Strona główna Aktualności Z tą pomocą schudniesz zdrowo i skutecznie

Z tą pomocą schudniesz zdrowo i skutecznie

przez admin
DietMap to program wprost stworzony dla pragnących schudnąć. Nie jest to kolejny plan żywieniowy który ściągamy z Internetu. To zupełnie nowa propozycja dla wszystkich dbających o linię.
Co wyróżnia aplikację DietMap na tle innych? Przed wszystkim funkcjonalność. Już sama rejestracja jest przyjemna i pozwala nam na ustawienie własnej diety. Na początku decydujemy, jaką metodą pragniemy się odchudzać. Stajemy przed wyborem diety. Program oferuje zbilansowany plan żywieniowy, plan dla cukrzyków, wegetarian oraz osób nietolerujących glutenu. Niezdecydowani mogą przeczytać którą informację o każdym z tych planów żywieniowych i wybrać, ten który najbardziej im odpowiada. Po zaznaczeniu naszej preferencji przechodzimy dalej. Wprowadzamy podstawowe dane, na bazie których program oszacuje ile kalorii powinien mieć nasz plan żywieniowy. Po wprowadzeniu masy ciała, wzrostu, określeniu płci wybieramy swoja aktywność fizyczną. Są trzy warianty: niska, umiarkowana i wysoka. Dla tych, którzy nie orientują się w tej kwestii obok jest całkiem zgrabna i sensowna podpowiedź. Na tym samym etapie określamy ile posiłków dziennie pragniemy spożywać. Dostępne są jedyne zdrowe warianty , czyli 3, 4 lub 5 posiłków oraz określamy godzinę pierwszego dania w ciągu dnia. Przechodzimy dalej. W kolejnym kroku określamy ile pragniemy schudnąć i kiedy chcemy zakończyć dietę. To bardzo interesując i przydatna opcja. Nikt nie narzuca nam tempa. Jednak wszytko pozostaje w granicach zdrowego rozsądku. Jeśli narzucimy zbyt szybkie tempo, program informuje nas o tym i uniemożliwia akceptację terminu zakończenia diety lub sugeruje mniejszą utratę masy ciała. W podanym przez nas czasie. Po tym kroku jesteśmy już o moment od otrzymania indywidualnego planu żywieniowego.
Teraz możemy działać. Oprócz otrzymania zbilansowanego planu żywieniowego otrzymujemy także szeregów funkcji, które umożliwiają nam sprawne nim zarzadzanie. Począwszy od komponowania własnych posiłków, dodawania produktów i przekąsek do menu skończywszy na wymianie całych posiłków tak, aby podstawowe założenia diety nie uległy zmianie. Dzięki tym opcjom możemy modyfikować swoją dietę bez obawy, że odbije się to negatywnie na naszym odchudzaniu. Dzięki opcjom takim jak historia diety czy moje wyniki możemy kontrolować swoje żywienie i modyfikować wartość odżywczą i energetyczną całodziennego, tygodniowego i miesięcznego jadłospisu.
DietMap to nie tylko możliwość zarządzania dietą. To także przypominajka, która sprawi, że nie ominiemy żadnego posiłku. To również kontroler naszej wagi, który będzie domagał się jej aktualizowania, a po każdym wpisie zarejestruje zmianę i przedstawi ją w formie czytelnego wykresu. Bardzo dużym ułatwieniem i ogromnym atutem aplikacji jest generowanie automatyczne listy zakupów na dany tydzień. Dzięki temu w jednym miejscu mam spis wszystkich niezbędnych w diecie produktów. Idą do sklepu z taką listą możemy być pewni, że niczego nam nie zabraknie, gdy przyjdzie moment gotowania obiadu.
Baza produktów, potraw i przepisów, które oferuje DietMap jest ogromna. Śmiało możemy po niej buszować, wymieniać posiłki i dodawać swoje ulubione przekąski na każdym etapie diety. Program będzie stał na straży diety i zmodyfikuje dalszy plan żywicowy obniżając np. kolację.
Odchudzanie z DietMap to nie tylko sztywne zasady i założenia. To podręczna pomoc w odchudzaniu, którą możemy mieć w komputerze, na tablecie czy najbliżej nas – w telefonie. Z takim programem odchudzanie nie jest już udręką i katorgą. Co więcej, może stać się przyjemne, a przede wszystkim skuteczne.
Projekt Dietmap jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. 
Fundusze Europejskie – dla rozwoju innowacyjnej gospodarki. Inwestujemy w waszą przyszłość.

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej