Strona główna Aktualności Kąpielowe inspiracje w zgodzie z naturą

Kąpielowe inspiracje w zgodzie z naturą

przez admin

Szybki prysznic, czy relaksująca kąpiel? Kneipp® inspiruje, 15 minut tylko dla Siebie w domowym SPA (łac. sanitas per aquam, czyli zdrowie dzięki wodzie).

Nasz przepis na wewnętrzną równowagę: zapomnij o dniu powszednim, zanurz się w kąpieli i rozpieszczaj swoje zmysły esencjami do kąpieli Kneipp®.

Relaksująca i odprężająca „Kneipp® Esencja do kąpieli Totalny relaks Melisa” zawiera wartościowy, naturalny olejek eteryczny z melisy indyjskiej oraz ekstrakt z melisy cytrynowej. Melisa indyjska, zwana również citronellą, działa odprężająco i uspokajająco po ciężkim dniu. Jej zapach działa równoważąco na samopoczucie. Zawarty olejek eteryczny redukuje napięcie i działa wyciszająco.


Zalety „Kneipp® Esencja do kąpieli Totalny relaks Melisa”:

 • dobroczynny relaks przy wyczerpaniu i stresie
 • zawiera naturalny olejek eteryczny
 • silnie skoncentrowany, bardzo wydajny

Pojemność: 100 ml, sugerowana cena detaliczna: 19,99 zł
„Kneipp® Esencja do kąpieli Totalny relaks” dostępna w drogeriach: Dayli, Rossmann, Super Pharm

Sposób użycia: Na pełną wannę wody – napełnić 1 nakrętkę do oznaczenia ok. 10 ml. Emulsję do kąpieli wlać pod strumień bieżącej wody (temperatura 36-38°C) i rozkoszować się kąpielą przez 15-20 minut. 100 ml esencji = 10 kąpieli.

Aromatyczny płyn pielęgnujący pod prysznic Kneipp® Radosna chwila relaksu z naturalnymi olejkami z czerwonego maku i konopi ofiaruje dobre samopoczucie i radosne momenty. Nastrojowy, wesoły zapach odpręża ciało i duszę po stresie i napięciach życia codziennego. Naturalne olejki pielęgnacyjne zapewniają miękkie i sprężyste odczucie skóry.
Naturalna roślinna receptura pielęgnująca chroni skórę przed wysuszeniem. Badania potwierdzają również, że obserwujemy wyraźną poprawę odczucia skóry  podczas i po kąpieli pod prysznicem.

Zalety produktu

 • relaks dla ciała i duszy dla cudownych momentów
 • naturalna roślinna formuła pielęgnacyjna chroni skórę przed  wysuszeniem
 • badania potwierdzają zdecydowaną poprawę odczucia skóry w czasie i po kąpieli pod prysznicem

Pojemność: 200 ml, sugerowana cena detaliczna: 14,99 zł
Aromatyczny płyn pielęgnujący pod prysznic Kneipp® Radosna chwila relaksu  dostępny w drogeriach: Dayli

Kosmetyki posiadają znak „Ekspert w dziedzinie natury” potwierdzający jakość i skuteczność działania.

Kneipp® Aromatyczny płyn pielęgnujący do kąpieli Przytulna kąpiel

Delikatnie rozgrzewający i odprężający Aromatyczny płyn pielęgnujący do kąpieli Kneipp® Przytulna kąpiel z naturalnymi olejkami eterycznymi z imbiru i kardamonu daje przyjemne uczucie  ciepła i bezpieczeństwa.

Naturalnie natłuszczający olejek makadamia i wysokowartościowy ekstrakt z miodu pielęgnują skórę, pozostawiając miłe i ciepłe odczucie.

Połączenie odprężającego zapachu, intensywnego koloru i trwałej piany sprawia, że ta kąpiel jest prawdziwym przeżyciem dla zmysłów.


Zalety Kneipp® Aromatyczny płyn pielęgnujący do kąpieli Przytulna kąpiel:

 • delikatne ciepło i rozluźnienie dla miłych chwil
 • naturalne olejki
 • delikatna pielęgnacja
 • długo utrzymująca się piana
 • z imbirem, kardamonem, olejkiem makadamia i ekstraktem z miodu

Sposób użycia: na pełną wannę – napełnić 1 nakrętkę do oznaczenia. Płyn do kąpieli wlać pod strumień bieżącej wody (temperatura 36-38°C) i rozkoszować się kąpielą przez 15-20 minut. Nakrętkę opłukać. Produkt kosmetyczny.

poj. 400 ml, cena: 16,99 zł
Dostępność: Rossmann, Super Pharm, Drogerie Natura

Alejakobiet.pl

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej