Szukaj
Newsletter
Imię:
E-mail:
Logowanie

Testuj zestawy kosmetyków - XVIII edycja

Data: 26.11.2015


Lubicie testować kosmetyki? Odpowiedź jest oczywista, dlatego zapraszamy was do kolejnej, osiemnastej, edycji naszej zabawy - testowania zestawów kosmetyków.

Przygotowaliśmy dla Was 4 zestawy kosmetyków, ale wcześniej zasady uczestnictwa w
naszej zabawie.

1.  Sprawdź jakie kosmetyki są dostępne w każdym z zestawów.

2.  Wybierz ten zestaw, który chciałabyś otrzymać do testów.

3. W komentarzach pod tym artykułem uzasadnij dlaczego chciałabyś otrzymać ten właśnie zestaw.

4. Aby dodać komentarz musisz być zarejestrowana, ale nie musisz być zalogowana


Rejestracja - http://www.alejakobiet.pl/rejestracja

5. Aby wziąć udział w naszej zabawie musisz lubić nasz portal na FB.

6. Wpisy można dodawać do 6 grudnia 2015r. Nagrodzonych ogłosimy 7 grudnia 2015r.

7. Nagrodzone zostaną naszym zdaniem najciekawsze uzasadnienia.


A oto zestawy kosmetyków, które możecie otrzymać:

1. Zestaw fluid + podkład
  • Lirene Ideale Age Cover - kryjący fluid przeciwzmarszczkowy
  • Soraya Studio Cover - podkład kryjący






Zobacz także


Uroda

Demakijaż latem

Uroda

EVELINE COSMETICS kreatorem makijażu podczas Warsaw Fashion Week

Moda

Zima i golf - 8 stylizacji

Kuchnia

Gok Wan zaprasza na chińszczyznę


 





Komentarze

27.11.2015 10:00:41 justynaswitaj napisał:
Wybieram zestaw nr 4 - zestaw wyszczuplająco-antycellulitowy. Jestem młodą mamą, która poszukuje właściwej drogi, żeby wrócić do formy po ciąży. Może ten zestaw wskaże mi odpowiedni kierunek działania i walki z niedoskonałościami mojego ciała.
27.11.2015 10:18:29 Isilie napisał:
Chciałabym przetestować zestaw 2 - oczyszczający :) Podstawą pielęgnacji jest oczyszczanie! Codziennie robię makijaż i po powrocie z pracy staram się go pozbyć, co nie zawsze jest takie proste. Dzięki mleczku micelarnemu mogłabym w pełni zadbać o świeżą cerę. Płyn do demakijażu oczu i rzęs sprawdziłby się idealnie, ponieważ pozbyć się tuszu z moich gęstych rzęs to nie lada wyczyn :)
27.11.2015 10:25:11 krojepomidory napisał:
Podoba mi się zestaw nr 4 - wyszczuplająco-antycellulitowy. Jako iż nie mam ściśle sprecyzowanych gwiazdkowych życzeń, ten prezent byłby idealny biorąc pod uwagę fakt, iż walczę zawzięcie z cellulitem. Rewelacyjnie się zapowiada i sprawi mi mnóstwo radości jeśli znajdzie się w tym roku pod moją choinką :)
27.11.2015 10:31:22 Aksibel napisał:
Witam Chciałabym przetestować zestaw nr 3 ponieważ moja skóra na twarzy nie jest już tak jak jeszcze parę lat temu do tego schudłam 30 kilogramów i w wieku 44 lat zmarszczki widać okrutnie więc może coś nowego by choć trochę poprawiło jej wygląd
27.11.2015 10:31:25 zyskpatrycja@wp.pl napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr 2, ponieważ zainteresował mnie skład obu tych dermokosmetyków. Moim zdaniem bardzo ważna jest codzienna pielęgnacja twarzy jak i jej demakijaż. Nie spotkałam się jeszcze z wykorzystaniem liści zielonej oliwki w jakimkolwiek z kosmetyków dlatego jestem bardzo ciekawa ich działania. Zwykle też wybieram płyny micelarne - było by to moje pierwsze mleczko do demakijażu.
27.11.2015 10:31:28 Baloo13 napisał:
zestaw numer 4 - niech moje ciało pozna te bajery! Wiek w miejscu nie stoi, niech mu ten zestaw stanie na drodze, i niech się go boi! Celulit, rozstępy tu i ówdzie, ale na sucho im to nie ujdzie! Bo wierze, że te produkty potrafią zdziałać cuda i wygrać z niedoskonałościami szybko im się uda!
27.11.2015 10:51:03 *ania* napisał:
Zestaw nr 1 fluid + podkład bardzo by mnie ucieszył, ponieważ zima za pasem i buzia jakoś musi się odróżnić od białego tła :)
27.11.2015 11:08:58 Czarna Dama napisał:
Wybieram zestaw nr 4- niech moje ciało też zazna magii świąt a cellulit niech odejdzie w zapomnienie. Przez celulit sukienki schowałam głęboko do szafy, wierze że dzięki temu zestawowi znowu będę mogła czuć się pięknie i ędę mogła ubierać się kobieco
27.11.2015 11:14:28 Monique napisał:
Witam, chciałabym przetestować zestaw 1, ponieważ od dawna szukam zamiennika Color Stay, który bardzo dobrze kryje - ale szukam czegos co oprocz dobrego krycia zapewni skorze naturalny wyglad i odżywi nienajmlodsza juz 35 letnia skore;)
27.11.2015 11:18:32 maja00 napisał:
Wybieram zestaw nr: 4. Zestaw wyszczuplająco-antycellulitowy. mam ogromne problemy z cellulitem więc by się przydał ten zestawik.
27.11.2015 11:21:08 natka1606 napisał:
Chciałabym przetestować zestaw numer 4. W ostatnim czasie dużo schudłam, a niestety mało jędrna skóra pozostała i trzeba coś z nią zrobić. A jako, że jestem młoda żoną, muszę się podobać nie tylko sobie, ale też mężowi :) Myślę więc, że ten zestaw mógłby mi pomóc osiągnąć zamierzony cel i mieć w końcu piękne, jędrne ciało i bez cellulitu.
27.11.2015 11:23:34 kingula napisał:
Zestaw 1 stasznie man tradzikowa cere idzie jeszcze Zima to chcialabym jakos świeżo sie poczuć ma twarzy zwłaszcza ze jestem młoda mama i noce nie przespane .
27.11.2015 11:24:05 camm13 napisał:
Zestaw antycellulitowo -wyszczuplajacy na cialo aby wyginało sie śmiało
27.11.2015 11:24:17 gosia0205 napisał:
Z wielką chęcią przetestuję zestaw nr 4. Jest wręcz stworzony dla mnie, gdyż od bardzo długiego czasu bezskutecznie walczę z cellulitem. Wypróbowałam już mnóstwo kosmetyków i jak na razie żaden nie spełnił swojej roli i moich oczekiwań. Cały czas szukam idealnego produktu, który pomoże mi raz na zawsze pożegnać ten nieszczęsny problem. Być może znajdę go w tym właśnie zestawie...;)
27.11.2015 11:24:43 camm13 napisał:
Zestaw antycellulitowo -wyszczuplajacy na cialo aby wyginało sie śmiało
27.11.2015 11:25:51 małgorzata margaretk napisał:
Bardzo ciekawi mnie zestaw nr.1. W moim codziennym makijażu podkład jest obowiązkowy, przy czym szukam zawsze takich o lekko kryjącej formule i efekcie maksymalnie naturalnym. Dla mojej skóry liczy się przede wszystkim wyrównanie kolorytu i nadanie skórze zdrowego, świeżego wyglądu, bardzo ważne jest też dla mnie równoczesne działanie nawilżające i odmładzające. Oba podkłady, po bardzo pobieżnej lekturze opisów wydają mi się dla mnie jak najbardziej odpowiednie, ale żebym mogła to\a\ stwierdzić na pewno, z przyjemnością zgłaszam się do testowania.
27.11.2015 11:31:49 kasia21133 napisał:
MNIE URZEKŁ ZESTAW NR 3, Zestaw kremów :-), bowiem nie ma nic lepszego dla kobiety w moim wydaniu, niż cera jędrna i pełna wigoru...więc chciałabym przetestować te kosmetyki-ten zestaw, aby sprawdzić, czy po jego zastosowaniu poprawi się wygląd mojej skóry, w jakim czasie się to stanie i czy będę miała chęć go kupować.
27.11.2015 11:42:41 Ankha napisał:
Chciałabym bardzo przetestować zestaw 4. Być może on pomoże mojej skórze wrócić do formy sprzed ciąży, bo mimo iż ważę mniej niż wtedy, to skóra nie wróciła do siebie...:( Jestem teraz na urlopie wychowawczym i nie stać mnie na kosmetyki. A każda z nas chce się czuć piękna, prawda?
27.11.2015 11:48:19 iva007 napisał:
Zainteresował mnie zestaw nr.3.Bardziej mnie interesuje niwelowanie zmarszczek i nawilżanie cery,niż ją ukrywać pod fluidem,to nie na tym polega pielęgnacja cery,lecz zapobiegać dalszym starzeniu,odpowiednimi kosmetykami,a takimi wydaje mi się zestaw nr.3 :)
27.11.2015 12:11:46 brendi napisał:
Moja ciekawość najbardziej kieruje mnie w rejony dojrzałej pielęgnacji. Zatem preferuję zestaw nr 3 zawierający według mnie bardzo apetyczne kąski pielęgnacyjne. Zestaw kremów to regeneracja i odbudowa skóry, która z pewnością urzeknie mnie swoim działaniem i motywacją do walki z pierwszymi oznakami starzenia się skóry. Zmarszczki i utrata jędrności skóry to poważny powód by utracić wiarę w swoją kobiecość. Każda z nas marzy o młodzieńczym i promiennym wyglądzie. Także ja pragnę podbudować swoją skórę by ambitnie przeciwstawić się tykającemu zegarowi. Pharmaceris A i Kolastyna to świetne marki. Myślę, że testowanie ich perełek przyniesie mi wiele korzyści i przyjemności.
27.11.2015 12:34:42 Anna26032015 napisał:
Wybieram zestaw nr 4. Taki zestaw przydałby mi się ponieważ niedawno urodziłam wspaniałego synka i mojej skórze tu i ówdzie przydałaby się pomoc aby wrócić do formy
27.11.2015 12:48:41 tuptuszka napisał:
Marzy mi się zestaw nr 4,mmmmmm tak to jest mój typ. Od urodzenia syneczka zmagam się z dodatkowymi kilogramami a co za tym idzie mój cellulit ma się teraz lepiej;) Taki zestaw jest więc moim wymarzonym prezentem mikołajkowym. Zatem Mikołaju, chciałabym oficjalnie zamieścić zestaw nr 4 na mojej liście prezentów:)
27.11.2015 12:50:16 Kmakolagwa napisał:
Zdecydowanie wybrałabym zestaw I. Jestem "makijażoholiczką" te produkty były dla mnie idealne. Bardzo cenie sobie wybór polskich marek kosmetyków i z doświadczenia wiem, że świetnie się sprawdzają, chciałabym sprawdzić czy z tymi będzie tak samo.
27.11.2015 12:50:55 Sylwiaakk napisał:
Wybieram zestaw 3 czyli zestaw kremów. Chętnie podaruje je mojej mamie pod choinkę, na pewno ucieszy się z takiego prezentu i dobrze przetestuje!
27.11.2015 13:11:37 wiolap napisał:
Bardzo chciałabym otrzymać zestaw nr3 zawierający kremy przeciwzmarszczkowe.Właśnie kończy mi się mój krem i nie wiem jaki kupić.Latka lecą a chce się wyglądać młodo jak najdłużej.Bardzo chciałabym ujędrnić swoją skórę,żeby jak najdłużej dobrze wyglądać i podobać się mężowi!
27.11.2015 13:19:51 anna.ladziak862 napisał:
Bardzo bym chciała mieć możliwość przetestowania zestawu numer 2- zestaw oczyszczający. Codzienna pielęgnacja twarzy to również profesjonalny demakijaż. Oba te produkty mają świetny skład , oprócz oczyszczenia mojej twarzy i oczy skorzystają również na tym moje rzęsy- zostaną wzmocnione! Świetne produkty w sam raz dla mnie :)
27.11.2015 13:38:32 Ewelka192@op.pl napisał:
Bardzo chciałabym zestaw oczyszczający nr.2. Dokładne i delikatne oczyszczanie cery to podstawa w codziennej pielęgnacji. Produkty i ich skład mnie zainteresowały i zaintrygowały. Bardzo ważny jest dla mnie demakijaż każdego dnia. Działaniem tego zestawu z przyjemnością dam się miło zaskoczyć :)
27.11.2015 13:42:32 winiarki napisał:
Wybieram zestaw nr 4, bo cellulit to moja zmora. Byż może z tymi kosmetykami uda mi się go trochę zamaskować lub, co wolałabym znacznie, usunąć. No, będę zadowolona, jeśli chociaz trochę sie zmniejszy. Czekam z niecierpliwością na wyniki.
27.11.2015 13:50:47 katarinka0307 napisał:
Z ciekawościa patrze na zestaw nr 3. jestem niby atrakcyjna kobieta ale patrze na siebie codzien do lusterka mam wrazenie ze dzieje sie coraz gorzej z moja buzią.Niestety nie jest tak kiedy miałam cere jak kilka lat temu.Stoje czesto przed regałem sklepowym i za nic nie wiem któremu kosmetykowi zaufac.Potrzebuje pilnie podpowiedzi.Może ten kosmetyk okaże sie wlasnie właściwym?
27.11.2015 13:59:39 airad25 napisał:
Bardzo chętnie wypróbowałabym zestaw nr 4 bo ciągle walczę o o ujędrnienie mojej skóry,o pozbycie się pomarańczowej skórki która przyprawia mnie o zawstydzenie.Zaciekawiła mnie bardzo ta terapia antycellulitowa kriolipoliza hmm bardzo tajemniczo brzmi.Mam nadzieję,że tym razem się uda i znajdę odpowiedni kosmetyk który poprawi wizerunek mojej skóry.
27.11.2015 14:13:20 Ksieyzcowa napisał:
Wybieram 4. Zestaw wyszczuplająco-antycellulitowy. Wybór bardzo trudny bo uwielbiam kosmetyki i z przyjemnością każdy zestaw przygarnęła bym u siebie w domu. Jeśli jednak testować to właśnie nr.4. Być szczupła i gładziutka jak dziecięca pupka marzenie każdej kobiety, a zwłaszcza tej świeżo upieczonej mamy jak ja :) zaczynamy walkę o sylwetkę a testy tych kosmetyków były by strzałem w dziesiątkę. A więc Mikołaju, byłam grzeczna z chęcią zostanę testerką :)
27.11.2015 14:20:52 annagojdka napisał:
zestaw trzeci,jestem tzw starzejaca sie kobietka i jak wiadomo lusterko juz mnie nie bawi.Przy testowaniu tego zestawu moze wreszcie poczuje przyplywik mijajacej mlodosci,napiecia i wygladzenia skory i moze spojrzenie meza troche bedzie podobne do tego sprzed lat,moze.....
27.11.2015 14:46:30 monia1234 napisał:
Bardzo chętnie przetestuje zestaw Nr 1,od kilku lat używam kosmetyków najlepszych marek,maluje się i chciała bym żeby moja skóra wyglądała świeżo i pięknie,mam nadzieję że będą mogła sprawdzić jakoś tych kosmetyków
27.11.2015 15:09:35 nyncius napisał:
Zakochałam się w zestawie nr 4. Doskonałe uzupełnienie do rozpoczętego przeze mnie wyzwania. Każdego dnia ćwiczę coraz więcej (ale nie dłużej niż 1,5h dziennie) i mam nadzieję, że dojdę do zadowalającej kondycji
27.11.2015 15:17:44 Beata Bratek napisał:
wybieram zestaw nr 3 .... odnowa i regeneracja dla mnie i mojej mamy będzie idealnym produktem do testów oczywiście podzielimy się preparatem i reklamą z babcią :)
27.11.2015 15:21:23 paulinkawp.pl1@wp.pl napisał:
Wybieram zestaw nr 1 Dlaczego Pragnę idealnego makijażu na wigilię i święta a moja mama mawiała jaka wigilia taki cały rok więc przez cały rok będzie mi chociaż makijaż wychodził idealnie :)
27.11.2015 15:24:16 dagmaraw0 napisał:
Wybieram zestaw numer 2. Nie zdarza ni się wyjść z domu bez makijażu w którym czuję się pewnie, natomiast po ciężkim dniu pracy i powrocie do domu marzę o odpowiednim oczyszczeniu i pielęgnacji twarzy. Oba te produkty spełniają moje wymagania, a wręcz dają jeszcze więcej- pielęgnację rzęs, które są atutem każdej kobiety!
27.11.2015 15:29:53 monita napisał:
Chcialabym bardzi przetestowac ta kuracje ostatnia nr4 poniewaz chce zmniejszyc cellulit i poprawic soboe skore
27.11.2015 16:01:25 czekladka24 napisał:
chciałabym zdecydowanie przetestować zestaw nr.1 dzięki któremu moja buzia będzie piękna, gładka, bez niedoskonałości. A niestety w sezonie zimowym moja buzia staje się wysuszona i lekko zaczerwieniona. Dzięki temu zastawowi mam nadzieję że będę jak księżniczka piękna, ponętna zjawiskowa. Buzia jest wizytówka każdej kobiety i marze aby moja była piękna, gładka, i doskonale utrzymująca makijaż. Odrobina rozpieszczenia i radości jest wskazana dlatego będę najszczęśliwszą kobietą gdy będę miała szansę przetestowania i rzetelnej oceny produktów :)
27.11.2015 16:30:30 stokrotkaa napisał:
Chciałabym otrzymać Zestaw 4 wyszczuplająco-antycellulitowy, ponieważ jestem od 2 misuęcy ćwiczę i jestem na ścisłej diecie. Po latach zaniedbań w tym aspekcie postanowiłam zawalczyć o siebie, o swoje zdrowie i lepsze samopoczucie i mam do zrzucenia blisko 30kg. Pozbyłam się już 6. Nie jest to prosta sprawa, staram się jak najlepiej pielęgnować skórę, by nie zostały mi nieestetyczne jej fałdy. Serum intensywnie wyszczuplająco-ujędrnaijące Eveline Cosmetics Slim Extreme 4D i Lirene Terapia Antycellulitowa kriolipoliza + lifting termiczny pomogłyby mi w tej walce z cellulitem i tłuszczem. Wszelkie kosmetyki wyszczuplające działają najefektywniej gdy razem z ich stosowaniem trzymamy dietę i ćwiczymy (tak jak ja to robię). Dlatego bardzo ucieszyłabym się mogąc je testować, ponieważ byłoby to niesamowite wsparcie podjętych już przeze mnie działań, by cieszyć się piękną sylwetką i jędrnym ciałem bez cellulitu.
27.11.2015 16:46:32 dorota25 napisał:
Chciałabym otrzymać zestaw numer 2 czyli mleczko micelarne firmy Marion i płyn do demakijażu z Bielendy, ponieważ bardzo ważne jest dla mnie oczyszczanie skóry. Codziennie wykonuje makijaż, testowałam już kilka różnych płynów micelarnych i mleczek do demakijażu jednak żaden płyn ani żadne mleczko nie spełniło moich oczekiwań. Być może nagroda od Was mi spasuje :)
27.11.2015 16:50:57 halinek77 napisał:
Poproszę zestaw nr 4 do wypróbowania,ponieważ mam dużo rozstępów i chciałabym się ich pozbyć a WASZE kosmetyki może mi w tym pomogą jak również i córce,która też boryka się już z tym nieestetycznym problemem!
27.11.2015 17:34:58 agnesik napisał:
Bardzo bym chciała przetestować zestaw 3. Moja dojrzała skóra mi mówi, że go potrzebuje. :)
27.11.2015 17:43:45 ania122 napisał:
4. Zestaw wyszczuplająco-antycellulitowy Eveline Cosmetics Slim Extreme 4D serum intensywnie wyszczuplająco-ujędrnaijące Lirene Terapia Antycellulitowa kriolipoliza + lifting termiczny Najbardziej odpowiedni zestaw dla mnie. Fałdki tu i tam, i celulituis mam. Walczyć z nim potrzebuje a do tego zestaw cztery mi pasuje. Pozbyć sie go musze bo się z nim dusze☺ A jestem załamana bo walcze z nim każdego dnia.
27.11.2015 17:55:41 magda170492 napisał:
Chciałabym otrzymać zestaw nr 1. Dla mnie idealny byłby podkład kryjący Soraya. Jestem młoda, ale swoja cerę z niedoskonałościami lubię ukryć pod podkładem. Kryjący fluid przeciwzmarszczkowy jest mi niepotrzebny, jednak z okazji zbliżających się Świąt mogłabym podarować go Mamie.
27.11.2015 18:20:22 martusiawilczek napisał:
Chciałabym otrzymać zestaw nr 1 - od kilku lat borykam się z problemami z cerą - nierówny koloryt skóry, popękane naczynka, cienie pod oczami a po skończeniu magicznego wieku czyli trzydziestki również pojawiły się zmarszczki. Szukam podkładu który poradzi sobie chociaż z częścią moich problemów.
27.11.2015 18:24:32 gabi-12 napisał:
Chętnie przetestowałabym zestaw nr 3. Mam 53 lata i szczególnie wokół oczu widoczne są zmarszczki mimiczne. Oznaki zmęczenia pogłębiają kłopoty ze snem, wydawałoby się ta oczywiste w okresie menopauzy. Chcę, aby jak najdłużej moja cera zachowała młody i zdrowy wygląd.
27.11.2015 18:29:25 dalana napisał:
Marzę o zestawie nr 3. Pielęgnując swoją dojrzałą skórę zwracam uwagę na jakość kosmetyków,z których korzystam na co dzień.Ważna jest dla mnie obecność w moich kremach: kompleksu peptydowego,aminokwasów oraz witaminy E,ponieważ zdecydowanie te składniki opóźniają proces starzenia mojej skóry i sprawiają,że zmarszczki stają się mniej widoczne.Myślę,że dzięki kosmetykom zestawu nr 3 przez wiele lat będę modła chwalić się swoją skórą,która wygląda na 10 lat młodszą, niż jest w rzeczywistości.
27.11.2015 19:27:56 klaudiajoanna napisał:
Chętnie wypróbuję zestaw DRUGI, ponieważ na codzień używam wielu kosmetyków do makijażu i zależy mi na znalezieniu dobrego kosmetyku do demakijażu, który przekona mnie do codziennego użytkowania. Pragnę zachować młody i zdrowy wygląd skóry twarzy. Wierzę, że w końcu znajdę ten właściwy, z którego prędko nie zrezygnuję :)
27.11.2015 19:33:16 Justyna9876 napisał:
Witam...A ja chciałabym przetestować zestaw nr 1:)...od dawna szukam idealnego fluidu, ale niestety do tej pory nie znalazłam. Kto wie może moim przeznaczeniem jest fluid lirene A może podkład Soraya;)
27.11.2015 20:13:35 xmarglax napisał:
Chciałabym przetestować zestaw numer 1. Jestem młodą wizażystką, która ciągle szuka idealnych kosmetyków do nakładania na twarz swoją, jak i innych kobiet. Obecnie kompletuję swoje potrzebne produkty i brakuje mi tylko podkładów, które świetnie się sprawdzą nie tylko dla mnie, ale też dla klientek, które również będą mogły przetestować trwałość, krycie, komfort.
27.11.2015 20:36:33 ruda7403 napisał:
Będę szczęśliwa mogąc wypróbować zestaw nr jeden. Jestem kobietą po czterdziestce i nie ukrywam, że pojawiają mi się zmarszczki, które chciałabym odrobinę ujarzmić :)... a przy okazji ukryć pozostałe niedoskonałości mojej cery.
27.11.2015 20:39:03 Jasha napisał:
Wybrałabym pierwszy zestaw, gdyż.... olaboga mam dopiero 24 lata ale z coraz większym niepokojem patrzę na skórę swojej twarzy. I co tam widzę? Gdzieniegdzie zmarszczki! Przydałoby się coś z tym zrobić, a na domiar złego koloryt skóry jest nierówny niczym powierzchnia papieru ściernego. Także trzeba to jakoś zakryć, najlepiej szpachelką z podkładem :)
27.11.2015 21:15:47 Gbai napisał:
Chciałabym przetestować zestaw numer 3 ponieważ to byłyby idealne kosmetyki dla mojej mamy która jest po czterdziestce.
27.11.2015 21:37:12 ella96 napisał:
Z chęcią przetestowałabym zestaw nr 1, ponieważ mam duże problemy z cerą i niedoskonałościami. Wciąż szukam dobrego podkładu, który będzie zakrywał przebarwienia, blizny, niedoskonałości, wyglądał naturalnie na twarzy, długo się utrzymywał i nie wchodził w pory oraz zmarszczki mimiczne. Czytałam dużo dobrych opinii o tych markach i z chęcią sama bym je sprawdziła. W dodatku zrecenzowałabym je na blogu :)
27.11.2015 21:53:47 perpetua88 napisał:
Chciałabym testować zestaw nr 3, bo chcę się przekonać jak to jest wstawać rano i bez makijażu uśmiechać się do swego odbicia, a nie wzdychać nad licznymi zmarszczkami!
27.11.2015 22:05:57 Olimpia napisał:
Bardzo chętnie przetestowałabym zestaw nr 1, fluidy... Jestem w średnim wieku i mam trochę niedoskonałości - przebarwienia skóry. Chciałabym sprawdzić jak nowe produkty poradzą sobie z zatuszowaniem plamek i czy nawilżą dostatecznie moją skórę
27.11.2015 22:37:42 GosiaT napisał:
Wybieram zestaw nr 4 wyszczuplająco-antycellulitowy. Niedawno urodziłam synka i moje ciało nie jest już takie jędrne jak kiedyś. Potrzebuję pomocy by wrócić do formy :)
27.11.2015 23:30:51 arlettax napisał:
Zestaw nr 1 jest tym, czego mi trzeba. Powodem jest to, że się na mojej cerze pierwsze zmarszczki oraz mam niedoskonałości w postaci śladów po trądziku. Ten kosmetyczny duet byłby idealnym rozwiązaniem na moje dolegliwości. Poza tym obydwie marki: Lirene oraz Soraya są mi znane, ponieważ używam bądź używałam kremów na dzień tych firm. Cenię bardzo te produkty. Doceniam ich niebywałą zaletę, jako że są polskimi produktami. Teraz dosyć rzadko się zwraca na to uwagę, ale dla mnie to jest bardzo ważne. Chętnie więc przetestuję nasze rodzime kosmetyki.
27.11.2015 23:37:14 filip2015 napisał:
wybieram zestaw nr1 poniewaz mam bardzo tradzikowa cere, za nie dlugo swieta a trzeba bedzie wyjsc jakos z twarza do ludzi, mam nadzieje ze wasz produkt upora sie z moimi niedoskonalosciami
28.11.2015 11:43:31 aneciaa_93 napisał:
Wybieram zestaw numer 3, gdyż chciałabym się skutecznie walczyć ze zmarszczkami, walczyć o piękną i zdrowo wyglądającą twarz każdego dnia, aby mój facet zakochiwał się we mnie codziennie, dzień po dniu, każdego dnia na nowo i wieżę że ten zestaw byłby w stanie mi w tym pomóc. Mało śpię, ciągle jestem w biegu nie mam czasu zadbać o swoją urodę, od dawna szukam kremu, który zaopiekował się moją skórą, przyniósł jej ukojenie i pomógł mi zwalczać zmarszczki bez użycia igieł. Dodatkowo cenię sobie polskie kosmetyki, a te marki zdobyły moje zaufanie już dawno temu, gdyż jako jedne z nielicznych nie uczulają mojej skóry i jej nie podrażniają. Te kremy są idealne dla mnie, dla kobiety spełniającej swoje marzenia,żyjącej pełnią życia, rozwijającej się, żyjącej pełnią życia, aktywnej, czerpiącej ze świata wszystko co najlepsze, wiecznej optymistki, szukającej w życiu szczęścia.
28.11.2015 12:16:04 beniamilka napisał:
Moim zdecydowanym faworytem do przetestowania w tej edycji jest Zestaw kremów nr 3. Obie polskie marki znam i bardzo cenię, a jeszcze nie miałam okazji testować akurat tych kremów. Bardzo przyda mi się przeciwzmarszczkowy krem z filtrem na dzień, gdyż już od samego bladego świtu pragnę wytoczyć walkę swoim zmarszczkom. A tu świetny skład w postaci peptydów i witaminy E bardzo do mnie przemawia, bo wszak nieraz słyszałam o ich nieprawdopodobnej mocy przeciwzmarszczkowej. Shea? Świetnie, bo idealnie będzie chronić moją cerę przed tą zdradliwą jesienno-zimową pogodą! I to tym bardziej, że moja biedna cera coraz bardziej na dotkliwy wiatr, czy ogrzewanie zaczyna reagować brzydkim zaczerwienieniem, świądem, a policzki są cały czas podrażnione. Cudowne opakowanie ma nawet ten krem, bo pompka pozwoli szybciutko w porannej krzątaninie zaaplikować tę optymalną ilość kremu. A wieczorem, to sięgnę już po kolejnego pogromcę zmarszczek, bo poczciwą od lat uwielbianą w mojej rodzinie markę Kolastynę. 100% naturalny ekstrakt z kawioru ...hmm, ja ten krem bardzo pragnę! A już zawartość ceramidów, czyli tego najwyższego dobra w każdych kosmetykach, mówi mi, że mam regularnie na wieczór wklepywać ten krem, a po dwóch tygodniach moja skóra będzie jędrna, elastyczna, moja twarz młoda i powabna:-) A tu jeszcze sobie doczytuję, iż preparat nie zawiera parabenów, parafiny i barwników. Brawo Kolastyna! Nie dość, że pięknie to jeszcze będzie bardzo zdrowo! Reasumując, ot to taki genialny zestaw dla zimowej odnowy mojej dojrzałej cery:-)
28.11.2015 13:40:00 AnnaMariaKlaraR napisał:
Jako posiadaczka cery mającej skłonność do przebarwień, doskonale wiem jak ważny w wykonaniu odpowiedniego makijażu jest fluid oraz podkład. Jak każda kobieta chce wyglądać pięknie i zjawiskowo zwłaszcza w okresie świątecznym podczas rodzinnych spotkań, aby czuć się pewnie i przełamać stereotyp młodej matki, która nie ma czasu na zadbanie o samą siebie i zawsze musi wyglądać na zmęczoną. Jednak wyrównanie kolorytu na mojej twarzy jest ogromnym wyzwaniem dla każdego kosmetyku, ponieważ oprócz zwykłych przebarwień mam również dosyć widoczne cienie pod oczami. Wiele fluidów i podkładów zostawia na mojej twarzy efekt maski. Szukam kosmetyków, które równocześnie zadowolą mnie efektem pozostawionym po ich nałożeniu oraz nie obciążą mojej skóry, zaś dodatkowo ją odświeżą i nawilżą. Na polskim rynku jest bardzo wiele różnego rodzaju kosmetyków, sprawdzam wciąż dostępne produkty jednak nie znalazłam do tej pory takiego, który zda egzamin w 100%. Właśnie dlatego chciałabym przetestować zestaw nr 1., w jego skład wchodzą dwa produkty, których jeszcze nie gościłam w swojej kosmetyczce, zaś po zapoznaniu się z opiniami kobiet używających tych kosmetyków, sądzę że mogłyby trafić na listę moich co miesięcznych zakupów drogeryjnych.
28.11.2015 16:06:45 izabeldarda@gmail.co napisał:
Chcialabym bardzo wyprobowac zestaw nr 4. Gdy zaszlam w ciaze mialam piekne cialo teraz niestety tak nie jest zycie moje zmienilo sie drametrialnie. Dlatego bardzo bym chciala wyprobowac wasze te cudenka. Pozdrawiam i czekam z niecierpliwoscia na paczuszke.
28.11.2015 16:50:13 nirvana0081 napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr 2, ponieważ od dawna zmagam się z trądzikiem, co jest bardzo uciążliwe zarówno na codzień jak i od święta. Po Waszym oczyszczającym zestawie, spodziewam się, że pomoże mi uzyskać całkowitą czystość twarzy po codziennym "kamuflażu" moich niedoskonałości, a przez to pomoże w leczeniu.
28.11.2015 17:33:46 wiola2016@wp.pl napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr 4 wyszczuplająco-antycelullitowy, gdyż miesiąc temu rozpoczęłam projekt pt' "Nowa ja na zimę!". W ramach projektu staram się ograniczyć spożywanie słodyczy i wprowadzać do swojej diety zdrowe produkty. To co jednak jest podstawą mojego planu to aktywność fizyczna, którą zaniedbałam przez ostatni rok. Póki co wytrwale każdego dnia walczę ze swoimi słabościami i w tej walce przydałaby mi się taka pomoc ze strony produktów wyszczuplających. Ćwiczenia sprawiły, że schudłam 2 kg, jednak mam wrażenie, że mojej skórze nie wyszło to na dobre. Straciła jędrność a cellulit stał się bardziej widoczny. Chętnie przetestowałabym serum Eveline i terapię od Lirene, by sprawdzić ich skuteczność ale przede wszystkim poprawić wygląd mojej skóry tak by mój projekt zakończył się sukcesem w 100%. :)
28.11.2015 18:06:22 Pala000 napisał:
Bardzo chciałabym przetestować zestaw nr 4. Jak wiele młodych mam ja też mam problem ze swoim ciałem po porodzie.Urodziłam bliznięta i teraz moja skóra już nie jest idealna. Naprawdę staram się aby poprawić jej wygląd,ale same ćwiczenia nie skutkują,dlatego z wielką radością sprawdziłabym jak działają kosmetyki Eveline i Lirene.
28.11.2015 18:24:47 mulinomaniaczka napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr 2. ;) Doskonale zdaję sobie sprawę jak ważny jest odpowiedni wybór kosmetyków do demakijażu twarzy, a tymbardziej demakijażu oczu. Wśród kosmetyków firmy Bielenda znalazłam swój ideał, kosmetyk który śmiało mogę nazwać "moim kosmetykiem wszech czasów" ;) , mam tu na mysli krem collagen&perły. Sprawdził się u mnie niesamowicie , więc jestem ciekawa jak sprawdziłby się kolejny kosmetyk z ich oferty. ;) Natomiast firmę Marion znam doskonale i często polecam swoim klientkom, ponieważ pracuję w drogerii. ;) Taka akcja testowania to możliwość poznania nowych produktów, ale też pewnego rodzaju nauka, ponieważ testując nowe produkty poznaję je bardziej i mogę lepiej doradzać klientom, którzy tak samo jak i ja szukają dobrych produktów , które nie podrażniają skóry. ;)
28.11.2015 18:56:20 karolina20334 napisał:
Wybieram zestaw nr 4. Jestem młodą mamą i mimo iż jestem szczupła to walczę z cellulitem od bardzo dawna poza tym używam produktów tej firmy i jestem z nich zadowolona.
28.11.2015 19:41:03 iwona88 napisał:
chciałabym przetestować zestaw nr 2. codziennie po powrocie z pracy staram się usunąć makijaż z mojej twarzy a powiem ,że moja skóra jest zdolna do podrażnień.nie zawsze udaje mi się dokładnie zmyć makijaż.co powoduje ,że na mojej skórze występują krostki i cera jest tłusta.myślę,że ten zestaw bardzo by mi się przydał
28.11.2015 21:12:28 Malinka12 napisał:
Wybieram zestaw 4 wyszczuplająco-antycellulitowy,ponieważ mimo młodego wieku zmagam się z niedoskonałościami skóry. Chciałabym pozbyć się cellulitu i wyszczuplić ciało,by móc w pełni korzystać z życia,by nie krępować się wyjść w krótkich spodenkach lub pojechać na plażę.Mamy teraz okres zimowy,dlatego przez ten czas do lata dzięki tym kosmetykom mogłabym pozbyć się tych niedoskonałości,by w lecie nie szukać wymówek od wyjazdu nad morze,czy gdziekolwiek indziej. Chciałabym poczuć się pięknie i widzieć w lusterku ciało,które byłoby dla mnie idealne.
29.11.2015 15:31:34 moniak97 napisał:
Bardzo podoba mi się zestaw numer 4 wyszczuplająco-antycellulitowy, jestem młodą kobietą która trenuje 4 razy w tygodniu więc moje ciało cały czas się zmienia.I choć moje ciało w żadnym stopniu nie jest za duże mam problemy z cellulitem. Mam nadzieje że wasze kosmetyki mi pomogą !:)
29.11.2015 16:26:33 julka_1 napisał:
Chciałabym przetestować zestaw numer 4 ponieważ już zaczęłam walkę z tym okropnym cellulitem i potrzebuję odpowiedniego wsparcia, bo sama dieta i ćwiczenia to nie wszystko. Myślę, że kosmetyki z zestawu trzeciego pomogły by w końcu mi z nim wygrać. Ponad to prowadzę bloga kosmetycznego i podzieliłabym się moją opinią z moimi czytelniczkami. ADRES BLOGA: http://super-kosmetyki.blogspot.com/
29.11.2015 17:43:36 katarinka0307 napisał:
zdecydowanie zestaw nr 1.A czemu tak? Bo pierwszy raz zrobiłabym cos nie dla siebie a dla mojej przyjaciółki.Podarowalabym jej go do testów,bo w wieku 30 kilku lat ,moze przyniosłabym jej tym odrobine radości w tych trudnych chwilach walki z chorobą która w zasadzie zwycięzyła ale czuje sie zmeczona tym wszystkim.Potrzebuje zeby sie nia teraz zatroszczyc ,wiec mały podarunek i testowanko w jednym:)i może troszku zmartwien mniej na jej twarzy bedzie efektem tego zestawu?ja myśle że tak:)
29.11.2015 20:07:41 Anetina1 napisał:
Wybieram produkty numer 4 moje cialo potrzebuje ujedrnienia , ataku na cellulit, potrzebuje tego I mam nadzieje,ze bede mogla przetestowac
29.11.2015 20:28:13 smyk90 napisał:
W poszukiwaniu odpowiednich kosmetyków ujędrniająco antycellulitowych wybieram zestaw nr 4. Jest to zestaw idealny dla mnie. Od nie dawna zaczęłam walkę o samą siebie. Dieta, ćwiczenia są nie lada wyzwaniem, ale w końcu zaczęłam dostrzegać efekty. Ciało się wysmukla, samopoczucie poprawia ale skóra nie chcę wrócić do idealnego wyglądu, który został zaniedbany. Cellulit, ciałko jak galaretka potrzebują pomocy również od strony kosmetycznej. Jestem pełna entuzjazmu że właśnie zestaw nr 4 pomógłby mi w dalszej walce o lepszą siebie oraz dzięki niemu zapomniałabym, że kiedykolwiek moja skóra zmagała się zmorą wielu kobiet - cellulitem.
30.11.2015 09:52:30 MATI napisał:
MOIM FAWORYTEM JEST ZESTAW NR. 2 ,PONIEWAŻ OCZYSZCZANIE SKÓRY TWARZY JEST BARDZO WAŻNE .A TERAZ PRZY TYM ZANIECZYSZCZENIU POWIETRZA I KOSMETYKACH TRZEBA OCZYSZCZAĆ BUZIĘ. KAŻDA Z NAS MUSI DBAĆ O TWARZ . TWARZ JEST NASZYM WIZERUNKIEM WIĘC MUSIMY BYĆ ŁADNE ;)
30.11.2015 11:22:06 7wishes napisał:
Dla mnie idealny wydaje się być zestaw 4 wyszczuplająco-antycellulitowy, takich kuracji dla mojego ciała nigdy za wiele. Chętnie zatem poznam te dwa produkty i podzielę się moją opinią z Wami
30.11.2015 12:07:16 pocachontas1988 napisał:
Idealny byłby zestaw nr 4,od kilku miesięcy mam bzika na punkcie zdrowego odżywiania, zdrowego trybu życia, a tym samym ćwiczeń. Stosuje na sobie różnego rodzaju masaże ujędrniająco- wyszczuplające, a to wszystko sama w domu. Dlatego tez bardzo chętnie przetestuję i podzielę się moją opinią na temat produktów marki Lirene, która jest mi znana od wielu lat, ale nigdy nie miałam jeszcze okazji testować kosmetyków do ciała tej firmy. Fitness to moje drugie imię, więc serum będzie dla mnie idealne, a terapia antycellulitowa zawsze się przyda;)
30.11.2015 12:17:44 weris napisał:
Idealnym zestawem dla mnie jest nr. 2, ponieważ rozpoczynam przygodę w uczeniu się na zawód technika usług kosmetycznych. Jestem na etapie poznawania najlepszych marek i składników dla mojej cery, jak i moich potencjalnych klientek. Dokładny demakijaż i oczyszczenie cery jest jednym z najważniejszych procesów odgrywających role w kosmetologii. Chętnie bym przetestowała ten zestaw oraz przyniosła go na pracownie kosmetyczną by również koleżanki z grupy mogły spróbować innej marki niż oferuje nam szkoła. To być może on stanie się właśnie marką z którą stanę się nierozłączna.
30.11.2015 12:24:26 axa717 napisał:
Pragnę zostać testerką zestawu nr 4, w skład którego wchodzą produkty wyszczuplająco-antycellulitowe. To właśnie ten zestaw interesuje mnie najbardziej ponieważ od wielu lat zmagam się z niedoskonałościami mojej skóry, głownie w okolicach ud, brzucha oraz pośladków. Zaczęłam uprawiać sport, by nabrać lepszej kondycji i poprawić wygląd swojego ciała jednakże to nie wystarcza. Poza sportem i dobrą dietą by dopełnić moją mozolną pracę potrzebuje właśnie tego typu kosmetyków. Produktów oferowanych przez państwa jeszcze nie znam i bardzo chciałabym je poznać. Jeśli przyzwoicie spiszą się na mojej skórze i spełnią moje oczekiwania wówczas na pewno będę po nie sięgać częściej.
30.11.2015 13:08:03 loren83 napisał:
Wybieram zestaw nr 2 dlatego,że codziennie moja skóra wieczorem potrzebuje dokładnego oczyszczenia mleczkiem , to codziennie zmywam makijaż ,wole gdy robię to mleczkiem wtedy czuję doskonałą świeżość i wiem ,że moja twarz jest dokładnie umyta. Tak samo jest w przypadku toniku , to po nim czuję się rewelacyjnie , twarz jest matowa , gładka i czysta. Bielendy oraz Marion jeszcze nie miałam i wierzę ,że to wspaniałe kosmetyki, które pomogą mi na co dzień w użytkowaniu ich do pielęgnacji mojej skóry.
30.11.2015 13:22:50 justhnkasok89 napisał:
Chciałabym zostać testerką zestawu nr 4, ponieważ już za niedługo zostanę mamą i moje ciało troszkę się zmieniło - na udach i pośladkach pojawił się cellulit. Zaraz po porodzie planuję zacząć z nim walkę i myślę, że taki zestaw będzie mi bardzo pomocny. Już teraz zaczynam czytać i szukać specyfików pomagających pozbyć się cellulitu i ujędrniających ciało, jednak wiadomo - nie wszystko zadziała, a ciągłe kupowanie i testowanie wiąże się z wydatkami.
30.11.2015 14:24:10 cascada69 napisał:
Chętnie przetestuję zestaw nr 2, ponieważ jestem posiadaczką cery wymagającej dokładnego oczyszczenia, w przeciwnym wypadku rano mam pełno "niespodzianek" na twarzy. Dlatego też z wielką chęcią przekonam się jak sprawdzą się nowe produkty, a w szczególności mleczko firmy Marion.
30.11.2015 14:43:29 niejednolita napisał:
4. Zestaw wyszczuplająco-antycellulitowy Walka z Cellulitem jest jak niekończący się koszmar. Tak więc kazdy kosmetyk ktory jest do tego przeznaczony jest mi bliski i potzrbny.
30.11.2015 15:14:03 MagdA1916 napisał:
Wybieram zestaw nr 4. Dlaczego chce przetestować bu lubię mieć EC zadbana elastyczna skórę bez celilitisu:) do tego jestem młoda mama więc to jest idealne :) myślę że będę świetną testerka gdyż wiem czego oczekuje od takich kosmetyków i wiem że one działają w połączeniu z ćwiczeniem i dobra dieta:9
30.11.2015 15:26:26 Madziax3 napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr 1 ponieważ podstawą dobrego makijażu jest dobry fluid , od fluidu oczekuje aby pokrył moje niedoskonałości i aby moja buzia wyglądała świeżo. ;)
30.11.2015 15:34:22 sylwia.wk napisał:
zestaw 4. Gdyż zimą przybieram tu i tam, celulit coraz większy a ten zestaw pomugł by mi walczyc z niedoskonałościami przed sylwestrem i latem.
30.11.2015 16:07:42 AleksandraKopek napisał:
Zdecydowanie wybieram zestaw numer 4. Jestem osobą, która pomimo młodego wieku cały czas walczy z kilogramami i cellulitem, który wpływa na moją złą samoocenę. Cały czas jestem na etapie zmian, a taki prezent napewno poprawił by kondycję i wygląd mojej skóry, a także Moje samopoczucie :)
30.11.2015 21:04:25 mwo napisał:
zestaw nr 4 jestem mamą młodą co lubi wyglądać błogo cellulit mam niestety on zakrywa me zalety o pupcię bardzo dbam a wciąż nie znika cellulit cham
30.11.2015 21:20:42 mozo12ka@poczta.onet napisał:
Zestaw nr 2. Codzienny makijaż chciałabym zmywać szybko, skutecznie i bezpiecznie. Na codzień używam produktów micelarnych, innych moja skóra nie toleruje. Produktu Marion nie znam i chętnie przetestuję.
30.11.2015 21:50:28 diorek93 napisał:
Wybieram zestaw oczyszczający numer 2. Powodów dlaczego właśnie ten zestaw jest kilka: - wspieram dobre polskie marki kosmetyczne, a moją ulubioną jest właśnie Bielenda, - kosmetyki do demakijażu używam codziennie, więc ten zestaw ucieszy mnie najbardziej, - lubię testować nowe kosmetyki do demakijażu, a tych jeszcze nie miałam, - markę Bielenda cenię za dobre składy kosmetyków, a co za tym idzie - dobre działanie, - markę Marion znam wyłącznie z kosmetyków do włosów, które bardzo lubię, więc chętnie wypróbuję też to mleczko oczyszczające.
30.11.2015 22:21:55 StayStrongLiv napisał:
Nie sztuką jest sprawianie przyjemności tylko sobie, ale też najbliższym. Moja mama od jakiegoś czasu zaczęła przejmować się swoim wiekiem i wyglądem, dlatego wybieram zestaw numer 3. Dla mnie jednak jest wiecznie młodą kobietą, która poświęciła całe swoje życie trójce dzieci. Kremy będą dla niej miła niespodzianką, którą chętnie przetestuje. Z pewnością po uzyskaniu produktu zostawimy pozytywne opinie na forach publicznych !!
30.11.2015 22:50:56 smile2405@wp.pl napisał:
Witam. Jestem załamana swoimi problemami z wagą. W sierpniu wychodzę za mąż i chciałabym wyglądać idealnie. Regularnie ćwiczę i zaczęłam zdrowo się odżywiać, ale moja skóra odczuła mój dawny wygląd. Cellulit jest moim utrapieniem. Skóra na brzuchu i pośladkach jest w strasznym stanie . Chciałabym to zmienić ,a nie stać mnie na drogie zabiegi u kosmetyczki. Z chęcią wypróbuje zestaw numer 4. Jeżeli efekty będą pozytywne to te właśnie kosmetyki zajmą główne miejsce na mojej toaletce - no i oczywiście opinią podzielę się ze wszystkimi znajomymi , które też mają problemy . Proszę pomóżcie mi żebym czuła się atrakcyjna w tym jedynym WAŻNYM dla mnie dniu. Anna
30.11.2015 23:40:58 emi1724 napisał:
Bardzo bym chciała przetestować zestaw nr1 ponieważ już od jakiegoś czasu poszukuje tego swojego idealnego podkładu i fluidu, a zestaw: - Lirene Ideale Age Cover - kryjący fluid przeciwzmarszczkowy - Soraya Studio Cover - podkład kryjący mógłby okazać się właśnie tym jedynym idealnym zestawem. Moja cera należy do mieszanych i w niektórych miejscach po nałożeniu fluidu pojawiają się takie suche płaty (szczególnie na nosie) to może teraz bym tego efektu nie miała.
30.11.2015 23:46:48 compulsive napisał:
Marzę o tym by przetestować zestaw nr.4. Nigdy nie używałam tego typu kosmetyków, a już jakiś czas temu myślałam nad tym aby zacząć. Niestety zaczęłam u siebie dostrzegać ten problem. Z chęcią wypróbuje, jak i ocenie ich działanie. Będę mile zaskoczona , jak to będę akurat ja.
01.12.2015 00:04:12 Aneczka316 napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr 4 (wyszczuplająco-antycellulitowy). Przez częste wahania wagi moja skóra przypomina pomarańczę :-( Jakbym mogła testować te kosmetyki było by fajnie sprawdzić czy faktycznie moja skóra stanie się bardziej jędrna i gładka.
01.12.2015 07:53:48 Hiranandani napisał:
Dzien dobry, chcialabym otrzymac do testowania zestaw nr 3 z kremami przeciwzmarszczkowymi. Zestaw podarowalabym Mamie, ktora ciagle poszukuje skutecznych kremow przeciwzmarszczkowych i powodujacych, ze skora bedzie gladka, jedrna i delikatna w dotyku. Pare lat temu znalazla ten jedyny krem, jednak zostal wycofany ze sprzedazy i bym dostepny wylacznie w Austrii i Niemczech. Czesto zdarza sie, ze Mama kupuje krem i po pierwszym zastosowaniu daje komus do wyprobowania lub wyrzuca, gdyz jej skora staje sie sciagnieta, sucha lub pojawia sie rumien. Chcialabym, by te swieta przywitala z piekna, naturalna cera. Oczywiscie mozecie Panstwo liczyc na moja i mojej mamy opinie na forach internetowych i blogach. Pozdrawiam.
01.12.2015 08:21:57 pinknails napisał:
Zestaw 2-oczyszczający. Wybieram ponieważ mam spory problem z oczyszczaniem skóry twarzy. Częste niedociągnięcia w demakijażu, pozostałości makijażu- to problemy z którymi nie daję rady. Ten zestaw zawiera kosmetyki które moga okazać sie idealne do oczyszczania mojej twarzy. Chetnie wypróbuję i opiszę na moim blogu.
01.12.2015 11:50:21 leni2382 napisał:
Wybieram zestaw nr 1.Od kilkunastu lat sie maluje wiec szukam jak najlepszych kosmetykow do mojej twarzy.Chcialabym aby moja twarz wygladala swiezo,skora byla aksamitnie gladka,jedrna i elastyczna oraz zeby moja cera miala mlodszy wyglad.Szukam aby make-up poprawil odcien mojej cery,zatuszowal niedoskonalosci i nadal jej piekny odcien a takze zeby utrzymywal sie jak najdluzej na mojej twarzy.Mysle ze ten zestaw zapewni mi to wszystko czego szukam i wykonam dzieki niemu perfekcyjny makijaz.
01.12.2015 12:20:22 Amyx93 napisał:
Wybieram zestaw nr 4: wyszczuplająco-ujędrniający. Odkąd urodziłam synka jestem najszczęśliwsza na świecie, jednak trzeba nadmienić że kondycja skóry po ciąży staje się już mniej zadowalająca. W ciąży dużo przytyłam dlatego teraz mam problem z mało ujędrnioną skórą. Waga też pozostawia wiele do życzenia i mimo ćwiczeń kondycja skóry nie jest do końca zadowalająca. Myślę że po stosowaniu kosmetykow z tego zestawu i dodatkowo z ćwiczeniami zdobędę to czego oczekuję od swojej skóry: bedzie ona bardziej uelastyczniona i jędrniejsza. Z chęcią zostanę waszą testerką.
01.12.2015 12:51:10 ewajus napisał:
Wybieram zestaw nr 4. Ostatnio mi się trochę przytyło, więc staram się codziennie wykonywać ćwiczenia i pilnować diety. Marzy mi się spłaszczenie brzuszka i zmniejszenie tzw ,,boczków" i nic więcej mi do szczęścia nie potrzeba, no prawie... bo zestaw wyszczuplająco - antycellulitowy byłby świetnym dopełnieniem moich starań :) Pozdrawiam serdecznie E.J.
01.12.2015 13:53:28 klaryska napisał:
Chciałabym przetestować zestaw 2. Zestaw oczyszczający. Dokładne i systematyczne oczyszczanie to pierwszy krok do pieknej i zdrowej skóry zdecydowanie. Delikatność produktów też ma znaczenie. Chetnie poznam ten zestaw.
01.12.2015 15:50:20 ak1987 napisał:
Wybieram zestaw nr 4 - zestaw wyszczuplająco-antycellulitowy. Chciałabym przetestować ten zestaw ponieważ estem młodą mamą, która poszukuje właściwej drogi, żeby wrócić do formy po ciąży. Ciąża zostawiła niestety po sobie ślady cellulit oraz zbędne kilogramy. Bardzo źle czuje się w teraz w swoim ciele:(Może więc ten zestaw pokaże mi odpowiedni kierunek działania oraz pomoże w walki z niedoskonałościami mojego ciała.
01.12.2015 16:46:12 Gabrielan napisał:
1. Zestaw fluid + podkład. jak dla mnie strzał w dziesiątkę i z ogromną przyjemnością bym go przetestowała. A raczej sama chętnie oceniłabym jak na mojej skórze ze skłonnością do reakcji alergicznej spisałby się podkład. Ciekawi mnie czy poradziłby sobie z drobnymi 'krostkami', zaczerwienionym zimą nosem. Jeśli zaś chodzi o fluid -to moim zdaniem, idealną testerką tego produktu byłby nie kto inny jak moja Mama :). Dlaczego? niestety również ma problemową skórę i mnóstwo kompleksów przez popękane naczynka, które mało który fluid jest w stanie zamaskować. Czy ten się sprawdzi? Może pozwólmy jej to ocenić. A korzystając z okazji-byłby to dodatek do zestawu kosmetycznego, który planuję jej zafundować :)
01.12.2015 16:52:06 Domiq napisał:
Witam, wybrałabym zestaw numer 3. Na pewno oddałabym go mamie, która nie znalazła jeszcze swojego idealnego kremu przeciwzmarszczkowego i ciągle testuje to nowe. Byłby to strzał w dziesiątkę. Niestety, skóra po 40 roku życia nie jest już tak elastyczna, jędrna, widać na niej pierwsze oznaki starości - zmarszczki. Aby temu zapobiec potrzebujemy naprawdę sprawdzonych kremów, więc z wielką chęcią weźmie je w obroty moja mama! :)
01.12.2015 19:21:15 piegusek6 napisał:
Wybieram zestaw nr 4. Jestem młodą kobietą, która niestety już zmaga się z cellulitem. Niestety nie mogę znaleźć odpowiednich kosmetyków, którymi mogłabym go zminimalizować. Dlatego widząc konkurs u Was na stronie, biorę udział żeby móc przetestować ten zestaw na sobie i podzielić się opinią na dane produkty na swoim blogu.
01.12.2015 19:29:32 marzena72 napisał:
Idealnym zestawem dla mnie byłby nr 1. Niestety jako osoba w wieku 40+ staram się zatuszować moje zmarszczki. Nigdy nie miałam możliwości zastosowania podkładów firmy Lirene i Soraya, zawsze malowałam się tanimi produktami. Czas to zmienić z Wami :) Więc biorę udział :)
01.12.2015 19:50:30 Meg89 napisał:
Piękna i promienna skóra- to proste! Wystarczy pozytywna energia, szeroki uśmiech na twarzy i dobry produkt oczyszczjący dlatego właśnie stawiam na zestaw nr 2! W demakijażu nie ma mowy o kompromisach. Ten codzienny rytuał staram opanować się do prefekcji bo jest najważniejszy dla mojej skóry. Potrzebuję do pomocy równie perfekcyjnych kosmetyków, mam nadzieję, że będę mogła zaprzyjaźnić się z Marionem i Bielendą! :)
01.12.2015 22:31:21 szona2011 napisał:
1 to mój typ nr jeden. Dobry i kryjący podkład to podstawa, od tego zawsze się zaczyna. Z chęcią przyłącze się do testów i sprawdzę kosmetyki na swojej skórze.
01.12.2015 22:49:54 j.dudek71 napisał:
Wybrałabym dla siebie zestaw nr3-kremy przeciwzmarszczkowe.W moim dojrzałym wieku staram się używać tylko takich kosmetyków,które mogą odmłodzić i ujędrnić skórę twarzy.Ufam polskim firmom i takie też zazwyczaj wybieram.Tym razem chciałabym spróbować działania kremów na własnej skórze.Jesli sprawdzą się pozostanę wierną fanką na długo:)
01.12.2015 23:58:54 kozdrolina napisał:
Jak większość kobiet biorących udział w konkursie najbardziej wpadł mi w oko zestaw nr 4 :) nie będę ani trochę oryginalna pisząc, że moje ciało ma się nienajlepiej - dwie ciąże zrobiły swoje i czeka mnie obecnie żmudny proces dochodzenia do siebie. Najbardziej martwi mnie kondycja skóry na brzuchu, który przeszedł bardzo wiele (dwoje duuuużych dzieci powyżej 4 kg w każdej ciąży) - posiadam bardzo liczne rozstępy. Nadmiar wiotkiej skóry jeszcze z pierwszej ciąży na pewno nie zniknie magicznie po drugim dziecku, tak samo tłuszczyk nagromadzony w strategicznych miejscach. Chciałabym choć trochę poprawić stan swojego ciała, poza tym wydaje mi się, że te kosmetyki będą miały najlepsze pole do popisu właśnie u mnie :) nie od razu mogę zacząć ćwiczenia, a skóra potrzebuje jednak bodźca do regeneracji i powrotu do formy :) będę przeszczęśliwa, jeżeli uda mi się otrzymać właśnie ten zestaw do testów ;)
02.12.2015 09:22:19 EithK napisał:
No dobra zima zima ale o ciało trzeba zadbać... Zimą przeleci wiosna przyjdzie a tłuszczyk zostanie na wiosnę:p więc proszę o zestaw nr 4 żeby ciałko pięknie wyglądało.. A Mikołaj tuż tuż.. Czekam na prezent
02.12.2015 11:16:21 kedudj92 napisał:
Chciałabym otrzymać zestaw nr 2. Bardzo sobie cenię produkty firmy Bielenda, gdyż nigdy mnie nie zawiodły. Marka Marion również nie jest mi obca, co skłoniło mnie m.in. właśnie do wyboru zestawu oczyszczającego. Oczyszczanie skóry twarzy jest podstawą codziennej pielęgnacji i wierzę, że po przetestowaniu tych produktów zajmą one czołową pozycję na mojej liście zakupów!
02.12.2015 14:20:59 gala napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr 4- wyszczuplająco-antycelluitowy. Niebawem urodzi się mój wyczekany synek, a skóra w ciąży zrobiła się jak nie moja. Zestaw ten mam nadzieję pomoże mi na powrót kondycji skóry sprzed ciąży, która będzie wymagała sporo mojej pracy. Wiek 33 plus ciąża mówi samo za siebie, a samo się niestety nie zrobi,dlatego pomoc w postaci zestawu będzie bardzo trafionym pomysłem i prezentem.
02.12.2015 16:44:00 magdaszka napisał:
Z wielką radością zainteresował mnie zestaw nr2 - Zestaw oczyszczający Marion mleczko micelarne do demakijażu twarzy i oczu Bielenda Expert Czystej Skóry - specjalistyczny płyn do demakijażu oczu i zagęszczonych rzęs Już bardzo długo szukam dobrego kosmetyku do demakijazu, ktory poradzi sobie z cieżkim makijażem bez tarcia oczu, dlatego wlasnie chialabym przetestowac wlasnie ten zestaw:) mam nadzieje ze się sprawdzi pozdrawiam! :)
02.12.2015 18:59:54 mikakow napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr 2, ponieważ codziennie się maluję. A skoro codziennie się maluję to moja skóra codziennego demakijażu potrzebuje. :D A demakijaż powinien być skuteczny, ale również dla skóry bezpieczny. :)
02.12.2015 23:35:25 justys01111988 napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr 2, ponieważ codziennie się maluję i codziennie moja twarz potrzebuje odświeżenia. Po całym dniu z podkładem i tuszem na rzęsach moja skóra jest bardzo wymęczona, dlatego wieczorem wymaga oczyszczenia, a kosmetyki z zestawu drugiego będą do tego idealne :)
03.12.2015 10:31:59 sabina260293 napisał:
Wybieram zestaw nr 4, ponieważ aktualnie jestem jeszcze w ciąży, jednak za jakieś 1,5 miesiąca planuję dietę, ćwiczenia oraz walkę z cellulitem, który niestety niedawno się pojawił. Będę młodą mamą, która musi zadbać o swoje ciało. Powiem szczerze, że kupując produkty tych firm zawsze byłam zadowolona, dlatego teraz (w tym smutnym momencie, jakim jest pojawienie się skórki pomarańczowej) bardzo chciałabym mieć możliwość skorzystania z testowania tego rodzaju zestawu. Cellulit to zmora wśród kobiet po ciąży, trzeba z nią walczyć !! Pozdrawiam :)
03.12.2015 12:43:47 codzienna napisał:
Zestaw nr3.Kolejna edycja za nami a ja biedna czekam w kolejce by cokolwiek przetestować.Może tym razem się uda?taki mały prezent na Mikołajki.Chciałabym kremiki wypróbować by skórę na mej twarzy wygładziły i zmarszczki wokół oczu nieco zniknęły.Bardzo jest to dla mnie ważne bo ważna chwila w moim życiu się zdarza,że będę córkę prowadzić do ołtarza.Wiem,że w takim dniu córka będzie najpiękniejsza ale i jako jej mama muszę również być elegancka.
03.12.2015 21:42:42 cadavre napisał:
Nie mogę w to uwierzyć. Ostatnio zauważyłam u siebie pierwszy siwy włos. To znaczy, że już czas najwyższy wziąć się za siebie, bo po siwym włosie niebawem przyjdą pierwsze zmarszczki. A na to się nie godzę. Dlatego wybieram zestaw nr 3 – kremy przeciwzmarszczkowe.
04.12.2015 01:13:35 EwelinaOlsz napisał:
Zestaw nr 4. Moje ciało po pierwszym porodzie dawało sobie jakoś radę, po drugim już tak kolorowo nie jest. Skóra straciła jędrność, pojawił się cellulit.... coś okropnego. Rujnuje to moje libido które pikuje w dół, mąż zachwycony raczej nie jest....
04.12.2015 21:39:51 magdalena-1989 napisał:
Zmarszczki to problem wielu kobiet, które niestety prędzej czy później się pojawią. Chciałabym aby zniknęły moje kurze łapki, które niestety towarzyszą mi od lat. Gdybym miała w zasięgu ręki fluid przeciwzmarszczkowy nie musiałabym się martwić. Do tego podkład, który zakryje pewne niedoskonałości... Testowanie produktów to będzie ważny dla mnie czas.
06.12.2015 09:19:39 tamara_90 napisał:
Zestaw nr 2 - Moim ulubionym wieczornym rytuałem jest oczyszczanie twarzy i sprawia mi to najwięcej przyjemności. Do oczyszczania zawsze używam kilku produktów, aby mieć pewność, że moja skóra jest w 100% czysta. Chcę o nią dbać i obdarowywać ją tym co najlepsze, abym długo mogła cieszyć się jej zdrowym wyglądem.
06.12.2015 14:15:08 izka197 napisał:
chciałabym wypróbować zestaw nr 2 Marion mleczko micelarne do demakijażu twarzy i oczu oraz Bielenda Expert Czystej Skóry płyn do demakijażu ponieważ oczyszczanie jest jednym z najważniejszych zabiegów pielęgnacyjnych- codziennie rano i wieczorem używam kosmetyków oczyszczających, bez tego etapu nie wyobrażam sobie mojej codziennej pielęgnacji, używanie tych produktów ma również wpływ na to jak działają kosmetyki których później używam- zarówno tych na dzień jak i na noc, więc myślę że ten zestaw sprawdziłby się idealnie i wpisał w mój codzienny rytuał. :)
06.12.2015 20:06:10 sabsabsab napisał:
Wybieram zestaw nr 2. To proste. A czemu? Dogłębne oczyszczanie twarzy stanowi dla mnie podstawę pielęgnacji. To czynność bazowa, bez której dalsze kroki nie mają sensu. Zupełnie jak w matematyce. Gdy nie umiesz dodawac i odejmować, nie rozwiążesz najprostszego nawet równania. Co mi po perfekcyjnym makijażu wykonanym za pomocą najlepszych kosmetyków, jeśli moja cera będzie zanieczyszczona i z niedoskonałościami? Odpowiedź jest prosta- NIC! To nie ma prawa się udać i nigdy nie będzie wyglądało dobrze. Oczyszczanie twarzy jest dla mnie czynnością, bez której nie wyobrażam sobie dnia. Gdy wracam nad ranem z całonocnej imprezy nie myślę o tym, żeby po najszybszym możliwym prysznicu wetrzeć w siebie balsam do ciała i krem do stóp (chociaż powinnam). Marzę tylko o tym, alby zmyć z siebie pozostałości make-upu i iśc do łóżka. To właśnie doglębne oczyszczanie jest dla mnie metodą, za pomocą której mogę powiedzieć stanowczo grudkom i zaskórnikom „Do widzenia, nie zapraszałam was, nie jesteście tu wcale mile widziane”. Skuteczny demakijaz sprzyja także oczyszczaniu się skóry z toksyn, co ma miejsce szczególnie w nocy, a nieprawidłowe oczyszczenie skóry może zakłócić ten proces. Ja, ze względu na mój styl życia- wszystko w biegu i pośpiechu ponad wszystko cenię sobie ten czas, kiedy mam wolną chwilę, nic nie muszę, mogę włączyć restart i odciąć się od całego zgiełku. Chwile te lubi także moja skóra, gdy dogłębnie oczyszczona może wreszcie odetchnąć, zregenerować się i być gotowa na nowe wyzwania, aby razem ze mną podbijać świat. To dlatego wybieram zestaw oczyszczający :)
06.12.2015 20:39:54 szpachela napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr 4, ponieważ rozpoczęłam walkę z nadmiarem kilogramów. Nie wstydzę się przyznać: mam 7 kilo nadwagi! Powiedziałam sobie w końcu dość! Trzeba wrócić do dawnej sylwetki. Nie tyko dla dobrego samopoczucia, ale i dla zdrowia. Zestaw wyszczuplająco-antycellulitowy w połączeniu z silną motywacją, dietą i ćwiczeniami przyczyniłby się do spadku wagi i poprawy mojego samopoczucia :)
06.12.2015 22:20:15 alamirka napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr 1. Na co dzień stosuję podkłady kryjące, gdyż moja cera potrafi sprawić mi przykre niespodzianki.Borykam się z niedoskonałościami, przebarwieniami i poszarzałą cerą. Tylko podkład kryjący sprawia, że moja twarz uzyskuje jednolity kolor. Chętnie poznam nowe podkłady, tych dwóch nie miałam jeszcze okazji przetestować.