Strona główna Aktualności Jak znaleźć swój styl? Zacznij od głowy.

Jak znaleźć swój styl? Zacznij od głowy.

przez admin

Dla jednych nakrycie głowy to ochrona przed zimnem, inni natomiast traktują je jako dodatek, który odzwierciedla ich styl. Coraz częściej na ulicach można spotkać mężczyzn, którzy są nienagannie ubrani i wyglądają jak modele ze światowych wybiegów. Dobrze skrojone garnitury, stylowe buty, przystrzyżona broda i charakterystyczne czapki z daszkiem na głowie.

Całość ich wizerunku to niezwykła harmonia i naprawdę nie można się do niczego przyczepić. W starodawnych czasach, to charakterystyczne nakrycie głowy było używane przez żołnierzy, jednak teraz wróciło na ulice i cieszy się coraz większą popularnością. Wiek mężczyzn nie gra tutaj żadnej roli. Czapki te noszą małe dzieci, które wyglądają w nich pociesznie, ale spotykamy je także wśród młodzieży i dystyngowanych mężczyzn z klasą. Kaszkiet to styl, który pasuje do kamizelki, eleganckich spodni w drobna kratkę i butów typu botki. Tak ubrany mężczyzna zwraca uwagę przechodniów na ulicy, a wśród kobiet budzi prawdziwy zachwyt. Oto bowiem mamy do czynienia z angielskim dżentelmenem. Charakterystyczny dla kaszkietów płatki daszek sprawia, że twarz mężczyzny wydaje się być inspirująca, dlatego warto zainwestować w ten drobny dodatek do garderoby. Kolor zależy od twoich upodobań. Najbardziej popularne kaszkiety występują na rynku w wersji czarnej lub grafitowej, często w tak zwaną kratkę. W opcji sportowej ciekawym rozwiązaniem może być kaszkiet w jasnych i kontrastowych do całego stroju kolorach. Dlatego do jeansów pasują na przykład białe lub turkusowe, dzięki czemu jeszcze bardziej zwracają na siebie uwagę. Przy wyborze tego typu akcesoriów, kieruj się jednak jakością wykonania. Daszek w kaszkiecie powinien być idealnie wyprofilowany i sztywny, dzięki czemu będzie ekskluzywnym dodatkiem do twojego stroju, a nie marnie wykonanym nakryciem głowy na jedno wyjście. Jeśli chcesz wyróżniać się stylem pomyśl o tym, żeby każdy element twojego ubrania tworzył spójną całość. Niech twoja czapka stanie się charakterystyczna dla twojego stylu. Zasługujesz na to, by wyróżnić się w tłumie a nakrycie głowy może być tego powodem.
Alejakobiet.pl

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej