Szukaj
Newsletter
Imię:
E-mail:
Logowanie

Testuj zestawy kosmetyków - II edycja

Data: 02.09.2014


Lubicie testować kosmetyki? Odpowiedź jest oczywista, dlatego zapraszamy was do kolejnej edycji naszej zabawy - testowania zestawów kosmetyków.

Przygotowaliśmy dla Was 4 zestawy kosmetyków, ale wcześniej zasady uczestnictwa w
naszej zabawie.

1.  Sprawdź jakie kosmetyki są dostępne w każdym z zestawów.

2.  Wybierz ten zestaw, który chciałabyś otrzymać do testów.

3. W komentarzach pod tym artykułem uzasadnij dlaczego chciałabyś otrzymać ten właśnie zestaw.

4. Aby dodać komentarz musisz być zarejestrowana i zalogowana.


Rejestracja - http://www.alejakobiet.pl/rejestracja

Logowanie - opcja logowania jest dostępna na samej górze serwisu.

Przypomnienie hasła - http://www.alejakobiet.pl/konto/przypomnij_haslo

5. Aby wziąć udział w naszej zabawie musisz lubić nasz portal na FB.

https://www.facebook.com/AlejaKobiet

6. Wpisy można dodawać do 17 września 2014r.

7. Nagrodzone zostaną naszym zdaniem najciekawsze uzasadnienia.



A oto zestawy kosmetyków, które możecie otrzymać
:

1. Zestaw do pielęgnacji stóp
  •     Lirene krem do stóp - stop pękającym piętom
  •     Iwostin Propodia - aktywny krem na zrogowaceia


Zestaw 2






Zobacz także


Uroda

Creme brulee dla cery

Uroda

Pod prysznic po lepszy humor

Kuchnia

Gok Wan zaprasza na chińszczyznę

Zdrowie

Alergia nie bierze urlopu


 





Komentarze

02.09.2014 10:09:27 Stenka napisał:
Wybiera zestaw nr 1 bo to jest to co teraz potrzebuję. Moje stopy po wakacyjnych wędrówkach są w opłakanym stanie. Skóra pięt pęka i boli a w pracy trzeba na nich stać. Stosuję krem do stóp, ale nie pomaga, mam nadzieję, że będę mogła przetestować te pokazane w zestawie.
02.09.2014 10:47:58 dabek1234 napisał:
W mojej łazience takie skarby się skrywają: kosmetykami do pielęgnacji się nazywają. Pielęgnują me ciało od stóp do głów. A ja jestem szczęśliwa znów. Zestaw taki aktualnie mama posiada,muszę przyznać,że aż z wrażenia siada! Zapach unosi się w całej łazience. A ja z tego powodu aż klaszczę w ręce. Uwielbiam aromatyczne serum czy modelujące kremiki do ciała,ciągle bym więcej i więcej kupowała. Bo moja skóra chociaż sucha,kocha "topić" się w luksusach. Rano jak i wieczorem smaruję ciało wyszczuplającym żelem ,on jest super przyjacielem.A następny w pielęgnacji krok, to nasmarować swe ciało codziennie a nie raz na "ruski" rok.Takie cuda to nowinki - dla mej skóry witaminki:) Dlatego zestaw numer 2 bym wybrała,żebym już mamie więcej nie podkradała:) Dlatego chciała bym-żebyście dali szansę mi-abym zobaczyła jak ma skóra cudnie lśni! :)
02.09.2014 10:56:36 ShoppingLinka napisał:
Tyle dobroci na raz? Moje stopy oszaleją jak dostaną zestaw nr 1. Są w tragicznym stanie po wakacjach! Natomiast swoje wrażenia po testowaniu umieszczę na blogu ewelina.pociask.pl :)
02.09.2014 10:58:15 JagodaSz napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr 3 - zestaw mascar. Ostatnio stałam się miłośniczką mascar, moje rzęsy naturalnie są bardzo długie, po pomalowaniu z łatwością uzyskuję "efekt sztucznych rzęs", co niezmiernie mi się podoba, jednak wciąż szukam mascary, która najlepiej się spisze.
02.09.2014 10:58:56 JagodaSz napisał:
Dodam, że prowadzę bloga pod adresem testowanieprobki.blogspot.com
02.09.2014 11:03:44 kasienka1982 napisał:
3. Zestaw mascar mascara Bell Fun Night mascara Avon Aero Volme Kiedy mnie spyta ktoś nieznajomy- jaki jest Twoj kosmetyk ulubiony? Mówię od razu i bez wahania, ze to maskara- glupie pytania. Maskara dla mnie jest częścią świata, Uwielbiam ją i kocham jak brata. Towarzyszy mi w każdym życia dniu , Żegnam ją tylko ,gdy się kładę do snu. Chętnie przygarnę te nowe maskary do testów
02.09.2014 11:06:54 Agoocha napisał:
Chciałabym przetestować zestaw maskar. Moje rzęsy nie należą do długich i gęstych, ale wciąż wierzę, że uda mi się znależć maskarę, która sprawi, że moje oko będzie seksownie podkreślone :)
02.09.2014 11:09:02 anetbli napisał:
Mój wybór to zestaw nr 4. O nic innego kobieta nie powinna dbać tak szczególnie jak o higienę intymną. Dla mnie jest to coś oczywistego. Dlatego też chciałabym móc przetestować zestaw nr 4. Mam bardzo często problemy typu pieczenie, podrażnienie, byłabym więc idealną testerką dla tego typu kosmetyków.
02.09.2014 11:13:09 MamaKlaudii napisał:
Wybieram zestaw nr 2 ponieważ obecnie sie odchudzam i chciałabym wypróbować coś na moje ciało aby bardziej je ujędrnić. Jestem osobą, która lubi eksperymentować, jednak jeżeli jakiś kosmetyk przypadnie mi do gustu zostaje jego wierną fanką. Chciałabym zostać testerką tych produktów by mieć możliwość poznania bardziej marek Avon oraz Eveline Cosmetics. .Dlaczego ja? Dwa razy sprawdzę produkt zanim zrecenzuje go. Często widzę na blogach jak dziewczyny recenzują kosmetyk, którego> użyły 2-3 razy, a przecież nie na tym to polega. Skutki niektórych produktów są widocznie dopiero po dłuższym stosowaniu i wtedy taka recenzja ma szansę być naprawdę rzetelną i zgodną z rzeczywistością.Chciałabym dzielić się swoimi spostrzeżeniami,rzeczowymi i jasnymi recenzjami na temat różnych kosmetyków z innymi kobietami.Wiem,że w ten sposób pomagam im podjąć decyzję odnośnie zakupu danego kosmetyku. Bardzo interesuje mnie zestaw nr 2 bo zależy mi także na jędrności mojego ciała oraz pięknym wyglądzie.
02.09.2014 11:14:20 annar1992 napisał:
Wybieram zestaw nr.3 Mam bzika na punkcie rzęs. Lubię gdy są maksymalnie wydłużone, mają zwiększoną objętość bez grudek i sklejania. Myślę, że akurat ten zestaw spełni moje oczekiwania i byłoby mi bardzo przyjemnie gdybym mogła przetestować ten zestaw.
02.09.2014 11:16:43 malgosiakraw napisał:
Zestaw nr 3 czyli mascary Często kupuję nową w nadziei,że wreszcie trafię na taką,z której będę w stu procentach zadowolona ale do tej pory nie udało mi się.Chciałabym mieć długie,seksowne rzęsy,podkręcone,idealnie umalowane.No i marzę,że trafię na mascarę,która będzie trwała,bezpieczna,łatwa w użyciu...I będę się mogła pochwalić perfekcyjnym makijażem i idealną mascarą
02.09.2014 11:22:54 Hostessa napisał:
Bardzo chętnie przetestuję zestaw nr 3, czyli zestaw mascar. W mojej kosmetyczce nie może zabraknąć dobrego podkładu i tuszu do rzęs - bez takiego minimum makijażowego nie ruszam się z domu. Jednak najważniejszą częścią mojego make-upu są właśnie oczy! To właśnie one są zwierciadłem duszy i idealnie podkreślone pozwalają uwodzić spojrzeniem. Z natury mam krótkie rzęsy, które potrzebują nadania im wyrazistości. Chętnie sięgam po coraz to nowe mascary, szukając tej jedynej, idealnej, która sprawi, że mojemu spojrzeniu nie da się oprzeć. Może to właśnie te z zestawu nr 3 okażą się najlepsze do tego zadania.
02.09.2014 11:32:09 Agus34 napisał:
Miło byłoby przetestować kosmetyki do stóp. Jestem osobą aktywną a moje pięty ostatnio zaczęły płata mi figle. Pękają ,są suche i nie bardzo wiem jak sobie z nimi poradzić. Dajcie nam szansę przetestować zestaw nr1 do pielęgnacji stóp.
02.09.2014 11:39:23 Erna napisał:
Wybieram zestaw do higieny intymnej nr 4, dlatego że zależy mi na zdrowi tej części ciała, o którą bardzo się troszczę i dbam należycie, poszukując dobrych kosmetyków do pielęgnacji. Chciałabym przetestować kosmetyki do higieny intymnej i poznać ich właściwości oraz, który z nich jest lepszy, ponieważ żadnego z nich jeszcze nie stosowałam.
02.09.2014 11:42:36 Lenka1303 napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr 3 . Dlaczego ? Ponieważ mam średniej długości rzęsy i chciałbym w końcu trafić na taką mascare która uwydatni moje rzęsy i je podkreśli . Stosowałam wiele marek I nadal szukam ale jak do tej pory nie trafiłam . Moja kobieca intuicja podpowiada mi że to może być jedna z nich :) i dlatego chciałabym się przekonać :)
02.09.2014 11:54:52 BeatkaGG napisał:
Chciałabym przetestować zestaw 3. Jestem zdania, że kobieta nie powinna wychodzić z domu bez chociażby umalowanym rzęs. Zawsze stosuję się do tej zasady w związku z tym jestem idealną kandydatką do testów.
02.09.2014 12:01:48 asienka900 napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr 2, ponieważ lubię nowinki kosmetyczne bo jestem osobą, która lubi eksperymentować, jednak jeżeli jakiś kosmetyk przypadnie mi do gustu zostaje jego wierną fanką. Jestem zainteresowana kosmetykami Państwa Firmy, jednak chciałabym najpierw przetestować Wasze kosmetyki, zanim kupię produkt pełnowymiarowy. Mam duże problemy ze suchą skórą, z którymi nie mogę sobie poradzić. Moja skóra była mieszana, zmieniła się w suchą i wrażliwą. Wciąż jest przesuszona, podrażniona i reaguje alergicznie. Wiele czynników na to wpływa np. słońce i mróz, zmiana wody, kosmetyki do demakijażu czy klimatyzacja. Staram się temu zapobiec, ale skóra nadal była ściągnięta i zaczerwieniona. Mam wrażenie, że jest zeschnięta jak ziemia, na którą od dawna nie spadła kropla deszczu i czułam jej szorstką jak papier ścierny powierzchnię. Stosowałam wiele kosmetyków bez trwałego rezultatu. Na ciele pojawiły mi się rozstępy, na które chciałabym zastosować ten kosmetyk. Chciałabym jakoś zwalczyć cellulit, który się pojawił Nie każdy kosmetyk jest dla mnie odpowiedni, jednak bardzo zaciekawiły mnie Państwa kosmetyki. Słyszałam wiele pochlebnych opinii na temat tych kosmetyków od moich znajomych, jednak nigdy nie miałam okazji ich wypróbować. Chciałabym zostać waszą testerką by mieć możliwość poznania nowej marki kosmetyków oraz ewentualnego polecenia ich na moim blogu. Kosmetyki to mój mały nałóg. Kwitnący wrzesień nastraja pozytywną energią. Latem nasza skóra potrzebuje wyjątkowego nawilżenia aby ciągle wyglądać zdrowo i pięknie. Dookoła ciepło, pogoda wręcz wymarzona na zrobienie czegoś, na co ostatnio brakowało mi czasu! I wtedy pomyślałam sobie: muszę pobuszować w Internecie! Jako osoba młoda, kreatywna, szczera oraz otwarta na wszelkie nowości, jestem odpowiednią osobą do „udźwignięcia ciężaru” testowania. A w dodatku swoje recenzje umieszczam na stronie internetowej. Kosmetyki uwielbiam sprawdzać je na swoim ciele. Nie chce wydawać pieniędzy a potem okazuje się że nie mogę tego używać. Ale nie tylko z tego powodu chce zostać testerką. Jest to bardzo miłe i fajne doświadczenie o którym marzy mnóstwo kobiet. Była bym bardzo szczęśliwa, gdybym to ja mogła testować i opiniować produkty. Mam nadzieję, że ten krem zadba o moją wysuszona i zmęczoną skórę, aby ona była ciągle piękna i zniewalająca latem. Jeżeli jakiś produkt mi się spodoba zawsze zostaje u mnie na dłużej i polecam go na blogu.
02.09.2014 12:02:27 Drocia65 napisał:
Chciałabym przetestować zestaw numer 4. Jeszcze nie próbowałam żeli do higieny intymnej z tych firm i są dla mnie nowością. Często występują podrażnienia podczas stosowania tego rodzaju kosmetyków a co najgorsze nie łagodzą podrażnień. W swojej wieloletniej karierze nie trafiłam na "ten" kosmetyk który spełniałby oczekiwania miejsc intymnych. Lubię spędzać czas na dzielenie się opiniami o kosmetykach i z chęcią udzieliłabym recenzji dla tych żeli.
02.09.2014 12:08:47 frugola25 napisał:
Było by mi ogromnie miło przetestować zestaw do higieny intymnej nr 4 . Przywiązuję ogromną wagę do higieny intymnej. Dbam bardzo o tamte rejony dlatego mam pewne doświadczenie i wiedzę odnośnie takich rodzajów kosmetyków i ich marek. Więc myślę że moja opinia była by rzetelna, wniosła by dużo jak i pomogła innym w wyborze odpowiedniego kosmetyku.
02.09.2014 12:12:01 osasetkao napisał:
Zestaw: Eveline Slim Extreme 4D - diamentowe serum wyszczuplające przeciw cellulitowi. Po ciąży niestety zostało trochę zbędnych kg, które widać na nogach w postaci cellulitu, bardzo by mi pomogło wrócić do wcześniejszej formy.
02.09.2014 12:13:38 Alyssa napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr 3. Mascary to moja miłość. Bez nich nie wychodzę z domu. Przetestowałam już bardzo dużo mascar. Każda ma coś w sobie,ale ciągle im czegoś brakuje. A to się osypuje,a to skleja rzęsy lub minimalnie tylko wydłuża.Ciągle poszukuję ten idealnej, może to będzie właśnie ta z Avonu'u? Może z Bell'a? Kto wie,trzeba się przekonać.
02.09.2014 12:15:03 misiam8 napisał:
Która kobieta nie lubi kosmetyków pielęgnacyjnych? bo na pewno nie ja! zestaw nr 1 byłby prawdziwą ucztą dla moich stóp gdyż jak wiadomo ta partia naszego ciała wymaga szczególnej uwagi przez cały rok. Moje stopy- ileż one ze mną przeszły. Począwszy od treningów siłowych skończywszy na całonocnych imprezach w szpilkach. Nic dziwnego, że czasem mają dość i dają o tym znać odciskami, pękającymi piętami i przesuszeniem. Chciałabym się zrehabilitować i zadbać o nie szczególnie tej jesieni, a zestaw od alejakobiet ułatwiłby mi to. A mój mężczyzna jako osoba kochająca moje stopy byłby na pewno wniebowzięty!
02.09.2014 12:15:58 agnieszka.stankiewic napisał:
Wybrałabym zestaw nr 3. Dlaczego? Ponieważ często zmnieniam maskary, częściowo z ciekawości a częściowo, że nie sprawdzają się (rozmywają, sypią się z rzęs, szczoteczki są nieodpowiednie). Znalazłam oczywiście wśród nich perełki, które polecam znajomym. Chciałabym móc przetestować ten zestaw, ponieważ nie miałam jeszcze styczności z tymi produktami.
02.09.2014 12:17:48 paolka935 napisał:
Powiem tak. Wszystkie zestawy mnie nęcą i kuszą, ale to ten z numerem dwa jest dla mnie numerem JEDEN! A dlaczego? Opowiem Wam swoją historię. Przygodę z odchudzaniem rozpoczęłam dokładnie rok temu, ze skutkiem 28 kilogramów na minusie. Dostałam mega powera, zastrzyku energii i wielkie dawki motywacji od rodziny i znajomych. Staram się utrzymywać swą wagę, jednakże w wakacje trochę sobie odpuściłam. Jednym z powodów było to, iż musiałam bardziej skupić się na swoim dwuletnim synusiu, na Jego rehabilitacji. Walczyłam o to, aby w końcu zaczął samodzielnie chodzić. i tak w wieku dwóch lat i dwóch tygodni zaczął w końcu sam śmigać.;-) Odpuściłam dietę i ćwiczenia, bo myślałam że jak mogę skupić się na sobie w chwili, kiedy to mój syn mnie teraz najbardziej potrzebuje. Teraz wiem, iż trochę głupio zrobiłam, bo wszystko da się pogodzić. No cóż, przybyło mi parę kilogramów i brzuszek się powiększył, z czym zaczynam się już źle czuć. Dlatego też z dniem 1 września rozpoczęłam kolejna batalię o fit figurę, tak by czuć się seksowną, szczęśliwą i spełnioną osobą. I wcale nie ucierpi na tym mój mały synuś. Nie ukrywam, ze kosmetyki z zestawu drugiego bardzo pomogłyby mi w walce o szczuplejsze ciało i płaski brzuszek. Kosmetyki Eveline znam już od dawna i nigdy mnie nie zawiodły, natomiast te firmy Avon chętnie przetestuję po raz pierwszy. Uważam, że kosmetyki te naprawdę choć w małym stopniu pomogłyby mojemu ciału, ujędrniły skórę. Czułabym się jeszcze pewniej mając je przy sobie. No a potem znów mogłabym cieszyć się swym wyglądem i uśmiechać do swego odbicia w lustrze i powiedzieć o sobie fit mama. ;-)
02.09.2014 12:23:11 aniutka napisał:
Wybieram zestaw nr.1, a dlaczego bo moje stopy są w opłakanym stanie. Od dwóch lat borykam się z tym problemem. Pięty strasznie mi pękają i wyglądają na prawdę nie korzystnie, do tego zrogowacenia to jest koszmar. Teraz zbliża się okres jesienny a co się z tym wiąże to już będę nosiła pełniejsze buty ale latem to był koszmar, miałam wrażenie że wszyscy patrzą na moje pięty i to była mało komfortowa sytuacja dla mnie. Obawiam się , że jak czegoś nie zrobię to następne lato będzie takie samo. Nie umiem sobie z tym poradzić ale mam nadzieję ze przy użyciu tych kosmetyków będę mogła rozwiązać swój problem. Wiadomo że kosmetyki Lirene i Iwostin to doskonałe produkty i wierze ze pomogą mi w moim problemie. Do następnego lata mamy sporo czasu i wszystko zrobię by kolejne lato przywitać z pięknym stopami, dla tego potrzebni są mi przyjaciele Lirene i Iwostin :)
02.09.2014 12:23:15 agnes32 napisał:
wybieram zestaw 2 Lirene krem do stóp - stop pękającym piętom Iwostin Propodia - aktywny krem na zrogowacenia poniewaz walcze ze skora zrogowaciala od lat i jak narazie bez skutecznie moja skora jest bardzo szorstka i twarda jak kamien i strasznie boli a moje piety pekaja licze ze te kremy przywroca mojej skorze estetyczny wyglad a przy okazjii pozbede sie nieestetycznego wygladu moich stop bo zdrowe stopy to zadbane stopy skora jest tez bardzo wysuszona przydal by sie moim stopom prawdziwy relaks w kapieli kremowej milo by bylo przetestowac taki wlasnie relaks dla moich stop
02.09.2014 12:32:56 ruda357 napisał:
Chciałabym, przetestować zestaw nr 4. Niestety często odczuwam dyskomfort w miejscach intymnych, podrażnienia, powracające upławy i potrzebuję delikatnego, ale skutecznego środka myjącego, który będzie dbał o równowagę flory bakteryjnej i zapobiegał infekcjom. W związku z tym, że jest to problem nawracający, to jestem (niestety) idealnym testerem. Liczę na to, że znajdę w końcu ten płyn jedyny i idealny, który zadba o mnie i moje komfortowe pożycie małżeńskie ;)
02.09.2014 12:33:19 izka200289 napisał:
Wybieram zestaw nr 2 (zestaw antycellulitowy) ponieważ niedawno byłam w ciąży i przytyłam 27 kg, z czego 15 już zrzuciłam, ale zmagam się z cellulitem oraz jędrnością mojego ciała. Jest to idealny zestaw dla mnie, który pomoże mi w walce z cellulitem oraz z moim lepszym samopoczuciem.. Mówię NIE cellulitowi i wytaczam mu wojnę.. Dzięki kosmetykom z zestawu będę bliższa swojej wygranej..
02.09.2014 12:35:38 Dzasta123 napisał:
Bardzo chciałabym przetestować zestaw nr 2 . Od lat borykam się z męczącym cellulitem który nie daje mi spokoju..Jako kobieta czuję sie niepewnie w swojej skórze-chciałabym z całego serca to zmienic i w końcu założyc swoje ulubione szorty ;( Jednak jak narazie jest to w zupełności nie możliwe. W szafie zalegają mi pełno pięknych spódniczek , których niestety nie odważę sie założyc ze względu na swoje kompleksy.Przyznam, że nie miałam okazji wyprobować jeszcze tych produktów antycellulitowych , mam nadzieję że dzięki przetestowaniu ich znów poczuję sie choć w pewnym stopniu seksowna i atrakcyjna. Wierzę , że to serum wyleczy mnie z wad i sprawi że na mojej twarzy znów zagości usmiech. Słyszałam wiele pozytywnych opini na temat tych produktów, jednak nie używałam ich jeszcze . dlatego byla bym bardzo wdzięczna moc je przetestowac;)
02.09.2014 12:36:44 Rudii84 napisał:
Chętnie przetestuję zestaw nr 1. Moje stopy naprawdę wołają o pomoc i porządną pielęgnację. Biedne męczą się codziennie bieganiem za moim ruchliwym roczniakiem. Nie mam czasu o nie zadbać, ani biegać do kosmetyczki. Niedługo ponownie zostanę mamą, a wtedy tego czasu będzie jeszcze mniej. Dajcie szanse moim stopom.
02.09.2014 12:37:45 elwira12 napisał:
chcialabym wyproboac i przetestowac zestaw nr 4.Od porodu nie moge znalezc odpowiedniego kosmetyku do higieny intymnej i albo nie ma na rynku takiego albo moze to wlasnie ten waszej firmy jest stworzony dla mnie.
02.09.2014 12:42:14 hulisia123 napisał:
Wybieram zestaw nr 2 wiele kosmetyków już testowalam na celluit z marnym skutkiem więc byłabym wdzięczna za możliwość przetestowania tego zestawu.
02.09.2014 12:48:53 NaWidelcu napisał:
Mój wybór to zestaw numer 4, a powód mam bardzo, bardzo szczery, codzienne, przykre kobiece problemy, infekcje, bakterie, potwornie to gnębi, zestaw ten byłby dla mnie ratunkiem, i nie jakimś tam zwykłym trunkiem, ale lekarstwem na małe demonki, pora z niby zrobić konkretne porządki! A jak mi dane będzie, wypowiem się o nich wszędzie! Na swoim blogu test zrobię, i wszystko dokładnie opisze sobie :) http://przepisynawidelcu.blogspot.com/
02.09.2014 12:54:24 mankaaa napisał:
Wybieram zestaw nr 3, ponieważ każda kobieta chciałaby się czuć Kobieco i pięknie, zniewalać swoim wzrokiem oraz przyciągać spojrzenia mężczyzn. Taka się stanę podczas testowania mascar Bella oraz Avon.
02.09.2014 12:58:17 justyna1 napisał:
Z chęcią przetestuje zestaw nr.2 niestety mam problem z cellulitem i nadmierną tkankę tłuszczową. Próbowałam już różnych środków i niestety nie działają ,może te podziałają a ja odzyskam piękne ciało. Oczywiście swą walkę wspomogę ćwiczeniami.
02.09.2014 13:00:27 aniolek66620 napisał:
Zestaw nr 1 Witam od lat kupuje testuje kremy itd na stopy i nic nie pomaga.... ale nie poddaje sie i mam nadzieje ze ten zestawik spelni moje oczekiwania i skoncze szukac i bede mogla spokojnie juz odchaczyc to z mojej listy i wpisac na liste zakupow a nie wiecznie szukac... zwlaszcza ze najgorzej jest po okresie letnim .....Bede wdzieczna za mozliwosc przetestowania :D
02.09.2014 13:02:56 winiarki53 napisał:
Wybieram zestaw r 2, bo cellulit to moja zmora. Wprawdzie jestem dość szczupła, ale niestety pomarańczowa skórka todla mie , jak dla bohaterki reklamy ", moja siostra rodzona". ie mogę się go pozbyć, chociaz stosowałąm juz niejedna kurację. Mam zatem nadzieję, że się "załapię" na testowanie Waszego specyfiku. Życie z cellulitem nie jest łatwe. Chciałabym w końcu wyjść na plażę bez cienia wstydu.
02.09.2014 13:08:45 Mademoiselle Evelina napisał:
Wybieram zestaw nr 3 bo uwielbiam podkreślać oczy oraz uwodzić oczami ,już testowałam inne produkty z firmy bell i avon lecz z tymi jeszcze nie miałam styczności
02.09.2014 13:11:26 annna68 napisał:
Chętnie przetestuję zestaw nr1,poniewaz moje stopy-zwłaszcza pięty są w opłakanym stanie- zrogowaciałe i popękane:(.Mimo iż stosuję różne preparaty,jednak nic się nie chce poprawić.Dlatego mam nadziję,że ten zestaw podziała i poprawi kondycję moich stóp:)
02.09.2014 13:15:26 Aleeksja napisał:
Jeśli miałabym możliwość testowania to wybrałabym numer 3, gdyż jeszcze żadna maskara nie uczyniła moich rzęs takim jakie sobie wymarzyłam. Dlatego szukam odpowiedniej maskary, która uczyni moje spojrzenie uwodzicielskim.
02.09.2014 13:16:05 Dorothy napisał:
Pragnę aby moje oczy zielone w cieniu, piwne w słońcu każdego dnia hipnotyzowały dlatego chcę przetestować zestaw trzeci, który zawiera w sobie dwie maskary gwarantujące rzęs: wydłużenie, podkręcenie, pogrubienie zatem upiększenie.
02.09.2014 13:19:19 asiunia211984 napisał:
Chciałbym przetestować zestaw nr 1 ponieważ mam zniszczone stopy :-( sama próbuje się jakoś z nimi uporać stosowałam przeróżnych kosmetyków do pielęgnacji stóp ale bez żadnej rewelacji :-( jestem kobieta i chciałabym mieć piękne i zadbane stopy :-) mam nadzieję ze dacie mi okazję spróbować tych kosmetyków i mam nadzieję ze pomogą mi a jak tak się stanie napewno będę kupować je non stop :-)
02.09.2014 13:20:52 kajatestuje napisał:
A mi się bardzo spodobal zestaw nr. 4 do higieny intymnej. Od jakiegoś czasu mam problem z swędzeniem po użyciu mojego żelu do higieny intymnej i chciałabym go zmienić. Wygrana w tym konkursie pozwoliłaby mi na zmianę mojego kosmetyku do pielęgnacji higieny intymnej. Kocham kosmetyki, ale niestety od dziecka miałam styczność głównie z kosmetykami marki AVON i chciałabym to zmienić. Niestety moje fundusze nie do końca zawsze pozwalają mi na moje 'zachcianki' jak to bywa często w życiu studenckim gdy rodzice nie mają możliwości wspomóc finansowo. Do tego jestem świeżo upieczoną blogerką kosmetyczną i moją opinię na pewno chętnie przeczytają moje czytelniczki. No, ale moja higiena intymna jest na 1 miejscu bo mnie już na prawdę męczy to swędzenie i ciągły dyskomfort.
02.09.2014 13:24:02 dorisek16 napisał:
Witam, Chciałabym móc przetestować zestaw nr 2, Moja skóra po ciąży jest niestety niejędrna, luźna i cellulit to moja zmora. Takie kosmetyki były by dla mnie prawdziwą przyjemnością w stosowaniu od samego rana :)
02.09.2014 13:29:16 sylwia353 napisał:
Witam, chciałbym przetestować zestaw nr 2. Wybór padł na ten a nie inny zestaw ponieważ walczę z cellulitem od dawna, używam różnych kosmetyków, jednak nie potrafię przekonać się całkowicie do jednego. Ponadto uwielbiam testować nowości, jednak jako studentka nie mogę przeznaczać zbyt wielu funduszy na tego rodzaju kosmetyki. Moje ciało sprawia że nie czuję się w nim dobrze, a wszystko przez to, że w ostatnim czasie sporo schudłam i nie jest ono elastyczne, mimo wykonywania ćwiczeń.
02.09.2014 13:35:20 eweczita napisał:
Zestaw drugi chcę prztestować aby cellulitu wyeliminować, chce też mieć piękne i szczupłe ciało by wielu mężczyzn je podziwiało.
02.09.2014 13:36:03 casablanca12 napisał:
Wybieram zestaw nr3, ponieważ dzięki dwóm różnym mascarom, raz będę niewinną anielicą, a innym razem, gorącą iablicą.
02.09.2014 13:36:48 marta_1234 napisał:
Chętnie przetestowałabym maskary. O tej niebieskiej z Avonu słyszałam dużo dobrego od bliskiej koleżanki i sprawdziłabym "na własnych oczach" czy jest taki dobry jak go chwalą.
02.09.2014 13:57:20 moonikak1 napisał:
Zestaw nr 4. Ponieważ nie znam w ogóle tych firm i z przyjemnością opisałabym je na swoim blogu: http://testuje-i-pisze-prawde.blogspot.com/ https://www.facebook.com/pages/Warto-kupi%C4%87-testuj%C4%99-i-pisz%C4%99-prawd%C4%99/1453379171563677
02.09.2014 14:02:27 Malinka023 napisał:
Wybieram zestaw numer 4 ! O tak żele do higieny intymnej to zdecydowanie to czego najbardziej potrzebuje ... cały czas poszukuje idealnego dla siebie wiem może ktoś powie że to błahostka ale ja po okresie ciąży i karmienia piersią nie mogę uprać się z bardzo częstymi infekcjami i podrażnieniami tej wrażliwej okolicy. Jeśli chodzi o ten zestaw jestem idealną kandydatką do testowania i na pewno sumiennie wystawię opinię o tych produktach. A może któryś z nich to ten upragniony, poszukiwany ratunek który da mi wreszcie ukojenie i przywróci równowagę moich okolic intymnych.
02.09.2014 14:05:33 wiola2016@wp.pl napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr 2 - antycellulitowy. Lato to teoretycznie okres dbania o siebie, gdyż wtedy odsłaniamy więcej ciała i duszy światu. Niestety lato to też pokusy takie jak lody, gofry, słodkie drinki, piwo czy pyszności z grilla. Ze względu na wysokie temperatury aktywność fizyczna czasami schodzi na dalszy plan a poczucie, że są wakacje sprzyja lenistwu i relaksowi. Stąd kiedy pojawił się wrzesień dostrzegłam, że moje ciało nie jest już takie zadbane jak przed wakacjami, kiedy starałam się poprawić jego kondycję. Pojawiło się kilka kg więcej na wadze, skóra jest przesuszona a uda i pośladki szpeci znienawidzony cellulit. Co prawda zbliża się pora noszenia długich spodni i rajstop i będzie można ten defekt ukryć a jednak chciałabym rzucić mu wyzwanie i taki zestaw z pewnością byłby skuteczną bronią w tej bitwie! :)
02.09.2014 14:28:23 ona22y napisał:
Bardzo chciałabym przetestować zestaw 1. Zestaw do pielęgnacji stóp Lirene krem do stóp - stop pękającym piętom Iwostin Propodia - aktywny krem na zrogowaceia ponieważ mam bardzo suche i szorstkie stopy,moje stopy potrzebują dobrego kremu aby je zregenerować bardzo bym chciała ta serię kosmetyków przetestować z pewnością poleciłabym ją moim koleżankom ,które maja ten sam problem ze stopami co ja
02.09.2014 14:29:26 angelinaa napisał:
Chciałabym otrzymać do przetestowania zestaw nr 1 ponieważ z problemem pękających pięt boryka się od lat moja mama. Uważam, że jest to dosyć wstydliwa przypadłość, która wygląda dość nieestetycznie zwłaszcza w ciepłe miesiące, gdy nie sposób ukryć naszych stóp. Przesuszona skóra wymaga szczególnej pielęgnacji i nawilżenia. Moja mama jest osobą zapracowaną, która nie ma zbyt wiele czasu na długotrwałe kuracje, które z pewnością przyniosłyby znakomite rezultaty. Wierzę, że prezentowane preparaty pomogłyby jej w szybszym czasie wyleczyć popękane pięty i wygładzić zrogowacenia. A gdy ktoś padnie do jej stóp to nie będzie się wstydzić ich wyglądu i będzie mogła śmiało powiedzieć, że jest zadbana od stóp do głów :)
02.09.2014 14:32:37 julka65 napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr 2 a to dlatego, że nie wierzę w działanie takich specyfików (a mam problem z cellulitem i rozstępami niestety) i sama nie wydałabym pieniędzy na coś, co mam wątpliwość, że jest skuteczne. Jeżeli faktycznie udałoby mi się to przetestować i RZEZYWIŚCIE zadziała (?) - wtedy się przekonam, będę kupować i polecać znajomym.
02.09.2014 14:38:03 pwitonska28 napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr 2. W Lipcu urodziłam synka. Po ciąży zostały mi nie tylko nadprogramowe kilogramy (ponad 10!) ale również cellulit. Czeka mnie sporo wysiłku i wyrzeczeń aby powrócić do formy sprzed ciąży. Aby moje nogi stały się na powrót gładkie potrzebna im jest oprócz ćwiczeń odpowiednia pielęgnacja. Dlatego chciałabym zostać testerką kremów antycellulitowych, które później mogłabym polecić innym mamusiom mającym ten sam problem.
02.09.2014 14:44:49 mirabella18 napisał:
Wybieram zestaw numer 2 dla mojej ukochanej zony. Ma przepiekne zielone oczy. Wedlug niej nie sa takie jak byc powinny, a konkretnie zalezy jej na dlugich i gestych rzesach. Uzywala juz wielu mascar, jednak ciagle poszukuje tej najlepszej. Jezeli jest taka mozliwosc, uprzejmie proszę.
02.09.2014 14:47:14 mirabella18 napisał:
Przepraszam, pomylilem sie. To jest zestaw numer 3. Przepraszam
02.09.2014 15:15:49 isatusia napisał:
Cellulit to złośliwa i podstępna istota .Przyplątała się do mnie nie wiem skąd i teraz każdego dnia mnie dręczy i prześladuje ,psując humor i obniżając samoocenę .Marzę ,więc ,żeby skończyć tą toksyczną znajomość i końcu poczuć się wolna i szczęśliwa,dlatego z ogromną radością i nadzieją przetestowałabym zestaw numer 2,bo same ćwiczenia i zmiana diety na tę chwilę nie przyniosły zadowalających rezultatów.A zestawem numer 2 mogłabym dokopać znienawidzonej pomarańczowej skórce,bo takiego ataku pewnie się łobuz nie spodziewa.
02.09.2014 15:23:39 lolja10 napisał:
Chbiałabym przetestować zestaw numer 3 ponieważ higiena miejsc intymnych jest bardzo ważna szczególnie bo niedawno odbytym porodzie.
02.09.2014 15:25:58 aknioreh napisał:
Zestaw nr 2 - czyli zestaw antycellulitowy. To nie żadna nowość, że cellulit nie wygląda estetycznie. Ameryki nie odkryję jeśli napiszę, że przez cellulit tracimy pewność siebie, a przecież pewność siebie jest podstawą kobiecości. Chciałabym odzyskać te cząstkę siebie, staram się to uzskać przez ćwiczenia fizyczne, ale na pewno wynik będzie bardziej spektakularny z pomocą tego zestawu. Zestaw nr 2 - w walce o odzyskanie kobiecości!
02.09.2014 15:33:50 alusia29 napisał:
Wybieram zestaw mascar. Nie znam żadnej z prezentowanych, ale chętnie poznam bliżej. Mam krótkie i rzadkie rzęsy, mam nadzieję, że po którejś z tych maskar będą piękne, długie i gęste :)
02.09.2014 16:04:29 kurczaki18 napisał:
2 zestaw: Avon Cellu Break 5D - serum antycellulitowe Eveline Slim Extreme 4D - diamentowe serum wyszczuplające przeciw cellulitowi , dlaczego ? ponieważ jestem już w ciąży i czuję, że bardzo tego właśnie potrzebuję ;-) bardo potrzebuję
02.09.2014 16:18:52 Nie-bieska napisał:
Z podanych zestawów najchętniej przetestowałabym zestaw nr 4 - płyny do higieny intymnej Eveline i Sylveco. Lubię polskie kosmetyki, a obie te firmy cieszą się bardzo dobrą opinią wśród konsumentek. Higiena intymna jest niezwykle istotna dla zdrowia i dobrego samopoczucia kobiet, dlatego bardzo ważna jest świadomość czym się pielęgnuje tak wrażliwe okolice. Płyny do higieny intymnej powinny się charakteryzować zawartością odpowiednich składników, w tym kwasu mlekowego i naturalnych wyciągów roślinnych nawilżających i łagodzących ewentualne podrażnienia. Przetestowałam już wiele takich płynów, ale wciąż szukam tego jedynego, do którego będę wracać i któremu mogę zaufać w 100%. Może jest to płyn od Eveline albo Sylveco?
02.09.2014 16:20:28 kim0606 napisał:
Zestaw nr 4 do higieny intymnej to coś czego potrzebuję ja i moja córka, która jest osobą bardzo delikatną. Obie często zapadamy an infekcje intymne , dlatego staramy się używać właściwie dobranych kosmetyków, aby złagodzić dolegliwosci.
02.09.2014 17:32:20 leeloo88 napisał:
WYBIERAM ZESTAW NR 1 Od dawna poszukuję kremu do stóp do zadań specjalnych. Produkty, które dotąd stosowałam nie spełniały moich oczekiwań. Jestem bardzo ciekawa kremów proponowanych przez alejakobiet.pl do testowania gdyż tych dwóch produktów nie miałam jeszcze przyjemności stosować ;)
02.09.2014 18:19:21 mamatataija napisał:
Wybieram zestaw nr1. Jestem osobą aktywną fizycznie, codziennie uprawiam jogging, kilka razy w tygodniu gram w squasha. Przez tak aktywny tryb życia moje stopy potrzebują profesjonalnej pielęgnacji. Krem Lirene idealnie zapobiegnie pękaniu pięt. Natomiast krem Iwostin Propodia sprawi iż moje stopy staną się miękkie i przyjemne w dotyku. Na pewno po przetestowaniu kosmetyków będę je polecała wśród znajomych.
02.09.2014 18:44:49 iwona993 napisał:
Definitywnie ... marzy mi się zestaw nr 4. Po wakacyjnych szaleństwach w basenach, jeziorach, morzach dopadły mnie podrażnienia intymne. Oczywiście zaopatrzyłam się już w jakąś maść, ale wiem,że teraz przyda mi się lekka regeneracja i działanie zapobiegawczo- regenerujące przed kolejnymi, zimowymi basenowo- cholorowymi spotkaniami. Kolejną rzeczą jest fakt, że nie spotkałam na sklepowej półce wymienionych w zestawie 4 produktów, co mnie jeszcze bardziej intryguje :) Pozdrawiam
02.09.2014 20:10:06 magdus1171 napisał:
chciałabym przetestować zestaw pierwszy, ponieważ moje stopy i sucha skóra potrzebują regeneracji, szukam więc czegoś dobrego, bo do tej pory nic niestety nie pomogło :(
02.09.2014 20:21:06 kamisia08 napisał:
Bardzo bym chciała przetestować zestaw nr1. Od lat walczę z popękanymi piętami i zrogowaceniami. Próbowałam wielu specyfików - bezskutecznie. Być może ten zestaw pozwoliłby mi uporać się z problemem raz na zawsze. Jestem młodą osobą i jest mi zwyczajnie wstyd pokazywać takie pięty, nie wspominając o moim samopoczuciu i poczuciu estetyki.
02.09.2014 20:23:55 czekoczeko napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr 4 - do higieny intymnej, ponieważ posiadam bardzo wrażliwą skórę w tamtych okolicach, cierpię na uporczywe upławy, szukam jakiegoś środka, który zapewni mi świeżości oraz nie podrażni mojej skóry okolic intymnych. Uważam, że testowanie nowych produktów jest bardzo dobrym rozwiązaniem w poszukiwaniach 'złotego środka' na moje dolegliwości (nie spotkałam jeszcze w drogeriach ani aptece tych produktów). Pozdrawiam serdecznie.
02.09.2014 20:36:34 martiiinka222 napisał:
Wybieram zestaw tuszy do rzęs, bo idealnie podkreślone oczy odpowiednim tuszem do rzęs mogą skutecznie polepszyć własną samoocenę i pokonać kompleksy. Dzięki wytuszowanym oczom twarz nabiera nowego wyrazu, a właścicielka tych oczu czuje się pewniejsza siebie i łatwiej może radzić sobie z przeciwnościami losu. Czasem wystarczy trzepot długich, pogrubionych, idealnie rozdzielonych rzęs aby oczarować mężczyznę i zwiększyć swoją kobiecość.
02.09.2014 21:20:27 magducha1592 napisał:
Marzy mi się możliwość przetestowania zestawu numer trzy,ponieważ jak większość kobiet chciałabym mieć głębokie,wyraziste spojrzenie kuszące mężczyzn.To właśnie oczy są zwierciadłem duszy a odpowiednio dobrany tusz jest złotym środkiem by podkreślić ich kolor i wyraz.Dzięki takiemu drobnemu zabiegowi pewność siebie kobiety niewyobrażalnie wzrasta co sprawia,że czuję się dobrze w swoim ciele ,co nie przechodzi uwadze mężczyzn.
02.09.2014 22:00:48 natasha204 napisał:
wybieram zestaw numer jeden :) piękne i zadbane stopy są seksowne i kuszące. Każdej z nas marzy się skórka delikatna jak pupcia niemowlaka. Dodając do tego gustowny pedicure stopy stają się eleganckie! I chociaż jesień za pasem i niestety trzeba będzie się okrywać obuwiem przeciwdeszczowym, o stopy trzeba dbać bezwzględnie o każdej porze roku. Bardzo chciałabym przetestować ten zestaw i wystawić mu rzetelna opinię. Jestem młodą mamą i muszę się na co dzień nabiegać za swoim skarbem, dlatego jestem idealną kandydatką :)
02.09.2014 22:20:09 anolili napisał:
zestwa numer 4 ...MI SIĘ MARZY ,ABY CZUĆ SIĘ KOMFORTOWO I ŚWIEŻO NIE TYLKO NA PLAŻY .PREPARAT KTÓRY ŁAGODNIE MYJE I PIELĘGNUJE ,NA PEWNO SPRAWI ŻE MOJE MIEJSCA INNTYMNE LEPIEJ PO TAKIEJ KURACJI SIĘ POCZUJE !!!
02.09.2014 22:48:14 tulip11 napisał:
Brak urlopu w te wakacje i wędrówek po plaży sprawiły, że moje stopy nie zaznały naturalnego peelingu w postaci piasku i nie miały szansy się oczyścić. Do tego doszło długotrwałe przebywanie w obuwiu pracownicznym w upalne dni. Wszystko to sprawiło, że skóra na moich stopach wyschła, zgrubiała i popękała. Taki stan rzeczy predysponuje mnie do przetestowania zestawu nr 1. Mam nadzieję, że tak dobrana para dwóch kremów skutecznie ożywi moje stopy i pomoże im przetrwać przyszłą zimę. A biorąc pod uwagę fakt, że jestem osobą, która przed zakupem kosmetyku jest w stanie przetrząsnąć cały internet w poszukiwaniu rzetelnych rekomendacji sądzę, że doskonale nadaje się do roli testera. O sprawdzonych produktach puszczam również pozytywną opinię w eter....
02.09.2014 22:48:24 tulip11 napisał:
Brak urlopu w te wakacje i wędrówek po plaży sprawiły, że moje stopy nie zaznały naturalnego peelingu w postaci piasku i nie miały szansy się oczyścić. Do tego doszło długotrwałe przebywanie w obuwiu pracownicznym w upalne dni. Wszystko to sprawiło, że skóra na moich stopach wyschła, zgrubiała i popękała. Taki stan rzeczy predysponuje mnie do przetestowania zestawu nr 1. Mam nadzieję, że tak dobrana para dwóch kremów skutecznie ożywi moje stopy i pomoże im przetrwać przyszłą zimę. A biorąc pod uwagę fakt, że jestem osobą, która przed zakupem kosmetyku jest w stanie przetrząsnąć cały internet w poszukiwaniu rzetelnych rekomendacji sądzę, że doskonale nadaje się do roli testera. O sprawdzonych produktach puszczam również pozytywną opinię w eter....
02.09.2014 23:36:05 camm13 napisał:
nr 2 pożądany, by cellulit był żegnany !!!! Po ciążach i wahaniach wagi został cellulit niekochany i potrzebne mi wsparcie od zaraz, bo już trenuję i jem zdrowo, tylko trzeba też działać kosmetykowo :)
03.09.2014 06:51:24 zmora napisał:
Wybieram zestaw nr 2,ponieważ 5 miesięcy temu urodzilam corcię i bardzo chcialabym wrócić to wagi przed ciążą,a i skóra nie jest taka jak kiedys,więc proszę o pomoc by znów zagościła radość na mej twarzy...
03.09.2014 07:37:37 etrocewicz@wp.pl napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr 1. Największym problemem moich stóp jest sucha i zrogowaciała skóra, zwłaszcza na piętach, nieraz dochodzi do bolesnych pęknięć, pomimo nawilżania różnymi kremami i używania tarki. Po wakacjach ich wygląd ma wiele do życzenia. Mam nadzieję, że ten zestaw okaże się zbawieniem dla moich stóp :)
03.09.2014 09:12:53 KosmetologVip napisał:
Tusz do rzęs jest niczym maleńka dobra dusza wyposażona w czarodziejską moc. Każdego razu nakładając go na rzęsy wypowiadamy życzenie, by zniknęło to co nas martwi – twarz bez wyrazu i charakteru, „zamknięte” oczy, niech buzia znów będzie piękna, a oczy romantycznie podkreślone ... Tusz do rzęs jest tak doskonały, że sam skrupulatnie wydobywa piękno i głębię spojrzenia, pozwala nam zachwycać się bogactwem miliona rzęs i uwodzicielskiego „looku”, buduje naszą młodość na nowo by każdego dnia budzić się piękniejszą z zewnątrz i szczęśliwszą wewnątrz.
03.09.2014 09:33:29 krojepomidory napisał:
Wybór był trudny, jednak zadecydowały właściwości zdrowotne... Jako że borykam się właśnie z problemami intymnymi, chciałabym przetestować zestaw nr 4 do higieny intymnej: Eveline Cosmetics - LActaMED żel ginekologiczny do higieny intymnej oraz Sylveco łagodny żel do higieny intymnej. Infekcje bardzo często mnie dopadają, żadne leki i antybiotyki nie chcą mi pomagać na dłuższą metę, jestem trochę załamana bo nie dość, że to wstydliwy problem, to jeszcze uporczywy i nie pozwalający normalnie żyć. Nie rozumiem, dlaczego akurat ja... Przecież o higienę dbam prawidłowo, nie narażam się na szkodliwe czynniki a to powraca... Może Sylveco i Eveline zapobiegłyby powstawaniu objawów lub zminimalizowały ryzyko.
03.09.2014 09:47:30 Wycieczkomaniak napisał:
Zdecydowanie wybrałabym zestaw nr 1 - nie dość, że na co dzień praca wymaga długiego przebywania w pełnym obuwiu to dodatkowo urlop za mną i moje stopy po wędrówkach po różnych dróżkach i bezdrożach naprawdę potrzebują dodatkowej dobrej pielęgnacji - dotychczas standardowo stosowane kosmetyki i zabiegi jednak nie są wystarczające. Na co dzień skóra jest mocno wysuszona i moje stopy wymagają dużo pielęgnacji, jednak teraz przydałaby im się zdecydowanie dodatkowa wysokojakościowa kuracja.
03.09.2014 10:33:03 kamilabeinka napisał:
Zdecydowanie mój wybór to zestaw nr 4 :-) uwielbiam testować nowe produkty. Postawiłam tym razem na tusze do rzęs, gdyż duza wagę przykładam do makijażu szczególnie oczu. Uwielbiam gdy moje oczy są mega sexy podkreślone. Gdy wyróżniają się i przyciągają uwagę :-) pracuje z ludźmi co niesie za sobą kontakt wzrokowy wiadomo, a lubię usłyszeć czasami jak kazda kobieta komplement na swój temat. Uważam jak i moi znajomi ze moim atutem są właśnie oczy w kolorze niebiesko-zielono-żółtym :-)
03.09.2014 10:45:48 kapella napisał:
ZESTAW NR 3-Dlaczego ten zestaw?1. Ponieważ nie mam swojej mascary a ta której używam, podkradłam mamie. 2. Bo jestem studentką i mnie nie stać na takie rarytasy. 3. Szukam alternatywnego kosmetyku, który oprócz podkreślenia mojej urody pozwoli mi na samoobronę w awaryjnych sytuacjach. Kto wie ile taka mascara może wyrządzić obrażeń...4. Bo testować każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej. 5. Trójka jest moją szczęśliwą liczbą-więc taki sentyment.
03.09.2014 11:06:06 wwviola napisał:
chcialabzm przetestowac zestaw nr 1 poniewaz po lecie zrobily mi sie straszne piety i nie moge doprowadzic ich do poprzedniego stanu a ten kosmetyk co uzywam nie dziala i juz trace nadzieje na to ze z powrotem bede miala swoje ladne piety i nogi z powrotem moze przywrocicie mi ta nadzieje z powrotem
03.09.2014 11:45:22 blodka napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr 2 - zestaw antycellulitowy. A dlaczego? A dlatego, że kocham pomarańcze - ale jeść. Uwielbiam zapach pomarańczowej skórki, bo działa pobudzająco. Nie koniecznie chcę mieć jednak pomarańczową skórkę na swoich udach. Nie chcę, aby mój mąż, dotykając moje ciało, czuł się jak na stoisku z cytrusami. Nie chcę, abym idąc w obcisłych, białych spodniach martwiła się tym, że wszyscy podziwiają góry i doliny na moich pośladkach. Chcę mieć jędrną, gładką skórę - miła w dotyku i bez uciążliwych grudek. Myślę, że zestaw nr 2 umożliwi mi zbliżenie się do ideału i uniknięcie przykrości związanych z niedoskonałym ciałem.
03.09.2014 12:38:51 kasieqqqq napisał:
Wybieram zestaw II- antycelluitowy, ponieważ moja skóra potrzebuje intensywnej kuracji odchudzająco-ujędrniającej. Całe wakacje się ukrywałam, bojąc się pokazać na plaży. Obiecałam sobie na następny rok do tego nie dopuścić- lato to moja ulubiona pora roku. Uwielbiam czas spędzany nad wodą, grając w siatke czy pływając. Jednak przy moim obecnym wyglądzie wolałam po prostu zostać w domu.... dlatego liczę, że to właśnie ja będe miałą szanse przetestować te produkty i pomogą mi one w mojej walce o lepszą kondycję mojego ciałą !
03.09.2014 12:54:30 ewelajna1991 napisał:
Mam nie małą ochotę na zestaw antycellulitowy, Rozpocząć w swoim życiu etap całkiem nowy. By mieć piękne ciało pozbawione pomarańczowej skórki, Móc pokazywać swoje piękne długie nóżki. Bo do dobrego samopoczucia właśnie tego potrzebuję, By nie płakać narzeczonemu że zle się ze swym ciałem czuję. A serum wyszczuplające pomoże zgubić kilogramy zbędne, Wspomoże dietę i ćwiczenia a ja schudnę !
03.09.2014 13:02:25 natalia14086 napisał:
Chcialabym przetesowac zestaw z mascarami gdyz uwielbiam podkreslac moje oczy aby byly uwodzicielskie i seksowne
03.09.2014 13:29:11 zuzia622 napisał:
Chciałabym przetestować zestaw maskar, gdyż uwielbiam używać tego typu kosmetyków do makijażu, które podkreślają piękno moich oczu. Na ogół każda maskara ma w sobie to coś, różnią się tylko specjlanością. Jestem osobą o długich, czarnych i gęstych rzęsach, ale maskary potrafią z nich wydobyć magię.
03.09.2014 13:38:24 doda_254 napisał:
Witam:) Chciała bym przetestować zestaw nr 3. Dlaczego? Odkąd tylko zaczęłam się "malować" szczególną uwagę poświęcam makijażowi oczu. Próbowałam już przeróżnych tuszów, jedne są lepsze inne po prostu tylko malują. Chętnie wypróbuję również te które proponujecie :) Pozdrawiam
03.09.2014 13:59:42 ANT666 napisał:
zestaw nr 4 to coś dla mnie uwielbiam się malować i mieć rzesy do nieba ....bosko tak:)))))
03.09.2014 14:13:01 Berenia napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr 1 ponieważ od zawsze miałam problem ze stopami , a szczególnie z ich twardością i rogowaceniem. Dużo też pokonuję kilometrów dziennie więc z chęcią przetestowałabym kremy do stóp z zestawu nr 1. A nuż któryś będzie jak znalazł dla mnie.
03.09.2014 15:10:56 monis77 napisał:
nr 3 zestaw tuszy, nie ma jak piękne oko kobiety która w swoim życiu ma na co dzień do czynienia z masą kontrachentów
03.09.2014 15:13:18 zuza9oo4 napisał:
ZESTAW NUMER 1 Bardzo chciałabym przetestować właśnie ten zestaw, ponieważ w końcu chcę znaleźć coś co pomoże moim stopom. Próbowałam już kilku produktów z innych firm i na razie nic nie pomogło, moje pięty nadal są popękane i szorstkie. Nie chcę już wyrzucać pieniędzy w błoto, chcę znaleźć skuteczny produkt. Pozdrawiam.
03.09.2014 17:25:05 karola2312 napisał:
Dlaczego chciałabym przetestować ? Konkretne pytanie i konkretna odpowiedź . Ostatnio zrzucilam dość dużo kilogramów dokładnie 52 kg i niestety na chwile obecna bardzo wstydze się swojej skory jest pomarszczona może akurat zestaw nr 2 pomoże mi osiągnąć juz wymarzony efekt . pozdrawiam
03.09.2014 17:44:00 melpomena napisał:
Zestaw nr 4 jest moim marzeniem infekcje intymne - moim utrapieniem wiele produktów już przetestowałam z upławami się uporać nie zdołałam czuję, że los się do mnie uśmiecha że właśnie ten zestaw odpędzi precz pecha że może pomogę opinią babom innym walczącym jak ja z problemem intymnym że pomóc zdołam firmom kosmetycznym uczynić ich dzieło bardziej skutecznym w to wszystko wierzę z całej siły i czekam cierpliwie na odzew od Was miły :)
03.09.2014 18:02:04 kaja19782 napisał:
Wybieram zestaw nr.4 poniewaz wciąż borykam się z problemami okolic intymnych.Szukam idealnego dla mnie kosmetyku,który nie podrażnia,ale i zapobiega oraz leczy kobiece przypadłości.Chcę sie przekonac na własnej"skórze" o zbawiennym działaniu tych kosmetyków :)
03.09.2014 18:10:52 Stokrotka25 napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr 2. Walka z celluitem to jak walka z wiatrakami... Nie wiem czego mam próbować, aby z nim sobie poradzić, a tych kosmetyków nie próbowałam, a może okazałby się pomocne... chciałabym bardzo przetestować te dwa kosmetyki i poczuć się lepiej w swojej skórze - zarówno jak kobieta, ale jak i mama ;) taka szczęśliwsza mama:) bo wygląd jest też ważny;)
03.09.2014 18:50:04 sabkazar napisał:
Witam :) ja z chęcią przyjmę "na klatę" zestaw numer JEDEN! Ojjjjjjj już wiedziałabym co z nim zrobić ;) Stopy od pracy mocno zmęczone i zniszczone :/. Chętnie pomogłabym im używając kosmetyków firmy Lirene. A firma sprawdzona i bardzo lubiana przeze mnie :) Stopy moje wymagają szybkiej i skutecznej pielęgnacji. Problem pojawił się niedawno ale nie mogę się go pozbyć ;/. Jesień się zbliża, w rajstopki trzeba wskoczyć i pięty nie mogą mi rajstopek niszczyć.. Chciałabym wypróbować te kosmetyki, bo lubię dbać o siebie i zdrowo się czuć i wyglądać zdrowo :)
03.09.2014 20:23:04 agniesia2441 napisał:
chetnie przetestuje zestaw nr 3 maskary jesienia dobrze jest podkreslic oko dobra maskara
03.09.2014 23:28:00 anetka19234 napisał:
2. Zestaw antycellulitowy Avon Cellu Break 5D - serum antycellulitowe Eveline Slim Extreme 4D - diamentowe serum wyszczuplające przeciw cellulitowi chcę przetestować nawet jeśli będe wyglądać jak duch zrobię wszystko by pozbyc si,e zwałów tłuszczu by przestać wyglądać jak stary mors.
04.09.2014 06:45:37 AngelaS77 napisał:
Idąc alejkami do was trafiłam i w waszym teście wziąć udział postanowiłam.Wyboru dokonała i 2 zestaw dostać bym chciała.A dlaczego drugi to wam powiem od dwóch miesięcy dietę stosuję sobie ruchu nie żałuję i ćwiczenia wykonuję,do szczęścia tych balsamów mi brakuje.Choć ciężko pracuje cellulit na mym ciele siedzi i to mnie denerwuje bo nic go nie ujmuje.Szukam więc sposobu skutecznego do pozbycia się jego.I wy jesteście tą deską co ratuje w zamian recenzje wam wyszykuję,czy coś pomoże czy nie pomoże napiszę do was o każdej porze.Jestem kobietą i o siebie dbam z radością kosmetyki testuję opinią się dzielę tu i tam i zestaw ten potrzebuję.
04.09.2014 10:55:46 ElaS81 napisał:
Wybieram zestaw nr 4. ponieważ jestem 3 miesiące po porodzie i chciałabym wypróbować czegoś delikatniejszego do higieny intymnej i polecić ciężarnym kuzynkom.
04.09.2014 16:53:40 ludziorka napisał:
Aż mi się oczka zaświeciły jak zobaczyłam zestaw III :) Bardzo chciałabym go wypróbować, bo od jakiegoś czasu szukam dobrego tuszu do rzęs, który sprawi że moje rzęsy aż będą chciały być malowane :)
04.09.2014 17:08:01 ludziorka napisał:
Do higieny intymnej zestaw chcę, więc wybieram opcję D. Żele łagodne, ginekologiczne, niepodrażniające i magiczne - tego potrzebuję ja, dla mojego fiku-miku (tralala). Podpisano - ja.
04.09.2014 18:54:24 babula18 napisał:
Wybieram zestaw nr 4 do higieny osobistej ponieważ często zdarzają mi się podrażnienia lub przykre swędzenia. Być może jeden z żeli sprawi,że stan moich miejsc intymnych się poprawi, a ja będę mogła poczuć się świeżo i komfortowo przez cały dzień.
04.09.2014 22:18:37 joanna72 napisał:
wybieram zestaw nr 4 ponieważ o higienę intymną należy dbać, nie powinno się tego tematu zaniedbywać uważając go za wstydliwy czy mniej ważny, bo może mniej widoczny niż pięknie pomalowane oczy, czy zadbane pięty. Dobry żel do higieny intymnej to komfort w życiu każdej kobiety!
05.09.2014 07:47:00 karolinkag napisał:
Bardzo chcialabym przetestowac zestaw 2 a dlaczego poniewaz celulit to cos co ostatnio stalo sie moim problemem chcialabym sie go jakos pozbyc ake nie wiem jak probowalam juz roznych sposbow i produktow ale nie byly one na tyle skuteczne abym byla zadowolona z ich efektow dlatego mysle ze te kosmetyki bylyby czyms co by mi pomoglo w tej nierownej walce.
05.09.2014 14:49:11 Aknuizd napisał:
wybieram zestaw nr 1 Moje piety sa twarde i popękane i ciężko jest je doprowadzić do porządku nawet mojej kosmetyczce, więc szukam gdzie się da nowości i różnych zmiękczaczy, które pomogłyby na moje twarde i popękane pięty. Dlatego też uważam, ze byłabym świetną testerką takiego właśnie zestawu
05.09.2014 17:29:44 graz1974 napisał:
Zestaw nr 4. Dlaczego? Bo od wieków nie zmieniłam swojego żelu, bo bałam się że inne się nie sprawdzą, ale czas na wielkie zmiany
05.09.2014 17:38:10 domisiul napisał:
Zestaw 2, czyli antycellulitowy. Właśnie wróciłam z wakacji i podczas oglądania zdjęć zauważyłam go - mojego wroga numer 1 - cellulit! Do opalenizny tym bardziej nie pasuje, więc chciałabym go wyeliminować. Mam z nim problem od kilku lat, nawet jeśli się zmniejsza, o jakimś czasie znowu wraca. Tym razem chciałabym pozbyć się go na stałe i mam nadzieję, że będę miała szansę przetestować kolejne kosmetyki :)
05.09.2014 18:10:36 Babetka napisał:
wybieram zestaw nr 4. Higiena intymna dla nas kobiet jest bardzo ważna, dlatego też o te miejsca trzeba bardzo dbać. Ja miewam czasem swędzenia i pieczenia i uważam, ze byłabym dobrą osobą do przetestowania własnie tego zestawu.
05.09.2014 18:22:35 wlazlus napisał:
Jako osoba z pewnym już doświadczeniem życiowym kieruję moim życiem tak, by wszystko wychodziło mi na dobre. Nie przejmuję się błahostkami, cieszę się z każdej chwili spędzonej z rodziną i z każdego dnia, w którym świeci słońce czy pada deszcz. Mam nawet swój prywatny przepis na to, jak być szczęśliwą, a oto on: - 3 szklanki pozytywnej energii - odrobina zabiegów kosmetycznych - szczypta relaksu - garść snu - dwie łyżki słońca - kostka czekolady dziennie - parę uśmiechów moich dzieciaczków - kilka chwil z ukochanym - jeden romantyczny zachód słońca W ten sposób każdego dnia dbam o wewnętrzne zaspokojenie potrzeby szczęścia i zadowolenia. Myślę, że przyszła najwyższa pora na to, by zadbać o szczęście i piękno zewnętrzne, czyli przede wszystkim moją skórę. Dlatego też wybieram zestaw 2 -antycellulitowy. Mówię STOP nierównościom i zrogowaceniom, STOP przebarwieniom i suchej skórze, STOP pomarańczowej skórce i braku elastyczności. Delikatna i skuteczna ochrona to najlepsze rozwiązanie dla mojego zewnętrznego Ja. Kto wie, może i korzyści płynące z używania produktów staną się jednym z kolejnych składników mojego szczęśliwego przepisu?
06.09.2014 10:02:42 izabela_sz_1 napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr 4 - ponieważ jestem kobietą świadomą swojej mocy i ...swojej słabości ;) Chociaż higiena intymna to wstydliwa sprawa, jest jednocześnie niezwykle ważna. Bardzo istotny jest dla mnie komfort higieny i dobre samopoczucie wynikające z odpowiedniego zadbania. Czy żele przez Was prezentowane będą mogły być dla mnie tym komfortem? Chciałabym się przekonać :)
06.09.2014 10:02:47 izabela_sz_1 napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr 4 - ponieważ jestem kobietą świadomą swojej mocy i ...swojej słabości ;) Chociaż higiena intymna to wstydliwa sprawa, jest jednocześnie niezwykle ważna. Bardzo istotny jest dla mnie komfort higieny i dobre samopoczucie wynikające z odpowiedniego zadbania. Czy żele przez Was prezentowane będą mogły być dla mnie tym komfortem? Chciałabym się przekonać :)
06.09.2014 14:07:51 takatamzwykladziewcz napisał:
Wybrałabym zestaw 2. Szukam idealnego serum antycellulitowego, ponieważ mam spory cellulit na nogach. Dlatego bardzo chętnie wypróbowałabym ten zestaw!:)
06.09.2014 14:15:52 aagnieszkaa1 napisał:
Wybieram zestaw do higieny intymnej, bo: - jestem młodą mamą - łatwo u mnie "tam" o wszelkie podrażnienia - chcę znaleźć mój nr 1 na kobiece problemy - z miłą chęcią zrecenzuję ten zestaw na moim blogu - chcę wypróbować czegoś nowego - ważny jest dla mnie kobiecy komfort - chcę zawsze czuć się świeżo
06.09.2014 18:23:28 allegro386@interia.p napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr 3 ponieważ moje rzęsy są bardzo krótkie i chciałabym spróbować czy te mascary nadają objętości oraz wydłużenia moim rzęsom. Próbowałam już wielokrotnie rożnych mascar i jak narazie żadna nie była numerem 1. Słyszałam wiele opini na temat tuszów z Bell oraz z Avon , pozytywnych i negatywnych. Moje rzęsy maluje tuszem trzema warstwami aby były długie i piękne. Myślę że mi się uda przetestować te tusze , chciałabym żeby moje rzęsy były po pierwszej warstwie wydłużone.
06.09.2014 19:44:01 dotis123 napisał:
Nie wiem, czy kiedyś widziałam moje stopy w dobrym stanie. Zawsze jakieś odciski, nagniotki i tym podobne "umilacze". Stopy mam wrażliwe i ciągle borykam się jak nie z suchymi piętami, to odciskami, otarciami... Lato nie służy tym bardziej moim stopom. Teraz jesienią chciałabym je doprowadzić do ładu. Nawet mój narzeczony ma delikatniejsze stópki od moich :D Dlatego proszę o zestaw nr 1. Pozdrawiam
06.09.2014 23:27:30 kasia1k napisał:
Ponieważ ciągle borykam się z problemami natury intymnej, spowodowanymi chorobą i długą antybiotykoterapią, chętnie przetestowałabym Zestaw nr 4. do higieny intymnej.
07.09.2014 03:10:59 czarnulka342 napisał:
chciałabym przetestować zestaw nr 4 ponieważ dla mnie bardzo wazna jest pielegnacja intymna .lubię czuć się świeżo i przyjemnie kazdego dnia. zapobiegac podranieniom pieczeniom i roznego rodzaju chorobom grzybicznym stref intymnym. bardzo chętnie przetestuje. pozdrawiam
07.09.2014 09:38:40 agf napisał:
Zestaw nr 3, czyli maskary. W końcu to kosmetyk, który służył do podkreślania kobiecej urody już w starożytności. Może w innej formie, jako mieszanka sadzy i oliwy, ale zdanie miał takie sam. Z historią powstania prawdziwego tuszu do rzęs też zresztą wiąże się historia miłosna - dzięki temu specyfikowi i niesamowitemu spojrzeniu siostra twórcy maskary tak "wpadła w oko" jej ukochanemu mężczyźnie, że ja poślubił. Jakżebym mogła więc nie wierzyć w jego moc i nie chcieć szukać oraz to lepszych i lepszych? :)
07.09.2014 16:50:16 kamil2s@interia.eu napisał:
Wybieram:3. Zestaw mascar mascara Bell Fun Night mascara Avon Aero Volme Nie wyobrażam sobie wyjścia z domu bez maskary na oczach.One dodają mi piękna i pewności siebie.Są mi zawsze potrzebne,poproszę!
07.09.2014 18:02:40 elzbieta_wawer napisał:
Moje stopy wołaja zestaw nr 1 chętnie je przetestuję aby pięknie i zdrowo wyglądały a należy im sie po całym dniu chodzenia w eleganckich acz niezbyt wygodnych butach. Testowanie rozpocznę natychmiast po otrzymaniu tego zestawu a mając duże grono przyjaciół i znajomych podzielę się chetnie opinią na temat tego kosmetyku.
07.09.2014 18:02:46 elzbieta_wawer napisał:
Moje stopy wołaja zestaw nr 1 chętnie je przetestuję aby pięknie i zdrowo wyglądały a należy im sie po całym dniu chodzenia w eleganckich acz niezbyt wygodnych butach. Testowanie rozpocznę natychmiast po otrzymaniu tego zestawu a mając duże grono przyjaciół i znajomych podzielę się chetnie opinią na temat tego kosmetyku.
07.09.2014 18:41:11 Anita B. napisał:
Stopy :) Są trochę jak barometr. Sporo mówią o swojej właścicielce. Ja lubię jak są zadbane, eleganckie, seksowne. I sporo pracy wkładam, żeby tak wyglądały. Kąpiele, masaże, peelingi, maseczki, używam szeregu środków pielęgnując je. Z doświadczenia wiem, że do potrzymania tych starań, a właściwie ich efektów, potrzebny jest dobry krem. Taki co nawilży, zmiękczy skórę, a jej skłonność do rogowacenia będzie trzymał w ryzach. Bo wbrew pozorom to bardzo trudne zadanie. Dlatego też chętnie przetestowałabym zestaw do pielęgnacji stóp. Ciekawa jestem jaki potencjał mają produkty Lirene i Iwostin.
07.09.2014 18:49:11 praciakp-24 napisał:
Do testowania są rózne kosmetyki a najwięcej kremów do pięlęgnacji twarzy natomiast do higieny intymnej mało i wlaśnie dlatego chętnie przetestuję zestaw nr 4 aby osobiście sie przekonac o ich dzialaniu. Zawsze używam kosmetyku do higieny intymnej ale akurat tego jeszcze nie miałam. Jestem dość młodą kobietą i mam wiele przyjaciółek jak i znajomych które jak wiem borykają sie z różnymi problemami intymnymi i dlatego po dokładnym przetestowaniu będę mogla przekazać opinię jak rownież polecić
07.09.2014 19:51:32 nika10988 napisał:
Zestaw numer 3 Dlaczego? Ponieważ mascary przypominają mi równanie matematyczne dodawały by mi uroku odejmowały by mi lat mnożyły męskie spojrzenia dzielić nie dzieliły wręcz łączyły wszystkie pokolenia dzięki tym mascarą piękne by było moje oblicze od samego rana do wieczora
08.09.2014 07:19:57 codzienna napisał:
Zestaw nr 2 to moje marzenie,być może mój cellulit powie "Goodbye kochana" i nie wróci do mnie już więcej.Skórka pomarańczowa zniknie jak obrana pomarańcza a ja będę cieszyć się słonecznym blaskiem mego ciałka.Troszkę tłuszczyku chciałabym z boczków usunąć bym nie wyglądała jak ten baleronik tłuściutki w sklepie i w mniejszy troszkę rozmiar się wmieściła czym oko swoje i nie tylko zachwycę.
08.09.2014 13:23:13 DANAO napisał:
Najbardziej podoba mi się zestaw nr. 2. Może w przyszłym roku latem ubiorę strój kąpielowy. Wreszcie..
08.09.2014 14:52:54 donia27 napisał:
Antycellulitowy zestaw chętnie przetestuję bo wierzę, że przy jego pomocy cellulit zniweluję. Podczas wakacji zajadałam się goframi, lodami i innymi przyjemnościami. One na mych udach nieładny ślad pozostawiły, nie chcę takiej pamiątki więc wytoczę przeciw swe siły. Będę dzielnie ćwiczyła, nóżki regularnie smarowała, dlatego antycellulitowego balsamu będę potrzebowała Avon Solution jeszcze nigdy nie miałam więc bardzo chętnie bym go wypróbowała. Z takim orężem wierzę, że czeka mnie wygrana, moja skóra będzie ładna, jędrna i zadbana :)
08.09.2014 17:19:48 adzik napisał:
Wybieram zestaw nr 2. Mam trójkę małych dzieci i pomimo młodego wieku moje ciało wygląda zdecydowanie gorzej niż bym chciała. Opieka nad 3 dzieci nie jest łatwą sprawą. Pranie, gotowanie, sprzątanie, brak czasu dla siebie. Często czuję się jak kocmołuch. Chciałabym w końcu znowu dobrze czuć się w swoim ciele. Poczuć znowu że jestem atrakcyjną kobietą. Czas zacząć być już nie tylko mamą, ale też żoną, kobietą. Myślę, że dzięki tym kosmetykom mogę znów odzyskać pewność siebie.
08.09.2014 18:09:20 Ansanka napisał:
Chciałabym przetestować zestaw mascar, by móc wreszcie dobrać właściwą dla siebie. Miałam już kilka-nie sprawdziły się. Wciąż szukam odpowiedniej, takiej która nie będzie sklejać rzęs czy uczulać.
08.09.2014 20:20:46 Meg89 napisał:
. Codziennie odwdzięczam się moim stopom za ogromną pracę jaką wykonują. Staram się zapewnić im ulgę i odprężenie. Gdy nie mam zbyt dużo czasu stosuję expresową zasadę minimum polegającą na wmasowaniu kremu do stóp (moje stopy uwielbiają te z zawartością olejków szałwii i rumianku) i delikatnym masażu tuż przed snem. Staram przynajmniej raz w tygodniu fundować moim stopom domowe spa: kąpiel w ciepłej wodzie z solą, która znakomicie zmiękcza skórę. Następnie używam pumeksu, którym likwiduję zrogowaciały naskórek. Staram się zewnić moim stopom wszystko co najlepsze, są jednak bardzo wymagające i trudno je wypielęgnować. Wciąż szukam idealnego produktu aby pokochał moje stopy z wzajemnością- mam nadzieję ze w wybranym przeze mnie zestawie nr 1 znajduje się mój wybawiciel! A wtedy jedynym prodblem jaki będę miała to wybór koloru lakieru! ;)
09.09.2014 11:00:22 Subtelna napisał:
Bardzo chciałabym przetestować zestaw nr 1, ponieważ jestem młodą kobietą, która uwielbia sport, niestety od kilku miesięcy zmagam się z problemem bardzo pękających stóp, które są w opłakanym stanie, przez to nie mogę nawet biegać, bo pięty bolą, stosowałam już kila kremów do pięt niestety żaden mi nie pomógł. Mam nadzieję, ze te kremy mi pomogą, dlatego bardzo chciałabym móc je wypróbować :)
10.09.2014 02:39:16 rozapyszka napisał:
Ten zestaw z chęcią bym przetestowała, bo na mej skórze pomarańczowa skórka powstała. Nie wiem skąd się wzięła ;) , ale się na mnie uwzięła. Odejść nie chce sobie, i co ja teraz zrobię. Gdy te cuda ujrzałam, to sobie pomyślałam, że może one mi pomogą, i ją ze mnie wygonią. Z tym duetem radę być może bym jej dała, bardzo bym tego chciała. Bo skóra moja się cellulitem pokryła, brzydka się po prostu zrobiła. Uda, brzuch i pupa cała, ta wstrętna pomarańcza zdominowała. A ja bym ją z chęcią wypiła, w soku raczej zobaczyła. Więc do testów zgłaszam swą osobę, bo wygrać sama z cellulitem nie mogę.
10.09.2014 11:40:59 Rheya napisał:
Chciałabym przetestować zestaw 2. Od dłuższego czasu ćwiczę i testuję różne kremy/ balsamy /serum wyszczuplające/ antycellutiwo w poszukiwaniu tego jedynego najlepszego.
10.09.2014 11:52:22 bajusia58 napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr 1. Dlaczego? Ponieważ skóra słonia przy moich piętach, to aksamit! Nie mogę sobie dobrać odpowiedniego preparatu, więc może tym razem coś mi przypasuje.
10.09.2014 11:52:30 flinta_13@interia.pl napisał:
Jestem wielką zwolenniczką tuszów do rzęs! Uwielbiam mieć fenomenalne spojrzenie... Perfekcja w całej okazałości! Prawdziwe, jedwabne i lekko intrygujące spojrzenie, które wznieca prawdziwy ogień sexapilu - Tego oczekuję od maskary! Pozwólcie mi dostrzec moc produktów z zestawu nr 3 :)Chciałabym wyrazić pełną, szczerą i rzetelną opinię na ich temat...
10.09.2014 12:41:49 Aneczkaa123 napisał:
Witam Z przyjemnością podjęłabym się testowania zestawu nr 1. Myślę,że dłonie a zwłaszcza stopy są traktowane po macoszemu . Tak jest poniekąd i w moim przypadku , a raczej było do czasu,aż zwykłe kremy i balsamy przestały wystarczać . Mam problem z z pękającymi piętami i tworzącymi się zgrubieniami. Byłabym idealną testerką, zwłaszcza że z chęci szybkiego pozbycia się dolegliwości, bardzo intensywnie smarowałabym się tymi kosmetykami.
10.09.2014 13:09:42 gosia_bugaj napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr 2. Zdradzę wam sekret, dlaczego, ale nikomu ani słowa.;) Bo ja mam swój ulubiony krem antycellulitowy. Nasz związek trwa już dosyć długo. Przed nim miałam kilku partnerów, którzy okazali się porażką. Teraz jest fajnie, ale PODSKÓRNIE czuję, że mogłoby być lepiej. Czegoś mi brakuje. Może z wiekiem staje się bardziej wymagająca? Generalnie jestem stała w uczuciach, wierna i łatwo nie odpuszczam. Z drugiej strony na pierwszym miejscu stawiam swoje dobro, szczęście i zadowolenie. Jeśli czuje, że nie do końca do siebie pasujemy, szukam innego. Oczywiście nie jestem bez serca -- nie rzucam od razu, nie skreślam na zawsze. Jedynie zostawiam sobie możliwości poznania lepszego, fajniejszego. Test to jeszcze nie zdrada -- a, kto wie, może od nowa się zakocham? Zaraz, czy my dalej mówimy o kremie? ;)
10.09.2014 13:15:51 gogi000 napisał:
Chciałabym przetestować 2. Zestaw antycellulitowy, który zawiera: Avon Cellu Break 5D - serum antycellulitowe oraz Eveline Slim Extreme 4D - diamentowe serum wyszczuplające przeciw cellulitowi. Miesiąc temu zostałam pierwszy raz Mamuśką. Jestem bardzo szczęśliwa z tego powodu bo dziecko to największy Skarb. Dbając o swoją rodzinę nie możemy zapomnieć też o sobie. Moja skóra na udach, pupie oraz brzuchu wymaga uwagi. Pojawił się celllulit oraz tkanka tłuszczowa. Oprócz ćwiczeń oraz odpowiedniej diety ważne jest "dbanie od zewnątrz" czyli smarowanie kremami oraz olejkami. Chciałabym pokochać swoje ciało tak jak mojego Narzeczonego oraz Antosia, tylko pomocny w tym będzie mi zestaw numer dwa :)
10.09.2014 14:20:13 angelika.stadnyk napisał:
Bardzo chciałabym przetestować zestaw nr 4- do higieny intymnej. Dlaczego? - Bo jestem delikatną i wrażliwą kobietą- moja skóra potrzebuje odpowiedniej pielęgnacji - Bo jestem wybredna- używam tylko kosmetyków dobrej jakości - Bo podążam za trendami i nowinkami- także kosmetycznymi - Bo mam czas na testowanie kosmetyków - Bo jestem ciekawa świata- lubię poznawać nowe rzeczy - Bo jestem ambitna i zdeterminowana do testowania różnych produktów - Bo mam bloga, na którym mogę się podzielić opinią o testowanych kosmetykach angelika-shows-her-life.blogspot.com Pozdrawiam ;)
10.09.2014 14:45:32 lady076 napisał:
Moja skóra najbardziej potrzebuje zestawu nr 1 - pielęgnacja skóry stóp. Niestety krajobraz po lecie maluje się na moich stopach dość żałośnie - przesuszona i stwardniała skóra bardzo daje o sobie znać. Zaczyna się sezon rajstopowy a ja masowo drę cieniutkie skarpetki... :( Moje pięty są jak tarka... Nie pomaga pumeksowanie ani krem, który teraz stosuję. Potrzeba mi silnego i celnego uderzenia rozwiązaniem w problem. Szukając odpowiedniego, idealnego kosmetyku łapię zające i zawsze jak trafiam to w beton. A stopy jakie były takie są. Zestaw od Was byłby dla mnie idealny. Pozdrawiam ciepło. Ewa
10.09.2014 15:24:41 evie napisał:
Przeglądając zestawy kosmetyków, moje stópki 'krzyczały' najgłośniej, dlatego chętnie przetestowałabym Zestaw nr 1. Ciesząc się młodością, często nie zwraca się uwagi na upływający czas, który jednak robi swoje... O stopy nigdy nie dbałam dość intensywnie, bo należytą pielęgnacją nie mogę nazwać usuwania z pięt martwego naskórka raz na dwa lub trzy miesiące. Myślę, że najwyższy czas to zmienić, a możliwość przetestowania tych właśnie kosmetyków stanowi dla mnie idealną okazję do rozpoczęcia takowej kuracji. Uwielbiam delikatność gładkich stóp, a dane kosmetyki z pewnością mogą mi pomóc nie tylko w osiągnięciu oczekiwanego efektu, ale również w utrzymaniu go przez dłuższa czas. Pozdrawiam,
10.09.2014 15:29:00 kornela2811 napisał:
Wybieram zestaw tuszy do rzęs, gdyż jestem wielką fanatyczką pogrubionych, podkręconych rzęs, mam w swojej kosmetyczce milion przeróżnych rodzajów tego kosmetyku.Mascara sprawia, że moje oko jest powiększone, nadaje głębie spojrzeniu, nie wyobrażam sobie makijażu bez pomalowanych rzęs. Chętnie przetestowałabym te tusze, gdyż jeszcze ich nie mam w swojej ' małej kolekcji' , czytając opinie na ich temat zapowiadają się bardzo obiecująco :)
10.09.2014 17:50:21 AnitaNidzica napisał:
wybieram zestaw nr 4 ... każda kobieta powinna dbać o siebie. Wiele kobiet stawia na wygląd zewnętrzny, nie zwracając uwagi na coś ważniejszego, a mianowicie o kobiece miejsca intymne... ja jestem w trakcie poszukiwania dla siebie odpowiedniego środka, nie miałam okazji jeszcze testować żadnego z tych dwóch produktów, tak więc z największą przyjemnością przetestuję
10.09.2014 19:35:31 lilith_84 napisał:
Zestaw nr 3 byłby dla mnie idealny, ponieważ odkąd mój jedynak poszedł po przedszkola, czas wziąć się za siebie i pokazać swoje oblicze sexy mamuśki ;)
10.09.2014 19:39:14 joannawu napisał:
Piątkowy wieczór w stylu Pretty Woman- stoję przed lustrem w pięknej, czerwonej ,wieczorowej sukni, ozdobiona klejnotami, w mocnym makijażu. W pokoju unosi się zapach moich drogich perfum a z oddali zza szeroko otwartego balkonu dochodzi dźwięk cichej muzyki ,,Wyglądasz jak milion dolców”-mówi mój Mężczyzna i sprowadza mnie do taksówki, jedziemy na lotnisko, samolot już czeka. Paryż wita nas blaskiem Wieży Eiffela, a ukochane Pola Elizejskie sprawiają, że świat przestaje istnieć…Ukochany gładzi mnie romantycznie po udzie a ja uśmiecham się sama do siebie wiedząc, że dzięki zestawowi antycellulitowemu moje nogi są gładkie i apetyczne. W takich sytuacjach warto czuć się komfortowo wiedząc, że wspaniałe kosmetyki dbają o naszą skórą każdego dnia. Ja także chciałabym się tak poczuć!
10.09.2014 19:41:29 Taksebiegam napisał:
Zdecydowanie chciałabym wypróbować zestaw o numerze 3 Zestaw mascar: mascara Bell Fun Night oraz mascara Avon Aero Volme. Maskary z Bell używam nie od dziś choć tej akurat nie miałam okazji jeszcze wypróbować jak również tej z Avonu (: Chciałabym zostać testerką gdyż jest to świetna zabawa i super temat do rozmów ze znajomymi czy nowo poznanymi osobami, można zabłysnąć :P Może będzie mi dane przeżyć ta przygodę :D
10.09.2014 21:16:58 dorotajak napisał:
1. Zestaw do pielęgnacji stóp Lirene krem do stóp - stop pękającym piętom Iwostin Propodia - aktywny krem na zrogowacenia Po lecie stopy potrzebują pielęgnacji. Są zmęczone, wysuszone i popękane, często na podeszwie stopy robią się zrogowacenia i łuszczą się. Czasami kiedy lenistwo u mnie bierze górę i nie posmaruję stóp po kąpieli na noc, nie mogę zasnąć , to chyba znak ,że stopy potrzebują porządnej odnowy :) Amatorsko uprawiam Nordic a czasami i biegam, stopy mają dla mnie duże znaczenie nie mogę dopuścić do pękania pięt, staram się dbać o nie jak potrafię najlepiej. Bardzo chętnie przetestuję kremy " naprawię stopy " i przygotuje do zimy :)
10.09.2014 22:20:59 dorcia39 napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr 3 . Dlaczego ? Ponieważ mam raczej krótkie długości rzęsy i chciałbym w końcu trafić na taką mascare która uwydatni moje rzęsy i je podkreśli . Stosowałam wiele marek I nadal szukam ale jak do tej pory nie trafiłam . intuicja podpowiada mi że to może być jedna z nich :) i dlatego chciałabym się przekonać :)
11.09.2014 11:49:18 Chmurzasta87 napisał:
Dwa zestawy w szczególności wydały mi się kuszące. Zestaw nr 1, ponieważ pękające pięty to jakaś zmora, tak strasznie wyglądają po lecie, jakbym codziennie biegała maraton na boso. Ale mimo wszystko zwycięzcą jest dla mnie ZESTAW NR 2, ten bym wybrała bezwarunkowo do przetestowania. Bo cellulit to jest koszmar, który spędza sen z powiek. Patrzę na uda i dostaje drgawek. Stosuje kremy, widać nie odpowiednie bo on najzwyczajniej w świecie i bezczelnie ciągle bytuje na moich udach. Mam nadzieję, że ten zestaw okaże się czarodziejską różdżką!
11.09.2014 13:15:39 Monyrka napisał:
Wybieram zestaw nr 4 z kosmetykami do higieny intymnej. Bardzo dbam o te rejony i szukam tylko najlepszych produktów, które nie będą podrażniać moich okolicy intymnych, gdyż należę do osób wrażliwych na pewne substancję. Dodatkowo mój teraźniejszy płyn się kończy i miałam w planach zakup nowego, i to jest dobra okazja żeby wypróbować właśnie tych z tego zestawu :)
11.09.2014 13:59:17 terdrz6@wp.pl napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr 1, ponieważ mam duże problemy ze zrogowaceniami na podeszwach stóp a także z pękającymi piętami. Próbowałam różnych środków z miernym skutkiem, liczę więc, że nowe kosmetyki do stóp pomogą mi skutecznie uporać się z moim problemem.
11.09.2014 14:29:55 iskierka napisał:
(zestaw nr 1) Mimo że juz chłodno i sandały głęboko zagrzebałam w szafie to jednak stopy też potrzebują swojej chwili wytchnienia.Kobiety dbają o rzęsy, o cerę o włosy jednak o tej porze roku stopy już schodzą na kolejny plan.Chętnie przetestuję krem na pękające stopy, natomiast krem na zrogowacenia chciałabym przetestować na mojej drugiej połówce .No tragedia czy wszyscy faceci maja takie "skały" na stopach? Odgniotki, odciski ,pierzchnąca skóra na palcach , a skóra tak twardo zrogowaciała miejscami że nie wiem czy gruboziarnisty papier ścierny by to starł :/. krem do stóp sobie pozwala sobie wetrzeć ale gdybym mu chciała tarką zetrzeć to postukał by się palcem w środek czoła i tyle by było z pielęgnacji jego stóp:D
11.09.2014 14:30:15 Paulinka_K napisał:
Zestaw numer 3 testować jest mym marzeniem, by powalać na kolana spojrzeniem. Budzić podziw i zachwytów wiele nie tylko od Święta czy w niedzielę. Mieć oczko pięknie podkreślone by na chłopcach wywrzeć wrażenie wręcz wymarzone. Swoje wrażenia na blogu mogę zaprezentować czytelnikom swoim małą lekturę przygotować.
11.09.2014 18:21:17 Kasia7212 napisał:
Wybieram zestaw nr 1 ... dlaczego? Dlatego, że moje stopy po lecie potrzebują lepszej pielęgnacji
11.09.2014 18:40:29 kasienka20o napisał:
chciałabym przetestować zestaw 1. Zestaw do pielęgnacji stóp Lirene krem do stóp - stop pękającym piętom Iwostin Propodia - aktywny krem na zrogowacenia. Od jakiegoś czasu mam bardzo duży problem ze stopami i pozbyciem się zrogowaceń, co w lato bardzo mi utrudniało chodzenie w sandałach i klapeczkach. Non stop musze kryc swoje stopy, ktorych niestety bardzo sie wstydze.
11.09.2014 18:50:47 marccia napisał:
Marzę o zestawie nr 3- czyli mascary do rzęs. Metoda prób i błędów szukam tej jedynej, idealnej dla moich rzęs mascary. Niestety jak się nie obsypuja, to rozmazuja i tak na okrągło. Czy nareszcie uda mi się mieć perfekcyjne rzęsy? marzę...
11.09.2014 20:42:13 ryba napisał:
Jestem troche nietypowa kobieta,bo nie lubie miec za duzo kosmetykow (kupuje cos dopiero jak mi sie konczy poprzednie...) i wlasnie mam zamiar kupic nowa maskare!Wiec bardzo chetnie przetestuje zestaw 3 ,by nadal olsniewac pieknym spojrzeniem....
11.09.2014 21:50:35 czerwinskapat napisał:
Bardzo chciałabym przetestować zestaw nr 2. Od jakiegoś czasu się odchudzam, waga spadła, niestety cellulit pozostał... Używałam kilku produktów antycellulitowych, kilka się sprawdziło, kilka niestety nie. Jednak nie znalazłam idealnego, szukam nadal. Z chęcia przetestowałabym te, które Państwo proponujecie, ponieważ jeszcze z nich nie korzystałam. Pozdrawiam
12.09.2014 10:31:21 annasasal napisał:
Wybieram zestaw 1, ponieważ to byłaby idealna kuracja dla moich stóp.
13.09.2014 21:09:01 iga_st@o2.pl napisał:
Dla mnie zestaw marzenie to zestaw antycellulitowy. Często sięgam w drogerii po tego typu kosmetyki i po ich zastosowaniu często po peelingu dostrzegam efekty kuracji. Żadnego z tych kosmetyków nie miałam jeszcze okazji spróbować: z katalogu Avon korzystam okazjonalnie natomiast kosmetyk Eveline to nowość na rynku, która obiecuje bardzo wiele i mnie zaintrygowała. Cenie tego typu produkty za wiele funkcji w 1: ujędrnienie, nawilżenie, wygładzenie i poprawienie krążenia. Dlatego sięgam po nie regularnie i polecam znajomym.
14.09.2014 10:51:02 zuzanka16 napisał:
Wybieram zestaw numer 2. Jak prawie każda kobieta niestety borykam się z tym problem. Walczę z tym cały czas ale niestety przegrywam tą naszą wewnętrzną wojną. Cały czas szukam odpowiednich sprzymierzeńców ale jeszcze ich nie znalazłam a tych wyżej jeszcze nie próbowałam może to właśnie oni? Może to jeden z nic albo oba pomogą mi wygrać nie tylko bitwę ale wojną i pozbyć się tego brzydkiego problemu raz na zawsze:)
14.09.2014 15:08:25 madziakk88 napisał:
Witam. Chętnie przetestuję zestaw nr 4 , ponieważ moje rzęsy nie są zbyt długie no i nie ma ich zbyt dużo szukam maskary która to naprawi :)
14.09.2014 22:52:47 beatkaa84 napisał:
chciałabym otrzymać zestaw do higieny intymnej, ponieważ dla mnie ochrona intymna jest najważniejsza, by poczuć się świeżo, pewnie i bezpiecznie każdego dnia;)
15.09.2014 08:00:44 Raffka napisał:
Moim największym zmartwieniem jest sucha i szorstka skóra na dłoniach i stopach. Z mizernym skutkiem próbowałam już różnych kremów dostępnych w zwykłych sklepach. Dlatego idealny byłby dla mnie zestaw do stóp z produktami Lirene i Iwostin Propodia. Skąd to wiem? Ponieważ ich składniki po pierwsze pozwolą mi zredukować zrogowacenie skóry a w dalszych etapach, zwiększyć i utrzymać właściwy poziom nawilżenia oraz elastyczności skóry. I znów będę mogła się cieszyć pięknymi i zadbanymi stopami w rzemykowych sandałach. Chciałabym, aby moja córeczka wiedziała, że "być mamą" oznacza dbać nie tylko o rodzinę ale i o samą siebie.
15.09.2014 08:18:43 MIMIsia napisał:
4. Zestaw do higieny intymnej Eveline Cosmetics - LActaMED żel ginekologiczny do higieny intymnej Sylveco łagodny żel do higieny intymnej to coś co bardzo chciałabym wypróbować, nigdzie tego nie mogę dostać u siebie w mieście, czuję, że będzie mi służyć i się w sobie zakochamy
15.09.2014 08:22:59 jolciajolcia napisał:
Zestaw antycellulitowy Avon Cellu Break 5D - serum antycellulitowe Eveline Slim Extreme 4D - diamentowe serum wyszczuplające przeciw cellulitowi to coś o czym marzę, marzę o tym by zniknęły moje kłopoty, a wraz ze zmaganiem się z cellulitem siódme poty
15.09.2014 15:44:25 lebia napisał:
Wybrałam zestaw 1. Dlaczego? Sprawa jest bardzo delikatna: moje stopy złożyły ostatnio do będących ponad nimi (także moich) rąk oficjalny protest, w którym to wyraziły ogromną dezaprobatę z powodu rzekomego traktowania ich po macoszemu. Wielce oburzone stwierdziły, że ilość moich kremów i balsamów, którymi smaruję resztę ciała, przewyższa znacznie ilość tych, którymi smaruję stopy, zatem mój korpus, piersi i pośladki ponoć znajdują się w położeniu nieco bardzo ekskluzywnym. Stopy z żalem stwierdzają, że też by chętnie co dzień pokazywały się światu nawilżone i w dobrej kondycji, bo jak dotąd cały splendor stylizacji skupia się nieco wyżej, a na nie nikt uwagi nie zwraca. Z pokorą przyznać muszę, że mają w tym sporo racji, zatem jeśli mam być sprawiedliwą i dobrą swych stóp właścicielką, powinnam jak najszybciej rozwiązać ten problem. I w tym właśnie miejscu pojawia się moja prośba o wsparcie w zażegnaniu konfliktu między moimi stopami, a resztą ciała. W innym wypadku obawiam się postępującego buntu stóp, co skończyć się może nawet strajkiem generalnym. Konieczne jest zatem natychmiastowe przeciwdziałanie, dlatego też dalszy los moich nieszczęsnych stóp powierzam w troskliwe ręce portalu alejakobiet.pl.
15.09.2014 19:13:55 Ala napisał:
Chętnie przetestuję zestaw numer 4. Przywiązuję dużą uwagę o dbałość i higienę miejsc intymnych zwłaszcza od kiedy pojawiły się u mnie problemy z upławami oraz podrażnieniami.Czułabym się pewnie i komfortowo gdybym znalazła kosmetyk który by spełnił moje oczekiwania i zagościłby na dłużej w mojej łazience.
15.09.2014 19:31:51 kasztanka3 napisał:
Wybrałabym zestaw numer 2, ponieważ z przykrością stwierdzam, że moje bujne kształty nie są już tak jędrne, jak 10 lat temu. Nie należę do kobiet, które rozpaczliwie chciałyby zatrzymać, bądź wręcz cofnąć czas, jednak uważam, że w miarę możliwości należy się "konserwować", bo mamy tylko jedno ciało i tylko jedną twarz i wyglądać one będą tak dobrze, jak dobrze o nie zadbamy.
15.09.2014 22:17:58 Skarb napisał:
Zestaw mascar nr 3 chciałabym przetestować, swoje rzęsy pięknie wyeksponować. Pragnę, by moje rzęsy blasku nabrały, swoim wyglądem mnie i wszystkich wkoło zachwycały. Chcę poczuć się atrakcyjnie i wyjątkowo, z mascarą wyglądać zjawiskowo. Tusz do rzęs to kosmetyk mój ulubiony, dla moich oczek jest niezastąpiony. Pięknie podkreśla, pogrubia i objętości rzęsom dodaje, niesamowity efekt oczkom daje. Bez niego nie wyobrażam makijażu sobie, używam go zawsze w każdej dobie. Jak większość kobiet mascary codziennie potrzebuję, chętnie się nowymi tuszami pomaluję. Podkręcone rzęsy zalotnego spojrzenia mi dodają, znakomicie na płeć przeciwną działają.
15.09.2014 22:53:33 shanti napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr 1, moje stopy wysyłają sygnały S.O.S. i rozpaczliwie potrzebują odrobinę specjalnego traktowania.
15.09.2014 23:17:36 pauleta89 napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr 1. Dlaczego? Ponieważ moje stopy podpowiadają mi, że cellulit na moich udach jest jeszcze nieduży, moje rzęsy są ok nawet bez tuszu a o higienie intymnej nie chcą ze mną dyskutować na forum- natomiast stopy twierdzą, że czują się zaniedbane- mówią, że nie było fajnie biegać na bosaka po plaży i dłuuugo je moczyć w słonej wodzie;( A teraz pracując 12 godzin na stojąco naciskać na nie cały dzień, że pod wieczór chcą wyjść z butów i z siebie:D
16.09.2014 09:09:00 swita77 napisał:
Moje stopy codziennie muszą przebyć kosmiczny dystans: między regałami w sklepie, w pracy z parteru na trzecie piętro (bez windy ;)), biegam też niczym długodystansowiec za moim dzieckiem na placu zabaw, dla relaksu chodzę na spacery po parku, schylam się w ogrodzie przy grządkach i rabatkach a jak trzeba – wsiadam na rower i pędzę na zakupy. Ten codzienny maraton bywa uciążliwy nic więc dziwnego, że pod koniec dnia stopy są wyraźnie zmęczone: bywają opuchnięte i obolałe, sprawiają wrażenie ciężkich a buty nagle wydają się przyciasne. Skóra zaczyna się buntować, co objawia się szorstkością, odciskami i ogólnym uczuciem znużenia. Dlatego chciałabym przynieść im ulgę i ukojenie, by następnego dnia obudzić się rześka i z wypoczętymi stopami. Same masaże i leżenie z nogami uniesionymi wyżej to trochę za mało, więc przydałby się zestaw nr 1 do ich pielęgnacji. Odpowiednie kremy pozwolą zawsze cieszyć się aksamitną skórą, miękką i delikatną, zapewnią stopą właściwą pielęgnację. Chcę, żeby moje stopy zawsze były wypoczęte i bez wysiłku niosły mnie przez świat ;)
16.09.2014 11:24:32 alamirka napisał:
Mam cgrapke na zestaw nr 2 :) Mam bzika na puncie dbałości o ciało. Ciągle nawilżam, masuję, ujędrniam i wklepuję :) Cwiczę codziennie, ruszam ciałem a do dopełnienia tej pielęgnacji potrzebuję dobrze i skutecznie działającego kosmetyku antycellulitowego. Stosowałam już wiele róznych. Jedne z lepszym, drugie z gorszym efektem. Ja szukam czegoś wybitnego. Czegoś co da trwały efekt i perfekcyjnie zadba o moją skórę. Jestem w stanie wiele przetestować aby znaleźć swój ideał :)
16.09.2014 15:29:28 onlyme30 napisał:
Zestaw nr 4 - do higieny intymnej, jest tym czego najbardziej potrzebuję. Chciałabym lepiej zadbać o moją intymność i dzięki tym produktom wspomóc florę i złagodzić podrażnienia. Kwas mlekowy i odpowiednio dobrane zioła dały by mi powód i gwarancję, że to kosmetyki stworzone dla mnie, kobiety, która czasem potrzebuje pomocy z zewnątrz aby cieszyć się dobrym intymnym zdrowiem:)
16.09.2014 15:49:01 muminek9 napisał:
Chciałabym otrzymać zestaw nr 1, ponieważ ostatnio z niepokojem zaobserwowałam, że moje stopy zrobiły się nadzwyczaj szorstkie i twarde. Pertraktowałam ze stopami bardzo długo i wytrwale, próbując dojść do porozumienia w sprawie nawilżenia, ale zostałam bezpardonowo wyśmiana, gdy pokazałam im swoje obecne kremy. Stopy stwierdziły, że takim kosmetykom się nie poddadzą, bo to by świadczyło o ich słabości, jednak zgodziły się pójść na pewien układ: jeśli w ciągu najbliższych kilku tygodni zdołam zorganizować godnego dla nich rywala, to podejmą wyzwanie i tylko wówczas po przegranej walce dadzą się okiełznać, nawilżyć i zmiękczyć. Postawiona zatem jestem pod ścianą i stąd zwracam się o wsparcie w tej nierównej walce – ja kontra moje własne stopy. Kto zwycięży? Myślę, że poza zapałem i żądzą zwycięstwa potrzebna mi jest jeszcze pomoc profesjonalistów – kremów Iwostin Propodia i Lirene. Wtedy mój triumf będzie więcej niż pewny!
16.09.2014 20:42:17 justa1122 napisał:
Chcialabym prztestowac zestaw nr.4. Obecnie jestem w ciazy w 5 miesiacu ciąży i w tym okresie jak rowniez przed ciaza dreczy mnie problem z czestymi infekcjami intymnymi. Poszukuje idealnego kosmetyku dla mnie szczegolnie w tym okresie gdzie bardziej musze o siebie dbac. Borykam sie caly czas (jest to moja 3 ciaza) z podraznieniami i swedzeniami wynikajacymi z zakazen bakteryjnych (badania moczu wciaz nie sa zadowalajace) ktorych nie moge sie pozbyc moze wlasnie te kosmetyki sprawia iz moje problemy znikna.
17.09.2014 09:13:02 stokrotka napisał:
Zestaw nr 2 kusi mnie i nęci tak jak ja będę kusić i nęcić swoim jędrnym, smukłym, wymodelowanym ciałem po użyciu tych kosmetyków:) A tak na poważnie, podobnie jak ponad 90% kobiet na całym świecie borykam się z problemem pomarańczowej skórki. Wmasowałam już w swoje uda całe tony przeróżnych kosmetyków antycellulitowych: wyszczuplających, ujędrniających, spalających tłuszcz i jak na razie przegrywam z cellulitem na całej linii:( AVON i EVELINE to marki znane i cenione i mam nadzieję, że także skuteczne:) Z ogromną przyjemnością przygarnęłabym taki zestawik i sprawdziła na własnej skórze efekty jego działania:)
17.09.2014 10:28:05 Prosiek napisał:
Nic nie jest dla mnie tak istotne jak higiena intymna... W najpiękniejszym makijażu i otoczona cudownym zapachem perfum nie będę czuła się komfortowo, jeśli tam... na dole... nie wszystko będzie OK :( Dlatego najbardziej chciałabym przetestować zestaw 4: Eveline Cosmetics - LActaMED żel ginekologiczny do higieny intymnej & Sylveco łagodny żel do higieny intymnej.
17.09.2014 11:18:52 mamamysia napisał:
Zestaw nr 4 bo ostatnio zbliżeń z ukochanym unikam z infekcjami intymnymi stale się borykam ciągle coś piecze i dyskomfort czuję chętnie ten zestaw zatem wypróbuję. Może z problemem moim się upora i zdrową florę intymności mojej przywróci "głowa" przestanie mnie boleć wieczorem i małżeńska sielanka do sypialni wróci:))
17.09.2014 14:06:32 krysiachmura napisał:
Wybieram zestaw nr 1 i bardzo chciałabym go przetestować.Moje stopy zawsze sprawiają mi problemy-są suche i niekiedy nawet popękane,zwłaszcza po okresie letnim.Stosowałam różne kremy nawilżające do stóp,ale efekt powraca wciąż,zwłaszcza ,że mam pracę nie tylko siedzącą ale przede wszystkim chodzącą.Do pracy chodzę na piechotę ,bo to niby niedaleko ale już dziś przeraża mnie okres jesienno- zimowy,kiedy moje stopy będą najbardziej aktywne i bez dostępu powietrza.Liczę,że ten zestaw dużo mi ulży i wyleczy moje stopy.
17.09.2014 18:25:10 marjories napisał:
Chciałabym otrzymać kosmetyki do pielęgnacji stóp (zestaw nr 1), ponieważ: - między obecnym stanem skóry moich stóp a stanem idealnym jest taka odległość, że światło przemierzałoby ją miliony lat, a ja zdecydowanie nie mam tyle czasu:) - współczesna kobieta to wir aktywności robiący milion rzeczy tysiące razy, więc potrzebuje tylko tego, co dotrzyma jej tempa; - czuję mocno przez skórę, że efekt działania tych kremów zwali mnie z nóg (i to bez pomocy dobrego wina:), a kobieca intuicja na pewno nie jest statystyczną iluzją:) - gruba i szorstka skóra nie jest już elementem przystosowawczym do twardych warunków przyrody, mimo że współczesność jest nie mniej dzika; - lubię, gdy każdy centymetr mojego ciała jest gładki niczym jedwab... w końcu kto nie lubi, gdy wszystko idzie gładko?;) - życie jest za krótkie by używać mało skutecznych kosmetyków; - po prostu wolę być piękną niż bestią:)
17.09.2014 21:29:09 bubulubu napisał:
Zestaw drugi chciałabym przetestować, gdyż moich ud nie mogę odżałować, po ciąży cellulitem się pokryły, a wcześniej oczy męża cieszyły. Walczę z cellulitem różnymi sposobami, jak dotąd z marnymi efektami. Avon i Eveline to para dobrana, z nimi walka będzie wyrównana. I już na wiosnę być może dla męża mini założę!
17.09.2014 21:55:59 emerycia napisał:
Do testowania wybieram zestaw nr 4, bo dbanie o higienę intymnych części ciała uważam za najważniejsze dla każdej kobiety. Dobrze sprawdzić jakie działanie dla mojej skóry będą miały żele firmy Eveline i Sylveco, których do tej pory nie stosowałam. Bardzo lubię dzielić się z innymi kobietami z wrażeń podczas testowania, to samo uczynię i po przetestowaniu żeli do higieny intymnej.
17.09.2014 22:41:52 dobiezka napisał:
Dlaczego ja?(I nie jest to bynajmniej scenariusz serialu) O nic tak nie dbam jak o swoje rzęsy, także mają ze mną dobrze. Są dopieszczane różnymi naturalnym olejkami. Zmywam je najdelikatniejszymi mleczkami do demakijażu bez zbędnych substancji. Jestem dla nich bardzo delikatna. Delikatnie je maluję, noszę okulary przeciwsłoneczne oraz nie używam zalotki czy henny. Ale przede wszystkim odżywiam je od wewnątrz dostarczając najcenniejszych witamin z posiłków, które jem. Dieta jest kluczowa. Bez niej nawet najlepiej pielęgnowane rzęsy nie będą wyglądały pięknie i zdrowo. Jednak wciąż szukam tego idealnego tuszu, który wyeksponuje ich piękno i wspaniale podkreśli, dlatego chętnie przetestuję zestaw nr 3. :) Zestaw 4 jest również rewelacyjny, ponieważ bardzo ciekawią mnie te kosmetyki. Więc jakby Państwo nie wiedzieli kogo do niego wybrać, to ja zgłaszam swoją kandydaturę :D
17.09.2014 22:56:21 luimig napisał:
Wybieram przekornie, bo to jest kobieca natura - zestaw nr 1 - niech moje stopy utula. Bo choć będą teraz w butach schowane przez długie miesiące, chcę by były zdrowe i wypoczęte a nie męki cierpiące. Po gorącym lecie stopom przyda się odżywienie, nawilżenie i wszelkich schorzeń leczenie. To dobry okres by taki produkty testować, zachowywać piękną skórę i czasu nie marnować.