Strona główna Aktualności Wczasy dietetyczne w Hotelu Miłomłyn Zdrój.

Wczasy dietetyczne w Hotelu Miłomłyn Zdrój.

przez admin
Większość z nas doświadczyła sytuacji, gdy pomimo podjętej próby wytrwania na diecie, nie byliśmy w stanie w dłuższym czasie kontynuować postanowienia. Przyczyn tego zjawiska możemy upatrywać w kilku aspektach. Aby trafnie ustalić dlaczego tak się dzieje, odwołamy się do doświadczeń i wiedzy dietetyków Hotelu Miłomłyn Zdrój.
Z długoletnich obserwacji możemy wywnioskować, że podstawowym problemem w zachowaniu konsekwencji w stosowaniu diety jest brak zewnętrznego wsparcia. Niestety wewnętrzna motywacja, bez dodatkowych wspierających bodźców, okazuje się niewystarczająca. Prawdopodobieństwo sukcesu  w znacznym stopniu zwiększa opieka wyspecjalizowanego personelu oraz obecność innych osób będących na diecie. 
Dzieje się tak dlatego, że opieka ze strony dietetyków, instruktorów, pielęgniarek i lekarzy pozwala w sposób najbardziej optymalny ustalić ilość, skład i odstępy czasowe między posiłkami. Systematyczny pomiar wagi, ciśnienia, tętna daje wiedzę, jak organizm reaguje na stosowaną dietę. Kuracjusz widząc wymierne efekty podjętego wysiłku dodatkowo zyskuje motywację do dalszego działania. Ważnymi czynnikami, które dodatkowo mobilizują są zorganizowany program dnia i obecność innych osób stosujących dietę. Wspólne doświadczenia kuracjuszy stają się źródłem wzajemnego wsparcia i zrozumienia.
Należy pamiętać, że dieta najefektywniej prowadzi do celu, gdy połączona jest z określoną aktywnością fizyczną. Jej charakter uzależniony jest od stanu zdrowia, wieku i kondycji danego kuracjusza. W Hotelu Miłomłyn Zdrój dla potrzeb gości stworzono do tego celu zaplecze w postaci basenu, saun, sal fitness. Dogodna lokalizacja w sercu Mazur umożliwia wykorzystanie potencjału uprawiania sportu na zewnątrz. Ścieżki rowerowe, trasy Nordic Walking w pobliskich lasach dają szansę na łączenie relaksu z wysiłkiem fizycznym. Bogaty program zajęć z instruktorami czyni wczasy dietetyczne ciekawym wydarzeniem łączącym utratę wagi z przyjemnością.  Warto pamiętać, że proces odchudzania,  modelowania sylwetki można wspomóc właściwie dobranymi zabiegami. 
Misją Hotelu Miłomłyn Zdrój jest, by każda osoba, która podejmie się trudu wytrwania na diecie, mogła osiągnąć zamierzony cel. Wiedza i doświadczenia zdobyte podczas wczasów dietetycznych pozwalają z powodzeniem stosować zasady diety w codziennym życiu.
Hotel Miłomłyn Zdrój położony jest w malowniczym miejscu zachodnich Mazur. Pobliskie lasy i jeziora są na wyciągnięcie ręki nie tylko mieszkańców Warszawy i Gdańska, którzy mają wyjątkowo dogodne połączenie komunikacyjne z Miłomłynem. 
To miejsce dla miłośników świeżego powietrza, jest tutaj jednym z najczystszych w Polsce. Zaawansowane prace zmierzające w kierunku uzyskania przez miejscowość statusu uzdrowiska wskazują na wyjątkowe walory zdrowotne okolic. To idealne miejsce dla ludzi, którzy cenią sobie piękne widoki, relaks w otoczeniu czystej, dającej wewnętrzny spokój przyrody.
Alejakobiet.pl

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej