Strona główna Aktualności Jak odpowiednio dobierać dodatki?

Jak odpowiednio dobierać dodatki?

przez admin
Jest takie stare powiedzenie, a mianowicie że „diabeł tkwi w szczegółach” i jest to prawda. Każda kobieta wie jak ważne w każdym stroju są dodatki. To one stanowią o końcowym wyglądzie każdego stroju. Jednak nie każdy wie jak dobrze dobierać dodatki.
Każda kobieta wie o tym, że strój jest kompletny tylko wtedy jeśli dobierzemy do niego odpowiednio pasujące dodatki. Ktoś mógłby powiedzieć, że dodatki to tylko drobnostka. Owszem drobnostka, ale niezwykle ważna. Bez tej drobnostki strój jest niekompletny i nie będzie wywoływał takiego efektu jaki był wcześniej zamierzony. Ponadto dobór dodatków do stroju to wspaniała zabawa, która pozwoli nam popuścić wodze fantazji.
Torba dobra na wszystko
Jednym z najczęściej spotykanych dodatków do kobiecego stroju jest torebka. Żadna kobieta nie jest w stanie się bez niej obejść. Nie jest to taki zwykły dodatek to esencja kobiecości. Każda kobieca torebka kryje w sobie mnóstwo sekretów. Jednak pamiętajmy, że i ona musi być odpowiedni dobrana do stroju. Najprościej jest zestawiać torbę i ubranie w podobnym stylu i kolorach. Warto znaleźć coś co łączy torebkę ze strojem może to być materiał, kolor lub styl. (cytuje: http://www.sakolife.pl/). Należy pamiętać jednak, że nie każda torba jest odpowiednia dla każdej kobiety. Osoby niskie i o tęgiej budowie powinny unikać dużych i ciężkich toreb. Mogą one dodatkowo optycznie „skrócić” właścicielkę. Z kolei wysokie i duże panie powinny unikać malutkich torebeczek.
 
Małe cacko
Biżuteria, to małe cacko, które kocha chyba każda kobieta. Ponadto biżuteria daje nam niezliczone możliwości jeśli chodzi o zestawienie jej ze strojem. To właśnie ona pozwala nam popuścić wodze fantazji. Kolczyki, wisiory, łańcuszki, bransolety, broszki, korale to istna kopalnia pomysłów jeśli chodzi o aranżację naszego stroju. Jednak i tutaj należy pamiętać, że biżuteria również powinna współgrać z całością naszego stroju i wyglądu. Musimy dopasować ją do siebie, a także do swojej budowy i figury. Na przykład osoby z krótką szyją niekoniecznie dobrze będą wyglądać w dużych okrągłych kolczykach. Zegarek może służyć nie tylko jako wskaźnik czasu, ale jest także świetnym dodatkiem do stroju.
Okulary, apaszki, paski
Inne dodatki to także okulary, apaszki czy paski. Warto jest mieć również te dodatki w swojej szafie. Szczególnie ciekawym i wdzięcznym dodatkiem są różnego rodzaju apaszki i szale. Robione są z różnych materiałów, w różnych kształtach i kolorach. Dlatego właśnie apaszki i szale możemy fantastycznie wykorzystywać jako dodatki do naszego stroju. Nadają się nie tylko do owijania na szyi, ale możemy je nosić przewiązane w pasie lub owijać nimi fantastycznie głowę. Nawet zwykły mały pasek może niepowtarzalnie zmienić wygląd naszego stroju i zupełnie odmienić go. Podobnie jest z takim drobiazgiem jak okulary. Dodatki wszelkiego rodzaju to idealny sposób na to, aby uatrakcyjnić nasz strój, nadać mu świeży i oryginalny wygląd. Nie bójmy się stosować dodatków, bawmy się nimi, pomogą nam stworzyć coś interesującego.
Alejakobiet.pl

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej