Strona główna Aktualności Deska jest piękna

Deska jest piękna

przez admin
Odpowiednio dobrana podłoga drewniana do mieszkania to podstawowy krok przy jej zakupie. Jedno jest pewne naturalne drewno nadaje wnętrzom unikatowego charakteru, osobliwego odczucia  „obcowania z naturą”. Zwłaszcza w miejskiej dżungli deska drewniana może być namiastką natury w naszej przestrzeni życiowej.
Do pokojów i salonu nadaje się prawie każdy gatunek i odcień drewna. Warto pamiętać o zasadzie, że jasne podłogi dajemy do pomieszczeń ciemniejszych, słabo doświetlonych, a ciemniejsze do pomieszczeń jasnych, osłonecznionych. Choć i tutaj Klienci potrafią zaskoczyć i przełamać wszelkie zasady uzyskując spektakularny efekt wnętrza. Z badań konsumenckich firmy „Łąccy” wynika również, ze klienci posiadający dzieci wybierają podłogi jasne argumentując to tym, że ciemniejsze trudniej utrzymać w czystości:)
W podłogach z drewna jedno jest nadzwyczajne- nie mamy dwóch identycznych podłóg. Za każdym razem usłojenie drewna, jego specyficzna faktura sprawia, że podłogi są unikatowe. Można powiedzieć, iż są zindywidualizowane. 
deska podłogowa
Aby nasza podłoga była trwała i estetyczna, drewno musimy odpowiednio zabezpieczyć.  Najczęściej stosowanym produktem jest lakier nawierzchniowy UV, który nie tylko podkreśla piękno drewna, ale pozwala na użytkowanie podłogi przez wiele lat bez jej renowacji. 
Nasz dąb
Producent desek podłogowych Firma Łąccy przedstawia deskę podłogową dębową, którą można poddać specjalnym zabiegom typu bejcowanie, podbarwianie, szczotkowanie tak aby uzyskać interesujący nas odcień. Deskę możemy również wielokrotnie cyklinować i lakierować korzystając z niej przez wiele lat. 
Tym razem producent proponuje deskę pokrytą białym olejem nazwaną „Sabinus”. To dąb modyfikowany, postarzany ręcznie z głęboką zmianą struktury powierzchni, barwiona na kolor jedwab, olejem naturalnym. Podłoga nadaje niesamowity efekt wnętrzom, zwłaszcza tym utrzymanym w stylistyce skandynawskiej i francuskiej (okolice Prowansji).
Podłogę oferowana w szerokiej gamie szerokości od 120 do 240 mm, w dwóch grubościach 15 i 20 mm. Deski podłogowe dębowe Łąccy są oferowane w szerokiej gamie odcieni od dębu bielonego, przez naturalny po ciemnobrązowy, czekoladowy, nugatowy, toffi, a nawet czarny. 
Ceny:
Cena: od ok. 290 zł za 1 m2  (podłoga może być montowana na ogrzewanie podłogowe)

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej