Strona główna Aktualności Sierpień z gwiazdami

Sierpień z gwiazdami

przez admin
Jak najlepiej rozpocząć wakacyjny weekend? Oczywiście dobrą premierą filmową! Od 1 do 29 sierpnia zawsze o 21:00 CBS Europa zaprasza na znakomite kino w cyklu Piątkowa premiera. Znajdą się tu nostalgiczne powroty do przeszłości i wyprawa w świat nastolatków („Amerykański romans”, „Szkolny kwartet”, „Powrót do młodości”, „Wymiana zagraniczna”) oraz typowe kino drogi („Obudzić się w Reno”). Jak zwykle na CBS Europa nie zabraknie gwiazd. W piątkowych premierach wystąpią między innymi: Charlize Theron, Patrick Swayze, Billy Bob Thornton, Natasha Richardson i Noah Wyle.
Akcja filmu „Amerykański romans” (2009) rozgrywa się w 1963 roku w Waszyngtonie. 13-letni Adam Stafford (Cameron Bright) to nieśmiały, osamotniony  uczeń katolickiej szkoły. Pewnego dnia Adam poznaje nową sąsiadkę. Jest nią czarująca, trzydziestoparoletnia rozwiedziona artystka, Catherine Caswell (Grethen Mol). Młodzieniec jest zaintrygowany kobietą. Wkrótce odkrywa, że Catherine spotyka się z prezydentem USA, Johnem F. Kennedym. Niestety niebawem na horyzoncie pojawią się kłopoty. Morderstwo amerykańskiego prezydenta będzie początkiem zdarzeń, które okażą się niezwykle groźne dla Catherine oraz Adama. Na film zapraszamy 1 sierpnia o godzinie 21:00.
Kolejnym filmem z cyklu Piątkowa premiera będzie w sierpniu „Powrót do młodości” (2014). Niespełniony aktor zamierza porzucić dotychczasowe, niezbyt szczęśliwe życie. Jim Owens wraca więc do swojego rodzinnego stanu Indiana. Już na lotnisku witają go dawni kumple: Len, Skunk i T. Wspaniała atmosfera powoduje, że Jim zaczyna się czuć jak za najlepszych czasów młodości. Niebawem spotyka Lori, swoją dawną sympatię. Jednak nie można udawać, że wróciły szkolne czasy. Kumple są już żonaci, a Lori związała się z dawnym szkolnym kolegą Jima. Na film zapraszamy 8 sierpnia o godzinie 21:00.
„Obudzić się w Reno” (2002) to film drogi ze znakomitą obsadą.  Dwa zaprzyjaźnione małżeństwa mieszkają w Little Rock w stanie Arkansas. Lonnie Earl Dodd (Billy Bob Thornton) oraz jego żona Darlene  (Natasha Richardson) postanawiają zrealizować marzenie o wyjeździe  połączonym z zobaczeniem słynnego festiwalu gigantycznych ciężarówek w Reno. Ideę Earla szybko podchwytują zaprzyjaźnieni z Doddami Candy (Charlize Theron) i Roy Kirkendall (Patrick Swayze). Prowincjonalne miasto nie dostarcza wielu atrakcji, więc krótkie wakacje wydają się idealną odskocznią od codzienności. Earl, pracujący jako dealer samochodowy, bierze z pracy porządny samochód i cała czwórka wyrusza w długą drogę przez Amerykę. Podróż okaże się brzemienna, i to także w sensie dosłownym, w skutki. Na jaw wychodzą skrywane tajemnice, robi się coraz mniej wesoło… Na film CBS Europa zaprasza 15 sierpnia o godzinie 21:00.
„Szkolny kwartet” (2006) to film opowiadający o czterech szkolnych przyjaciołach. Rick, Cameron, Donnie i Ted spotykają się przy okazji 20. rocznicy ukończenia college’u. Wygląda na to, że ich charaktery niewiele się zmieniły. Zajmują się w życiu różnymi rzeczami, jednak wszyscy czują się znakomicie w swoim towarzystwie. Cała czwórka postanawia pograć w golfa, a wspólna rozgrywka staje się dobrą okazją do zwierzeń  i wspomnień. Jednym z tematów są oczywiście kobiety, ale pojawiają się też ciekawe, nieznane wszystkim wątki z przeszłości. „Szkolny kwartet” na CBS Europa 22 sierpnia o godzinie 21:00.
Czterej szkolni kumple i ich koledzy z różnych stron świata. To właśnie bohaterowie filmu „Wymiana zagraniczna” (2008). Dave, Jay, Shantz i Hashbrown przyjmują swoich rówieśników z różnych krajów w ramach wymiany zagranicznej. Już od samego początku wiadomo, że nie wszystko będzie się układać zgodnie z oczekiwaniami. Niektórzy są rozczarowani swoimi kolegami zza granicy. Przynajmniej tak się początkowo wydaje. Każdy z czwórki bohaterów na swój sposób dojrzewa, podejmuje pierwsze poważne decyzje, często związane z miłosnymi rozterkami. To będzie czas redefiniowania swoich poglądów, poznawania innych ludzi i oczywiście dobrej zabawy. Film na CBS Europa 29 sierpnia o godzinie 21:00.
Alejakobiet.pl

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej