Strona główna Aktualności Coaching, który znasz od swoich narodzin. Video sponsorowane

Coaching, który znasz od swoich narodzin. Video sponsorowane

przez admin
Coaching robi mniej lub bardziej zasłużoną furorę na całym świecie – ale czy wiesz, że byłaś poddana najlepszemu z możliwych procesowi coachingu od dnia swoich narodzin, a na dodatek nie musiałaś nic płacić, a sesja trwa do momentu, w którym czytasz ten tekst?
Ten proces obejmujący dwa niezbędne elementy profesjonalnego coachingu, czyli wiedzę i doświadczenie został wzbogacony o coś, czego żaden coach nie ma – miłość i nieograniczoną cierpliwość. Autorką i realizatorką całego „programu nauczania”, który zaczął się w dniu Twoich urodzin była i pewnie jest Twoja mama.
Czy zawsze zgadzałaś się ze swoim „coachem”? Pewnie nie, a spory miały nieraz bardzo burzliwy przebieg. Rady mamy przyjmowałaś głośnym „O nie! Znowu!” lub zbywałaś wzruszeniem ramion. W najlepszym razie milcząco potakiwałaś głową dla „świętego spokoju”.
Ale z biegiem lat coś zaczęło się zmieniać i choć do tej pory poddawałaś mamine rady w wątpliwość, to teraz często sama przed sobą zaczęłaś przyznawać, że one „mają sens” i że „mama miała rację”. 
W każdej sesji coachingu jest element informacji zwrotnej – więc może warto powiedzieć mamie w czym miała rację? Nagrodę zobaczysz w jej oczach.

Obejrzyj film i sprawdź dlaczego „mama miała rację”.

http://video.unrulymedia.com/wildfire_366905964.js

Video sponsorowane przez NIVEA
Alejakobiet.pl

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej