Strona główna Aktualności Jaka bielizna najbardziej pasuje do Twojej osobowości?

Jaka bielizna najbardziej pasuje do Twojej osobowości?

przez admin

Bielizna jest nieodłącznym elementem kobiecej garderoby. Trudno nam bez niej wyobrazić sobie codzienność. Czy zastanawiałaś się kiedyś, jaki jej styl najbardziej odwzorowuje Twoją osobowość? Odpowiedz na poniższe pytania, a dowiesz się, jaka bielizna najbardziej do Ciebie pasuje!

1. Piątkowy wieczór spędzam:
a) W modnym klubie
b) Przed telewizorem oglądając komedię romantyczną
c) Na najnowszej premierze teatralnej
d) Na treningu w klubie fitness

2. Twój sposób na zdobycie wymarzonego faceta:

a) Seksowna stylizacja
b) Wyprawa na długi spacer na łonie natury
c) Wciągnięcie w interesującą rozmowę
d) Zaproszenie na wycieczkę rowerową


3. Twoje śniadanie to zazwyczaj:

a) Wyprawa do jednej z modnych knajpek
b) Croissant i kawa
c) Jajecznica, tosty i angielska herbata
d) Owsianka z owocami sezonowymi

4. Z którą z wymienionych gwiazd najbardziej się utożsamiasz?

a) Scarlett Johansson
b) Sienna Miller
c) Monica Belluci
d) Anna Lewandowska

5. Idealny facet dla Ciebie to:

a) Chris Hemsworth
b) Gerard Butler
c) Daniel Craig
d) Cristiano Ronaldo

Przewaga odpowiedzi „a”:

Sexy Kusicielka – jesteś pewną siebie, modną kobietą. Uwielbiasz być zauważana i znajdować się w centrum uwagi. Wiesz, jak perfekcyjnie wyglądać i jak podkreślić swoje walory. Najchętniej wybierasz odważną bieliznę w wyrazistych kolorach, a czerwień wyzwala w Tobie boginię, której nikt nie może się oprzeć…

Przewaga odpowiedzi „b”:

Niepoprawna romantyczka – nie lubisz żyć w biegu, wolisz delektować się każdą chwilą. Najlepiej czujesz się w gronie najbliższych przyjaciół, z dala od zgiełku miasta. Jak mało kto potrafisz dostrzec piękno otaczającego nas świata. Marzysz o silnym rycerzu na białym koniu, który zabierze Cię w podróż życia. Najchętniej wybierasz bieliznę w kolorach natury, często z ciekawymi wzorami.


Przewaga odpowiedzi „c”:

Wielbicielka klasyki – jesteś kobietą inteligentną, zaradną życiowo. Wiele uwagi przywiązujesz do tradycji. Czasem marzysz by przenieść się w czasie kilka wieków wstecz, kiedy powszechnie obowiązywały zasady etykiety, a każdy mężczyzna był gentlemanem. Wielbisz klasyczne kanony piękna i z nimi się utożsamiasz. Bielizna, jaką najczęściej zakładasz jest w stonowanych kolorach, a najlepiej czujesz się w bieli bądź czerni.

Przewaga odpowiedzi „d”:

Wiecznie aktywna – wyznajesz zasadę, że „dzień bez treningu to dzień stracony”. Dbasz o swoje ciało, zwracasz uwagę na skład posiłków, które spożywasz. Jednym słowem – jesteś perfekcjonistką, która w przemyślany sposób dąży do doskonałości. Twoim zdaniem bielizna powinna być niewidoczna, nieodznaczająca się pod ubraniem, dlatego najczęściej wybierasz gładkie fasony w kolorach beżu.

Alejakobiet.pl
na podstawie materiałów firmy Nipplex

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej