Strona główna Aktualności Wirtualne miejsce, prawdziwe zakupy, realne zadowolenie

Wirtualne miejsce, prawdziwe zakupy, realne zadowolenie

przez admin
Czy lubimy robić zakupy? – Większość z nas zapewne odpowie tak, a część z tej większości dorzuci jeszcze słówko „ale”. Jeśli się dobrze zastanowimy to tych „ale” nie będzie wcale tak niewiele.
Pierwsze „ale” to chroniczny brak czasu, drugie „ale” to niedogodności związane z zatłoczonymi centrami handlowymi (np. konieczność długiego poszukiwania miejsca parkingowego). Trzecie „ale” dotyczy oczywiście cen oferowanych towarów.
Czy jest sposób, aby ten zakupowy pesymizm zamienić na jego przeciwieństwo?
Tak! I to bez żadnego „ale”!
Tym sposobem jest odwiedzenie platformy zakupowej Shopalike.pl, dzięki której będziemy mieli dostęp do produktów z blisko 240 sklepów internetowych oferujących znane polskie i zagraniczne marki – cóż za oszczędność czasu i
jaki wybór! Bez stania w kolejkach, krążenia po parkingach, bez presji czasu.
Za to z atrakcyjnymi cenami, a jeśli dodatkowo uwzględnimy wyjątkowe rabaty oferowane przez sklepy obecne na platformie zakupowej ShopAlike to nie pozostanie nam nic innego jak dodanie adresu www.shopalike.pl do „Ulubionych”.
Zakupy ułatwi także darmowa aplikacja dostępna bezpośrednio na stronie, która
bardzo przejrzyście prezentuje towary z aktualnej oferty. Do pobrania tutaj.
Obsługa aplikacji jest intuicyjna, żeby nie użyć sformułowania „dziecinnie prosta”. Jeśli nie jesteśmy pewne, czy wybrany towar to jest to czego w 100% chcemy to aplikacja umożliwia
stworzenie listy zakupów i nazwanie jej np. „do zastanowienia się” – jeśli po kilku dniach zdecydujemy się na zakup wystarczy wrócić do wcześniej stworzonej listy.
Aplikacja oferuje bardzo szczegółowe filtry ułatwiające wyszukanie odpowiadającego nam produktu np. szukając butów możemy nawet określić wysokość obcasa! 
Jeśli chcemy kupić komuś prezent to nie musimy przeczesywać wszystkich kategorii produktów – aplikacja grupuje pomysły na prezent w kategorii „Prezenty”, a jeśli istotnym kryterium wyboru jest dla nas cena to warto zajrzeć do kategorii „Wyprzedaże”.
Odwiedzając Shopalike.pl i zapisując się do newslettera automatycznie
otrzymamy zniżkę na zakupy.

Korzystając z platformy zakupowej lub z
aplikacji ShopAlike
mamy dostęp zarówno do marek globalnych jak i polskich –
w obydwu przypadkach zakupy będą przyjemne, a ceny przyjazne.

Alejakobiet.pl

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej