniedziałek będzie dla Strzelców szczęśliwym dniem, będą cały czas w ruchu i wśród ludzi. Od wtorku poświęcą więcej czasu rodzinie i dzieciom, ale mogą czuć się rozdrażnione brakiem ruchu. Od czwartku będą miały sporo okazji do imprezowania, a w pracy mogą liczyć na sukcesy. W weekend czekają je wyjazdy, a jeśli nie uda się wyjechać, to będą musiały wziąć się za sprzątanie. 

KOZIOROŻEC
Koziorożce w poniedziałek mogą mieć trudności ze skupieniem się na pracy. Od wtorku w pracy łatwiej będzie im się skoncentrować, ale ważne staną się obowiązki domowe i rodzinne, które będą je rozpraszać. Od czwartku mogą wejść w konflikt z przełożonymi, powinny pilnować się, co mówią. Weekend poświęcą na drobne naprawy w domu, sprzątanie i spędzą go z rodziną.

WODNIK
Wodniki w poniedziałek będą energiczne, rozmowne, zarzucą wszystkich dobrymi pomysłami. Od wtorku mogą czuć się przytłoczone obowiązkami domowymi, będą zgaszone i brak im będzie wolności. Od czwartku wyrwą się w świat, zabłysną w pracy kreatywnością, odniosą sukcesy. W weekend mogą poczuć się ograniczone i spętane przez domowe obowiązki.

RYBY
Dla Ryb tydzień rozpocznie się nienajlepiej, będą zmęczone i rozdrażnione, ale już od wtorku poczują się znacznie lepiej. Praca będzie dobrze im szła, będą w dobrych relacjach z rodziną, a wolne Ryby mogą się zakochać. Od czwartku będą twórczo podchodzić do rzeczywistości, ale będą ulegać woli innych, silniejszych od siebie. W weekend wycofają się w domowe pielesze.

Tekst został opracowany przez Viversum

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej