Strona główna Aktualności Magic Jinn zna odpowiedź

Magic Jinn zna odpowiedź

przez admin
Zabawki interaktywne są bardzo popularne wśród najmłodszych i ich rodziców. Interakcja z zabawką może mieć wiele wymiarów – jednak niewiele zabawek łączy w sobie wiele poziomów interakcji, a do tego uczy logicznego myślenia i poprawia artykulację dźwięków.
Taką zabawką jest Magic Jinn firmy Dumel – bawiąc się tą (a raczej z tą) zabawką dziecko także uczy się, rozwija koncentrację i wyobraźnie oraz ćwiczy pamięć.
Magic Jinn to seria 3 zabawek (Magic Jinn Zwierzęta, Magic Jinn Państwa, Magic Jinn Przedmioty), które łączy podobny sposób działania.
Po włączeniu zabawki magiczny Jinn zaprasza dziecko do zabawy prosząc o pomyślenie nazwy zwierzęcia, państwa lub przedmiotu i zaczyna  zadawać pytania na które można odpowiedzieć na trzy sposoby: tak, nie lub nie wiem. Jeśli odpowiedź jest niewyraźna Jinn prosi o powtórzenie – w ten sposób dziecko poprawia umiejętność artykulacji. 
Magic Jinn sprytnie dobiera pytania, aby zdobyć jak najwięcej informacji o przedmiocie, państwie lub zwierzęciu i pokonać gracza! Magic Jinn łatwo się nie poddaje – jeśli w odpowiedzi za pierwszym razem poda niepoprawną nazwę, dalej zadaje pytania „zmuszając” dziecko do przetwarzania dotychczas podanych informacji, a tym samym dziecko rozwija pamięć i koncentrację.
Zabawka jest przeznaczona dla dzieci powyżej 5 roku zycia i kosztuje 89 złotych.
Grażyna Kowalik

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej