Strona główna Aktualności Czy joga jest dla Ciebie?

Czy joga jest dla Ciebie?

przez admin
Szukasz sposobu, by zachować dobre samopoczucie, zdrowie i witalność, gdy za oknem jest zimno i szaro? Zacznij ćwiczyć jogę! To najlepszy sposób na uśmiech, energię, siłę oraz spokojny i otwarty umysł w trakcie jesienno-zimowych miesięcy. 
Zastanawiasz się jak zacząć? Jaki styl jogi wybrać? Które zajęcia będą najlepsze dla Ciebie?
  • Lubisz być w ruchu? Wybierz Ashtanga jogę, dynamiczny styl, w którym płyniesz przez pozycje wraz z oddechem;
  • Szukasz precyzyjnych instrukcji i zajęć dopasowanych do potrzeb Twojego organizmu? Zacznij od jogi metodą Iyengara;
  • Chcesz oczyścić organizm z toksyn? Wybierz Bikram Jogę, ćwicząc w temperaturze ok. 41 stopni i przy odpowiedniej wilgotności powietrza
rodzaje jogi jakie są
W czym pomoże Ci joga? 
Niezależnie od stylu, jaki wybierzesz, ćwicząc jogę poczujesz, jak Twoje ciało rozluźnia się, nabiera elastyczności, siły, Twój umysł uczy się wyciszać i koncentrować, a z zajęć wychodzisz lekki, zrelaksowany i pełny energii.
  • Szukasz sposobu na poradzenie sobie ze stresem, zabieganiem, przemęczeniem, problemami ze snem, koncentracją? Joga jest idealnym rozwiązaniem
  • Jeśli szukasz ulgi dla bolącego kręgosłupa – joga jest idealna. Przy poważniejszych dolegliwościach wybierz specjalne zajęcia terapii jogą, dla kręgosłupa lub zajęcia regeneracyjne.
  • Jesteś aktywna w innych dyscyplinach? Joga to idealne dopełnienie – rozciąga i zwiększa elastyczność, równomiernie wzmacnia ciało i wyrównuje asymetrię.
  • Jesteś w ciąży i chcesz się łagodnie wzmocnić i przygotować do porodu, znajdziesz dla siebie dedykowane zajęcia kobiece.
Joga jest dla każdego, bez względu na wiek i płeć.  Jogę ćwiczą również 60, 70, 80 – latkowie!
Jeśli chcesz się przekonać czy joga jest dla Ciebie to skorzystaj z propozycji Tygodnia Otwartych Drzwi – renomowane szkoły jogi w Twoim mieście w dn. 23 – 29 listopada 2015r zapraszają na zajęcia. 
Alejakobiet.pl

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej