Strona główna Aktualności Spersonalizowana biżuteria dla każdej damy

Spersonalizowana biżuteria dla każdej damy

przez admin

Wraz z pojawieniem się na światowych rynkach dużych koncernów związanych z branżą modową, coraz trudniej jest nam wyrazić przez ubranie własną osobowość. Świadomość  powielania tych samych wzorców i stylów sprawia, że nieraz zatracamy się we własnej chęci wyróżnienia się spośród tłumu. Tymczasem wystarczy tylko jeden drobny dodatek, aby przykuć uwagę otoczenia.

Postaw na subtelne dodatki
Krzykliwe hasła na koszulkach czy czapkach z daszkiem odchodzą powoli do lamusa ustępując miejsca wyrażaniu siebie w nieco bardziej delikatny sposób. O czym mowa? Otóż niezmiennie od kilku sezonów rekordy popularności bije personalizowana biżuteria będąca historią zaklętą w małych detalach. Grawerowane napisy, daty rocznic czy sentencje to tylko niektóre z pomysłów na eksponowanie własnego „ja”. Designerzy potwierdzili również, że moda na imienne dodatki nigdy nie umarła, a my wciąż z przyjemnością wybieramy motywy z pierwszymi literami imion- czy to własnych, czy najdroższych sercu osób.  
Biżuteria według indywidualnego pomysłu 
Projektanci mają jednak w tym wszystkim swój najmniejszy udział. W końcu biżuteria personalizowana to osobiste dzieło nas samych wykonane wedle własnego projektu. Sklepy internetowe (np. http://mokobelle.pl) dają nam możliwość indywidualnego doboru kamieni, nitek oraz zawieszek. Jeśli więc od zawsze pragnęłaś stworzyć swoją biżuterię, choć brak ci zdolności manualnych, konfigurator pozwoli ci na dowolne dobieranie półproduktów aż do finalnego momentu, w którym będziesz zadowolona ze swojego projektu.  To jednak nie wszystko. Wiele producentów posiada w swojej ofercie zawieszki przypominające o konkretnych wydarzeniach z życia czy zainteresowaniach właścicielki, do których należą gadżety takie jak stópki dziecka, wieża Eiffla czy nuty.   Najbardziej ekskluzywną wersję personalizowanej biżuterii stanowią bransoletki stworzone z najwyższej klasy materiałów – kamieni szlachetnych, srebra czy złota. Modyfikowanie tego rodzaju dodatku jest banalnie proste, więc zależnie od nastroju i charakteru kreacji, do której bransoletkę dobieramy, możemy nieustannie komponować nowe zestawienia.  
Alejakobiet.pl

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej