Strona główna Aktualności Wiosenne spojrzenie z soczewkami kolorowymi

Wiosenne spojrzenie z soczewkami kolorowymi

przez admin
Gdy tylko nadchodzi wiosna, wielu z nas pragnie wprowadzenia zmian, również w wyglądzie. Dlatego na wiosnę taką popularność zyskują soczewki kolorowe. Dzięki nim możemy zmienić swoje spojrzenie.
Odświeżenie wizerunku na wiosnę to chyba jedno z podstawowych pragnień, jakie nam towarzyszą wraz z nadejściem ciepłych i słonecznych dni. W tym czasie największe oblężenie mają wszystkie kluby sportowe i siłownie, fryzjerzy i kosmetyczki mają pełne ręce roboty, wyrzucamy wtedy z szaf stare ubrania, kupujemy nowe. Soczewki kolorowe stanowią jeden z popularniejszych wyborów, które niesie ze sobą wiosna i zmiany.
Soczewki kolorowe – odśwież spojrzenie na wiosnę
Soczewki kolorowe dają chyba największe możliwości zmian wizerunku. Ani fryzura, ani nowe ubranie nie zmieni nas tak, jak nowy kolor oczu. Każdy z nas na pewno marzył kiedyś, jak to jest mieć oczy innego koloru, jak wtedy wygląda świat? Teraz marzenia stały się możliwe i bardzo proste do zrealizowania.
kolorowe soczewki kontaktowe

Na chwilę czy na dłużej?
Bez względu na to, czy chcesz zmienić kolor oczu na chwilę, jeden wieczór, dzień, czy na dłużej, soczewki kolorowe dają takie możliwości. Wystarczy wybrać odpowiedni rodzaj soczewek kontaktowych. Mogą to być:

  • soczewki kolorowe jednodniowe (np. Freshlook 1-Day Colors),
  • soczewki kolorowe miesięczne (np. Freshlook Colors, Freshlook Colorblends, Air Optix Colors).

Soczewki miesięczne użytkowane są przez 30 dni, więc jeżeli jesteś gotowy na zmiany, to najlepszy wybór dla ciebie. Przez cały miesiąc będziesz mógł poczuć się zupełnie inaczej. Do nowego koloru oczu możesz dobierać inny niż zwykle makijaż, kolor ubrań, stylizacje. Takie soczewki dają możliwości wprowadzenia wielu zmian i zabawy z ich rezultatu.
Soczewki kolorowe jednodniowe wymienia się każdego dnia na nową, świeżą parę. Dlatego, jeżeli dopiero zastanawiasz się nad zmianą koloru oczu, albo chcesz przetestować, jak będziesz się czuł z nowym spojrzeniem, warto wybrać tę opcję. Możesz nakładać takie soczewki na specjalne okazje – randkę, kolację, imprezę. A jeżeli najdzie cię ochota, zawsze możesz też założyć je na co dzień do pracy. Soczewki jednodniowe dadzą ci czas, aby na spokojnie przyzwyczaić się do nowego wyglądu.

Duża paleta kolorów
Wybór kolorów soczewek kontaktowych jest ogromny. Są soczewki kolorowe, które mają na przykład za zadanie tylko podkreślić i pogłębić naturalny kolor oczu (np. Freshlook Dimensions). Inne soczewki natomiast pozwalają na całkowitą zmianę koloru własnej tęczówki (np. Freshlook Colors) i umożliwiają zmianę całkiem ciemnych oczu na jasne i odwrotnie. Ponadto wśród palety kolorów znajdują się także kolory całkiem oryginalne, które nie występują w naturze, jak na przykład: fiolet, turkus, miód. Jednak są one na tyle delikatne, że wyglądają ładnie. Tylko do nas należy decyzja, na który kolor się zdecydujemy.
Alejakobiet.pl

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej