Strona główna Aktualności Jak uniknąć błędów w odchudzaniu po 40?

Jak uniknąć błędów w odchudzaniu po 40?

przez admin
Zaokrąglone biodra, oponka na brzuchu, masywne uda…. Nie tak wyglądałyśmy kiedyś. Mając 40 lat kilogramy znaczenie łatwiej odkładają się w naszym ciele. Zaczynamy więc głodówkę, drastyczne diety, których skutkiem jest… efekt jo-jo. Aby go uniknąć należy odchudzanie właściwie i rozsądnie zaplanować. Pomoże nam w tym suplement diety FIGURIN SLIM.   
„Czterdziestka” to przełomowy moment w życiu wielu kobiet. Z wiekiem przychodzi mądrość i doświadczenie życiowe. Stajemy się pewniejsze siebie i tego, czego oczekujemy od otoczenia i nas samych. Niestety jest to również czas, w którym nasz organizm zaczyna inaczej funkcjonować. Zmniejsza się jego zapotrzebowanie na kalorie, przez co mimowolnie przybieramy na wadze. 
Kiedy nie mieszcząc się w ulubione ubrania zauważamy te dodatkowe kilogramy, stawiamy sobie jeden cel – wrócić do dawnej figury. Metoda nie ma znaczenia, ważny jest efekt. I tutaj zaczynają się problemy.
jak się odchudzać po 40, odchudzanie po 40

Co robimy źle?
Najczęściej popełniane błędy przy odchudzaniu w tym wieku wynikają z braku wiedzy i niewłaściwego podejścia. Są to:
  • Źle założone cele – zakładamy, że spektakularne efekty przyjdą w przeciągu kilku dni czy tygodni. Aby je osiągnąć obracamy nasze życie do góry nogami. Dieta, wysiłek fizyczny, brak czasu dla siebie i rodziny. Z czasem przychodzi zmęczenie i frustracja.  Cele odchudzania powinny być odpowiednio dopasowane do naszych możliwości i właściwie rozłożone w czasie. 

  • Drastyczne diety – gwałtowna zmiana dziennego menu sprawia, że ciężko nam się do niego przyzwyczaić, czujemy się ciągle głodne. Dodatkowo, która z nas ma czas na przygotowywanie dwóch posiłków: jednego dla siebie, drugiego dla reszty rodziny? W efekcie szybko z takiej diety rezygnujemy.

  • Odchudzanie tylko poprzez ćwiczenia – często wychodzimy z założenia, że bez ćwiczeń nie uda nam się schudnąć, więc nie podejmujemy nawet prób. W końcu kiedy mamy ćwiczyć, jeśli mamy dzieci, pracę i dom na głowie? Tymczasem właściwie dobrane metody odchudzania pozwalają na spadek wagi nawet bez aktywności fizycznej. 

  • Szybka utrata wagi, powodująca efekt jo-jo – jeśli chudniemy gwałtownie jest to również szok dla naszego organizmu. Po etapie intensywnego spadku masy ciała, próbuje on nadrobić zmianę i wracamy do wcześniejszej wagi. Warto również pamiętać o kondycji naszej skóry. Szybka utrata kilogramów sprawia, że traci ona swoją jędrność i w efekcie wyglądamy mniej estetycznie i starzej. 

  • Brak wiedzy o rozsądnym odchudzaniu się po 40. r.ż. – wiele z nas nie zastanawia się i nie szuka informacji, co może nam pomóc w odchudzaniu się w tym wieku. Tymczasem pomocne mogą okazać się naturalne substancje, tj. algi brunatne czy opuncja. 

Pozbyć się błędów z FIGURIN SLIM
Idealnym rozwiązaniem dla dojrzałych Pań, które chcą uniknąć wszystkich powyższych błędów jest suplement diety FIGURIN SLIM. Jego inteligentne, dwufazowe działanie sprawia, że nie musimy męczyć się głodowymi, niesmacznymi dietami czy spędzać godzin na siłowni a wagę tracimy systematycznie, minimalizując przy tym prawdopodobieństwo wystąpienia efektu jo-jo. Suplement diety FIGURIN SLIM, oparty jest na dwóch wysokiej jakości składnikach (algach brunatnych i opuncji), które działają w czasie, kiedy najbardziej tego potrzebujemy (podczas i po posiłku), wyszczuplając całą sylwetkę a w szczególności uda i pośladki. 

Podwójne działanie 
Suplement diety FIGURIN SLIM działa w dwóch fazach, co zwiększa jego skuteczność. W pierwszej fazie algi brunatne, znajdujące się w czerwonej tabletce, ograniczają do blisko 50% wchłanianie tłuszczów i skrobi z pożywienia. Działają również na usprawnienie metabolizmu. 
Tabletkę tę przyjmujemy wraz z posiłkiem. W drugiej fazie działa opuncja znajdująca się w zielonych tabletkach, przyjmowanych 15-60 min po posiłku. To ona pomaga wiązać i eliminować z organizmu niestrawiony tłuszcz. Poprawia również pracę jelit.  
Dzięki temu jemy tak jak zawsze, a do organizmu wchłoniętych zostaje tylko tyle kalorii ile jest nam potrzebnych. Takie działanie pomaga nam wrócić do dawnej figury bez zbędnych ograniczeń i wyrzeczeń. 
Skuteczne działanie wyciągu z alg brunatnych i opuncji zostało potwierdzone w badaniach. Udowodniły one również, że produkt jest bezpieczny dla zdrowia i nie powoduje skutków ubocznych. 
Stosując regularnie suplement diety FIGURIN SLIM możemy wyeliminować najczęściej popełniane błędy w odchudzaniu po 40. r.ż., wrócić do smukłej sylwetki w inteligentny i rozsądny sposób, nie zmieniając przy tym stylu życia i nawyków. 
Produkt jest dostępny w dwóch opakowaniach: 45 (15 + 30) tabletek i 120 (30 + 60) tabletek.
Cena: 
FIGURIN SLIM, 45 tabl. – 35 zł
FIGURIN SLIM, 120 tabl. – 60 zł
Alejakobiet.pl

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej